Hoşgeldiniz!

Yeliz Şar

Yeliz Şar'dan Seksi Sahneler (Canlı Yayın Tiyatro Oyunu) 02:36
Yeliz Şar'dan Seksi Sahneler (Canlı Yayın Tiyatro Oyunu) 3.646 izlenme - 7 ay önce Ünlü oyuncu Yeliz Şar'ın yer aldığı Canlı Yayın adlı oyunda bir sahne. Yeliz Şar, rol arkadaşı Sefa Zengin'in önünde seksi bir dansa imza atıyor.
Yeliz Şar Röportaj - Canlı Yayın Tiyatro Oyunu 04:08
Yeliz Şar Röportaj - Canlı Yayın Tiyatro Oyunu 276 izlenme - 7 ay önce Güzel oyuncu Yeliz Şar, kadrosunda yer aldığı Canlı Yayın adlı oyun hakkında konuştu. Sefa Zengin, Volkan Severcan ve Ayşen Gruda gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı oyunla ilgili duyduğu heyecanı anlatan Şar, oyundaki sahneleriyle de izleyicileri heyecanlandırdı.
Tolga Güleç Ve Yeliz Şar Çifti Evliliklerini Nasıl Kurtardı ? - Pazar Sürprizi 11:37
Tolga Güleç Ve Yeliz Şar Çifti Evliliklerini Nasıl Kurtardı ? - Pazar Sürprizi 261 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; tolga güleç ve yeliz şar çifti iddialara son noktayı koydu.
Ünlü Dizi Oyuncuları  Tolga Güleç ile Yeliz Şar Dünyaevine Girdi 01:12
Ünlü Dizi Oyuncuları Tolga Güleç ile Yeliz Şar Dünyaevine Girdi 38 izlenme - 7 ay önce Ünlü dizi oyuncuları Yeliz Şar ve Tolga Güleç evlendi. Nikah, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde kıyıldı. Nikahta ünlü isimler şahit olarak bulundu.
Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı 237 izlenme - 4 yıl önce Cesur Hemşire 2. Bölüm Fragmanı (8. Aralık 2013)'te Atv ekranlarında...
Tolga Güleç İle Yeliz Şar Sevgililer Gününde Barıştı Mı? - Cumartesi Sürprizi 06:36
Tolga Güleç İle Yeliz Şar Sevgililer Gününde Barıştı Mı? - Cumartesi Sürprizi 129 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; tolga güleç ile yeliz şar ayrılığının perde arkası geliyor.
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi 03:47
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi 88 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen konuğu Ümit Erdim'in motosikletini stüdyoda denemeye kalkınca nasıl düştüğünü izliyoruz.
Sinema - 01:16
Sinema - "Öğrenci İşleri" 67 izlenme - 2 yıl önce Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday. "Öğrenci İşleri"Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.Talip Karamahmutoğlu'nun yönettiği filmde, dershane için iddiaya giren iki kardeşin ve öğrencilerinin komik hikayesi anlatılıyor.
Tolga Güleç ile Yeliz Şar, Gülşen Konserinde 03:40
Tolga Güleç ile Yeliz Şar, Gülşen Konserinde 8 izlenme - 7 ay önce Tolga Güleç ile Yeliz Şar çifti, Gülşen konserine gitti ve burada basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.
Renkli Sayfalar - Yeliz Şar 08:42
Renkli Sayfalar - Yeliz Şar 3 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...