Hoşgeldiniz!

yelena

En Seksi Muhtar: Yelena Isinbayeva 00:42
En Seksi Muhtar: Yelena Isinbayeva 1.574 izlenme - 4 yıl önce Efsane sırıkla atlamacı Rus Yelena Isinbayeva, ‘köy muhtarı’ olduğunu Instagram’dan duyurdu. RUS SPORCU TARKAN'A MESAJ GÖNDERDİ VİDEO Isinbayeva, Soçi’de düzenlenecek olan 2014 Kış Olimpiyatları’ında sporcuların kalacağı Olimpiyat Köyü’nün yöneticisi oldu. Önce akreditasyonunu alan 30 Ocak’ta da Olimpiyat Köyü’ndeki ofisinde çalışmaya başlayan 2 defa Olimpiyat şampiyonu olmuş olan Isinbayeva, bütün kafilelerin ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi yetkililerinin de yer alacağı bir toplantı düzenlemeye hazırlanıyor. Rus sporcu eğer gerekli olursa sporcuların çıkarlarını korumak için görev yapacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
Büyük Aşk (2012) Fragman 02:24
Büyük Aşk (2012) Fragman 1.014 izlenme - 4 yıl önce Coco Chanel & Igor Stravinsky
Rus sporcu Yelena İsinbayeva, Londra Olimpiyatları'nda da Tarkan'a seslendi! 01:18
Rus sporcu Yelena İsinbayeva, Londra Olimpiyatları'nda da Tarkan'a seslendi! 519 izlenme - 5 yıl önce Mart ayında İstanbul'da düzenlenen Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda kadınlar sırıkla atlamada altın madalya alan ve ünlü şarkıcı Tarkan'a mesaj gönderen Rus sporcu Yelena Isinbayeva, Londra Olimpiyatları'nda da Tarkan'a seslendi. TRT Spor'dan Enver Hasanoğlu'na röportaj veren Tarkan hayranı Isınbayeva, ünlü şarkıcının şarkılarını çok sevdiğini söyledi. Rus sporcu İstanbul'da düzenlenen şampiyonada da "Tarkan'ı çok seviyorum, buraya gelip beni destekleyeceğini düşünmüştüm. Siz yine
Yarışmacının Acun Ilıcalı'yı Fark Edememesi 06:55
Yarışmacının Acun Ilıcalı'yı Fark Edememesi 124 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı'nın sorularına yanıt veren ancak Acun Ilıcalı'nın bulunduğu yeri fark edemeyen Yelena, jüriyi ve stüdyodakileri güldürdü. İşte o eğlenceli anlar...
dj yelena erzurum salsanat night club live performance 02:07
dj yelena erzurum salsanat night club live performance 445 izlenme - 6 yıl önce
Yelena Isinbayeva Suriye'de Askerlere Egzersiz Yaptırdı 00:31
Yelena Isinbayeva Suriye'de Askerlere Egzersiz Yaptırdı 121 izlenme - 1 yıl önce Rus sporcu Suriye'de askerlere egzersiz yaptırdı Rusya'nın Suriye'deki Hmeymim Hava Üssü'nü ziyaret eden Yelena İsinbayeva, üste görev yapan askerlere egzersiz yaptırdı.
Yelena Isinbayeva Jumped İn Good Shape From Practice İstanbul 02:06
Yelena Isinbayeva Jumped İn Good Shape From Practice İstanbul 280 izlenme - 4 yıl önce Practice Before 1st Attempt
Dj Yelena Kars Bolero Disco Liveperformance 02:48
Dj Yelena Kars Bolero Disco Liveperformance 273 izlenme - 6 yıl önce
Rus Sporcu, Tarkan'a Selam Söyleyin 01:18
Rus Sporcu, Tarkan'a Selam Söyleyin 277 izlenme - 5 yıl önce Rus sporcu Yelena Isinbayeva, Londra Olimpiyatları'nda da Tarkan'a seslendi. Isinbayeva röportajında 'Ona selam söyleyin' dedi.
Dj Yelena Turkey Lıve Performance Albayrak Project 02:06
Dj Yelena Turkey Lıve Performance Albayrak Project 49 izlenme - 6 yıl önce