Hoşgeldiniz!

yekta kopan

Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik 22:18
Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik 6.075 izlenme - 12 ay önce Yekta Kopan'la Noktalı Virgül'de bu hafta konuk Doğu Demirkol. Doğu Demirkol, 21 Ocak Cumartesi Günü Saat 21:00'de BKM'de! Sevenlerine duyurulur. Motto Müzik: https://www.youtube.com/user/mottomuzik
Max Maceraları 3: Dinoterra 3D – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:00
Max Maceraları 3: Dinoterra 3D – Türkçe Dublaj Fragmanı 17.513 izlenme - 5 yıl önce Gölgelerin Efendisi, Aslan Max’ın kristalleri ele geçirmesini bir kez daha başarıyla engelledikten sonra, bu kez çok daha güçlü olan Dinozor Kristallerinin varlığını öğrenerek geri döner. Gölgelerin Efendisi bu kristalleri kötü niyetleri için kullanmak üzere ele geçirmeyi planlamaktadır. Oysa kristalleri ele geçirmesi olduça zor olacaktır; çünkü bu kristaller yalnızca Dinozorların ait olduğu tarih öncesi çağda bulunabilmektedir! Gölgelerin Efendisi, Beyaz Kaplanların kraliçesi olan Kraliçe Felina ile iş yapmaya karar verir. Aslanların ezeli rakibi olan Beyaz Kaplanlar, aynı zamanda Dinozorların çağına geçiş sağlayan büyülü zaman kapısına ait tek anahtarı da elinde bulundurmaktadır. Zamanın Zerrecikleri’nin Beyaz Kaplanlardan olan nöbetçileri, Gölgelerin Efendisi’nin geçmişe yolculuk ederek güçlü kristallerini aramasına yardım eder. Bu kristaller, güçlü bir T-Rex olan ve Kral tarafından korunan Kükremeler Kristali, vahşi gökyüzü avcıları tarafından korunan Uçuş Kristali ve son olarak da gizemli Trispike’lar tarafından korunan Görev Kristali’dir. Gölgelerin Efendisi’ni durdurabilmek için Aslan Max ve arkadaşları onu zamanda yaptığı yolculukta takip etmeli, üç güçlü Dinozor Kristalini Gölgelerin Efendisi’nden kurtarmalıdır. Acaba Aslan Max geleceği kurtarmak için geçmişi fethedebilecek midir? 3 Mayıs’ta sinemalarda!
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 41:54
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 4.804 izlenme - 2 yıl önce Steve,geçmişte annesinin tv şovunda oynayan çocuk yıldız ve belalı çocukluk arkadaşı Chuck Wilson ile karşı karşıya gelir. Chuck, Steve'in hoşlandığı kız Kelly'yi cuma günkü dansa davet etmiştir. Bu rekabetin kızışması, aralarında geçmişten kalan hesaplar ve Chuck'ın Steve'in kendisiyle ilgili en hassas konu olan evlatlık oluşunu vurgulaması sonucu Steve,Chuck'a yumruk atar ve okuldan uzaklaştırılır. Bu durum, Steve'in kendisini sorgulamasına yol açmıştır. Gerçek annesini bulmak için bir yola çıkacaktır.Bu arada Donna,birlikte dansa gideceği, kendisinden yaşça küçük olan ve radyo programı yapan David Silver'a olan ilgisini dalga geçileceği korkusuyla arkadaşlarına itiraf edememektedir. Seslendirenler: Steve - Tolga Gariboğlu Brandon - Yekta Kopan Chuck - Kaan Girgin Bayan Sanders- Funda Ersin Norman - Mustafa Ertarakçı Dylan - Rıza Karaağaçlı Bayan Walsch - Elçin Şanal John - Serkan Altunorak Nat Bussichio - Haldun Boysan
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 11:00
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 3.751 izlenme - 2 yıl önce Dublaj Sanatçıları Elif Dağdevirenle Star Tv 1998 Elif Dağdeviren'in hazırlayıp sunduğu programdan kısa bölümler. Dublaj sanatçıları sektörün sorunları üzerine konuşuyorlar bir yandan da izleyicilere seslerini hatırlatıyorlar. Sungun Babacan (brad pitt,tom cruise,richard gere) Yekta Kopan (jim carrey,michael j fox,maske) Sezai Aydin ( Robert De Niro,Dustin Hoffman,Sylvester Stallone) Oya Prosciler ( yalan ruzgari- zenginlerde aglar) Betul Arim ( Yalan Ruzgari - Temel Reis de Safinaz) Ulku Ulker ( Yalan Ruzgari) Ozden Ayyildiz ( Michelle Pffeifer,Uma Thurman,Julia Roberts,Meryl Streep) Berrak Kus ( Yalan Ruzgari -Tweety)
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 00:56
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 2.642 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz Yekta Kopan'ın Sunduğu cumartesi programında yaptığı İlber Ortaylı taklidi ile iki fenomeni bir bünyede toplamış efenim.
Tweety ve Sylvester 05:50
Tweety ve Sylvester 1.755 izlenme - 3 yıl önce Tom, Coyote ve Tazmanya canavarı ile aynı kaderi paylaşan kahramanmız Sylvester'ın macerasını izliyoruz. Sylvester'a peltek sesiyle can veren Yekta Kopan'ı ve Tweety'nin erkek kuş olduğunu farkettirmeyen Berrak Kuş'u alkışlıyoruz.
Parliament Sinema Kulübü Pazar Gecesi Sineması - Geleceğe Dönüş 3 01:26
Parliament Sinema Kulübü Pazar Gecesi Sineması - Geleceğe Dönüş 3 933 izlenme - 3 yıl önce İntro tamamıyla kurgudan ibarettir. Film ise Yekta Kopan ve Rüştü Asyalı dublajlı Star tv versiyonudur.
Cem Yılmaz'dan İlber Ortaylı Taklidi - Pazar Sürprizi 08:18
Cem Yılmaz'dan İlber Ortaylı Taklidi - Pazar Sürprizi 1.015 izlenme - 4 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; bir televizyon programında yekta kopan'ın konuğu olan cem yılmaz birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.
Daffy Duck ve Sylvester 06:45
Daffy Duck ve Sylvester 609 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer kahramanımız Daffy'ye Sylvester da eşlik ediyor. Yekta Kopan ve Sungun Babacan'ın asıl kahramanlarımız olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.
Türkçe Dublaj Sanatçıları - Bölüm 4 12:35
Türkçe Dublaj Sanatçıları - Bölüm 4 271 izlenme - 2 yıl önce Sitede ilk 3 bölümü bulunan bir "Onur Büyü" çalışması olan bu üzerinde emek harcanmış görüntüleri izlerken suratınızda samimi bir gülümseme bulacaksınız ve dakikalarınız o klasik "aaaa bu ses o muymuş" düşüncesiyle geçecek. ilk üç bölüm: 1) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80841/turkce-dublaj-sanatcilari-bolum-1 2) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/79571/turkce-dublaj-sanatcilari-bolum-2 3) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100010/turkce-dublaj-sanatcilari-bolum-3
Çılgın Bediş - The Simpsons (1996) 03:36
Çılgın Bediş - The Simpsons (1996) 599 izlenme - 3 yıl önce Çılgın Bediş, karikatürist Özden Öğrük'ün 1976'dan itibaren Gırgır dergisinde çizmiş olduğu bant karikatür ve bu karikatürdeki baş karakter. Karikatür bantı halindeki eserin adı zaman zaman Çılgın B şeklinde kullanılmıştır. Karikatürde, Bediş adında, liseyi yıllardır bitirememiş bir genç kız ve yakın çevresindekilerin başından geçen komik olaylar konu edilir. 1996 yılında bu karikatür dizisi temel alınarak aynı isimle TV dizisi haline getirilmiştir. 1996 yılından 1999 yılına kadar Kanal D'de, 2001 yılında ise Show TV'de gösterilmiştir. Çılgın Bediş, 65 bölüm çekildikten sonra, yapımcılar Yonca Evcimik'le ücrette anlaşamayınca dizinin devamı çekilemedi ve dizi, 1997'nin son Pazartesi'si yayınlanan 62. bölümün ardından, aniden yayından kaldırıldı. 