Hoşgeldiniz!

Yekta Saraç

Yök Başkanı Saraç: 03:11
Yök Başkanı Saraç: "bizim Açıklamamız, Cumhurbaşkanımızın Açıklamasından 4-5 Dakika Sonra Oldu" 21 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu YÖK Başkanı Yekta Saraç'ın konuşması 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda YÖK Başkanı Saraç: "YÖK'ün yetkilerini buharlaştıramayacağınız için YÖK'ün yetkilerini bir yere intikal, nakledebilirsiniz.
Yök Başkanı Saraç’ı Kabul Etti 00:19
Yök Başkanı Saraç’ı Kabul Etti 34 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, Kadın Rektörlerle Buluştu 05:50
YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, Kadın Rektörlerle Buluştu 5 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kadın rektörlerden detay görüntüler YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın kadın rektörler ile selamlaşması YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın konuşması YÖK Akademi Kadın Çalışmaları ve Sorunları Birimi Başkanı Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu ile röportaj YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, kadın rektörlerle buluştu Prof. Dr. Saraç: "Üniversitelerdeki kadın yöneticilerin sayısının arttırılmasına yönelik girişimlerimiz olacak" "Adalet temelinde, toplumsal cinsiyet eşitliği dersinin veyahut ders içeriğinin konu edildiği bir konferans dizisinin üniversitelerde müfredatlarda yer almasına yönelik de bir çalışmamız oldu" YÖK Akademi Kadın Çalışmaları ve Sorunları Birimi Başkanı Prof. Dr. Komsuoğlu: "Yükseköğretim Kurumları Cinsiyet Eşitliği Tutum Belgesi adında hazırlanan politika belgesi, üniversitelere gönderildi" YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversitelerdeki kadın yöneticilerin sayısının arttırılmasına yönelik girişimlerde bulunacaklarını bildirdi.
Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç: 01:59
Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç: "Avrupa Ülkelerinin Bu Duruma Sessiz Kaldığını.. 1 izlenme - 4 ay önce Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç: "Avrupa ülkelerinin bu duruma sessiz kaldığını ifade etmek isterim" Yaşanan tüm bu nezaketsiz engellemeleri, şiddeti, Türk akademisi adına kınadığımız ifade etmek isterim"İZMİR - Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr.