Hoşgeldiniz!

Yeliz Şar

Tolga Güleç Ve Yeliz Şar Çifti Evliliklerini Nasıl Kurtardı ? - Pazar Sürprizi 11:37
Tolga Güleç Ve Yeliz Şar Çifti Evliliklerini Nasıl Kurtardı ? - Pazar Sürprizi 248 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; tolga güleç ve yeliz şar çifti iddialara son noktayı koydu.
Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı 229 izlenme - 3 yıl önce Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı (8. Aralık 2013)'te Atv ekranlarında...
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi 03:47
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi 73 izlenme - 1 yıl önce Gülben Ergen konuğu Ümit Erdim'in motosikletini stüdyoda denemeye kalkınca nasıl düştüğünü izliyoruz.
Tolga Güleç İle Yeliz Şar Sevgililer Gününde Barıştı Mı? - Cumartesi Sürprizi 06:36
Tolga Güleç İle Yeliz Şar Sevgililer Gününde Barıştı Mı? - Cumartesi Sürprizi 125 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; tolga güleç ile yeliz şar ayrılığının perde arkası geliyor.
Renkli Sayfalar - Yeliz Şar 08:42
Renkli Sayfalar - Yeliz Şar 0 izlenme - 2 hafta önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sinema - 01:16
Sinema - "Öğrenci İşleri" 64 izlenme - 2 yıl önce Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday. "Öğrenci İşleri"Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.Talip Karamahmutoğlu'nun yönettiği filmde, dershane için iddiaya giren iki kardeşin ve öğrencilerinin komik hikayesi anlatılıyor.