1.5 sene sonra Bediş rolü için Pınar Aylin'le anlaşıldı. Dizinin eski kadrosu korundu, kanal olarak TGRT ile anlaşıldı. Ancak anlaşma 5 yıllıktı ve içinde bir madde vardı; o da, Pınar Aylin'in 5 yıl boyunca hamile kalamayacağıydı. Pınar Aylin ise millenyum'da anne olmak istiyordu ve anlaşmada orta nokta aranıyordu. Bu gelişmeden 1 sezon, yani yaklaşık 2 yıllık bir aradan sonra dizinin Yonca Evcimik'le çekilmiş, ancak yayınlanmamış son 3 bölümü, 1999 Eylül sezonunda Kanal D'de yayınlandı ve dizinin stoktaki bölümleri de kullanılmış oldu. 65. bölümün sonunda, senaryoya göre, Bediş'in içinde bulunduğu sanılan ev patlamıştı ancak Bediş'in öldüğü doğrulanamadan bölüm sonu yapılınca, dizinin finali de "Bediş öldü" olarak akıllarda kaldı. Pınar Aylin ise verdiği demeçlerde Çılgın Bediş'le ilgili görüşmelere devam edildiğini söylüyordu. Ancak bir sonuç çıkmadı. Yaklaşık 2 yıl sonra Yonca Evcimik'le yeniden anlaşmaya varılabildi. Eski kadrodan birkaç değişiklik dışında Çılgın Bediş, senaryoda yeni bir başlangıç noktasından, bu kez Show TV'de, 31 Aralık 2000 Pazar gecesi, yılbaşı özel bölümüyle yeniden yayına girdi. 7 Ocak 2001 Pazar akşamı, yılbaşı özel bölümünün tekrarı yayınlandıktan sonra dizi, bir kez daha sessizliğe büründü. Ardından 10 Şubat 2001 Cumartesi akşamından itibaren kaldığı yerden devam ederek 4 bölüm daha yayınlandı ve 3 Mart 2001 Cumartesi itibariyle sona erdi. Dizide, Cenk Torun'un canlandırdığı Oktay karakteri, ünlü yazar, sunucu ve seslendirme sanatçısı Yekta Kopan tarafından seslendirilmiştir. Dizinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak Bora Öztoprak görünmüş, o dönemde yeni evlendiği eşi Çiçek Dilligil (dizinin Mükü'sü) ile kısaca konuşmuştur. (alıntıdır) Bediş Yine Hayallere Dalar ve Hayallerinde The Simpsons Karakterlerine Dönüşürler Ailecek...
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 06:36
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 309 izlenme - 3 yıl önce Yekta Kopan, Toprak Sergen gibi isimlerin dublajını yaptığı, Muttley'in gülüşüne hayran olduğumuz çocukluk günlerimizin vazgeçilmeziydi bu çizgi film. Hangimiz kötülerin kazanmasını istemedik ki?
Boğaziçi Caz Korosu - Şebnem Ferah'a Doğumgünü Hediyesi 03:59
Boğaziçi Caz Korosu - Şebnem Ferah'a Doğumgünü Hediyesi 193 izlenme - 2 yıl önce Yekta Kopan'ın sunduğu programın 19.04.2014 tarihli bölümünde program konuklarından Şebnem Ferah'a Boğaziçi Caz Korosu'ndan kendi şarkısıyla enfes bir doğum günü armağanı...
Blogda Çam Devirmek (Mesut Bahtiyar İçerir) 03:07
Blogda Çam Devirmek (Mesut Bahtiyar İçerir) 147 izlenme - 2 yıl önce Sanırım "Twitter da güzel karı kız var işte ispatı" formatını vurgulamak amaçlı yayınlanan Sosyal Medya nın konukları Mesut Bahtiyar ve Yekta Kopan ile birlikte Merve Hanım dı..Sürekli konuşmasından ve Yılmaz Morgül etkisiyle durmaksızın sosyal sorumluluk projelerinden bahseden bayanın mesleğini tespit edemedim..Ama insanın babası için blog un da yayınladığı şiirin şairini yanlış yazması tespit edilemeyecek türden değildi..Yekta Kopan utandı,sıkıldı ve sonunda dayanamadı değerli site sakinleri..
Neşet Ertaş - Gece Gündüz Programı 11:55
Neşet Ertaş - Gece Gündüz Programı 155 izlenme - 3 yıl önce Neşet Ertaş Yekta Kopan'ın sunduğu Gece Gündüz programında 22 07 2010 tarihinde yaptığı söyleşiyi izliyoruz.Yer:Harbiye...
Star Tv Dublajlı Taxi Driver Filmi 06:23
Star Tv Dublajlı Taxi Driver Filmi 33 izlenme - 5 ay önce
Çılgın Bediş - Bediş'in Duygu Yüklü Dostluk Konuşması 04:44
Çılgın Bediş - Bediş'in Duygu Yüklü Dostluk Konuşması 310 izlenme - 3 yıl önce Bediş, bu bölüm de arkadaşları Zeynep'in hastalığı için Altın Kalpler Dans Yarışması'na katılıp para toplamaya çalışırlar, Çılgın Bediş'in hastalanan arkadaşları Zeynep için yaptığı duygu yüklü dostluk konuşması....
Türkiye'nin İlk Kukla Filmi Rimolar ve Zimolar - Kasabada Barış 01:50
Türkiye'nin İlk Kukla Filmi Rimolar ve Zimolar - Kasabada Barış 155 izlenme - 3 yıl önce 1990'ların efsane kukla topluluğu The Muppets, tüm dünyada unutulmaz karakterleri, müzikleri ve skeçleriyle kuklayı kitlelerle buluşturdu. Türkiye'nin ilk kukla filmi ise yakında gösterime girecek olan 'Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış' adını taşıyor. Yönetmenliğini 'Rimolar' ve 'Zimolar' karakterlerini tasarlayan Nermin Er'in İsmet Kurtulmuş ile yaptığı filmin yapımcılığını Yonca Ertürk üstlendi. Barış, sevgi, dostluk temaları üzerine kurulan, çocukları, kuklaların renkli ve eğlenceli dünyasına davet eden film, 12 Aralık'ta 60'ı aşkın salonda vizyona girecek. Film, iki farklı kasabada yaşayan 'Rimolar' ve 'Zimolar'ın dargınlık ve yanlışlıklar üzerine kurulmuş hikayesini konu ediniyor. Hikaye, aralarında ufak bir çöl bulunan bu iki topluluğun, Rimolu Bızdık ve Minnik'in kazara Zimolu bir yumurtayı bulması ile yeniden bir araya gelişini anlatıyor. "Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış" filminin seslendirmelerinde Yekta Kopan, Janset, Ezgi Mola, Şevket Süha Tezel, Hayko Cepkin, Akasya Asıltürkmen, Berrak Kuş, Zeyno Eracar, Özgür Özdural, Fatih Ürek, Ezel Akay, Banu Güven, Murat Şen, S. Emrah Özdemir ve Nazmi Sinan Mıhçı görev aldı. Kaynak: Al Jazeera, Anadolu Ajansı
Cem Yılmaz | Yekta Kopan'la Cumartesi - 4.kısım 16:31
Cem Yılmaz | Yekta Kopan'la Cumartesi - 4.kısım 91 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz, Yekta Kopan'la Cumartesi programına konuk oldu.
Oktay Akbal - Fallardaki Erkek (Sesli Kitap) 15:09
Oktay Akbal - Fallardaki Erkek (Sesli Kitap) 19 izlenme - 3 yıl önce Seslendiren: Yekta Kopan
Demir Özlü - Cristina Nilssonu Aramak (Sesli Kitap) 10:33
Demir Özlü - Cristina Nilssonu Aramak (Sesli Kitap) 17 izlenme - 3 yıl önce Demir Özlü - Cristina Nilssonu Aramak (Sesli Kitap) Seslendiren: Yekta Kopan Daha fazlası www.izlesene.com/radyotiyatrosu kanalında....