Hoşgeldiniz!

Yeme Videoları İzle

Kediye Ders Veren Psikopat Tavuk 00:15
Kediye Ders Veren Psikopat Tavuk 12.525 izlenme - 1 ay önce Yemeyenin faresini yerler.
Muzdan Geçimini Sağlayan Güzel Kadınlar 01:49
Muzdan Geçimini Sağlayan Güzel Kadınlar 73.842 izlenme - 3 yıl önce Muzdan Geçimini Sağlayan Güzel Kadınlar
Yildiray Cinar - Gam Yeme Gönül 2013 Hd 04:19
Yildiray Cinar - Gam Yeme Gönül 2013 Hd 76.855 izlenme - 3 yıl önce Yildiray Cinar - Gam Yeme Gönül
Böcek Yeme Challenge 06:42
Böcek Yeme Challenge 21.693 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evet arkadaşlar bu haftaki bonus videomuzda Böcek Yeme Challengeyi yaptık :D yanlış anlamayın bunların hepsi gerçek ve Tayland'dan geldi :D :D iyi seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 03:45
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 15.548 izlenme - 11 ay önce Halk arasında vampir hastalığı olarak bilinen ilginç bir hastalıktan bahsedeceğim.
Sakın Hasar Yeme! - Mobil Özel Harita 07:45
Sakın Hasar Yeme! - Mobil Özel Harita 14.458 izlenme - 11 ay önce MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEYİ VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN
Özlem Özdil - Gam Yeme Gönül 2015 03:36
Özlem Özdil - Gam Yeme Gönül 2015 11.754 izlenme - 1 yıl önce Özlem Özdil - Gam Yeme Gönül 2015 Özlem Özdil - Gam Yeme Gönül 2015 (Uzun Yol Türküleri 3 Albümünden) Özlem Özdil - Gam Yeme Gönül Şarkı Sözleri Kamil Olan Kalmaz Naçar Gam Yeme Gönül Gam Yeme Kara Gündür Gelir Geçer Gam Yeme Gönül Gam Yeme Akıttın Gözümden Yaşı Sızlar Yüreğimin Başı Gelir Geçer Körün Taşı Gam Yeme Gönül Gam Yeme Mahzuni Bade İçerim İçer Serimden Geçerim Alır Cananı Göçerim Gam Yeme Gönül Gam Yeme
Yedi Karanfil - Yeme 00:58
Yedi Karanfil - Yeme 15.870 izlenme - 3 yıl önce
Solucan Solucanı Yemeye Kalkarsa Ne Olur? 01:22
Solucan Solucanı Yemeye Kalkarsa Ne Olur? 2.300 izlenme - 6 ay önce Acıkan solucan karnını başka bir solucanla doyurmaya kalkarsa ne olur? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sexy Kizlarin Tarcin Yeme Yarismasi 01:17
Sexy Kizlarin Tarcin Yeme Yarismasi 18.766 izlenme - 4 yıl önce Sexy Kizlarin Tarcin Yeme Yarismasi
Muz Yemenin 5 Basit Kuralı (Türkçe Altyazlı) 01:22
Muz Yemenin 5 Basit Kuralı (Türkçe Altyazlı) 4.495 izlenme - 1 yıl önce 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Muz Yemenin 5 Basit Kuralı (Türkçe Altyazlı)" başlıklı videoyu izleyin.
Düre Düre Yemek 00:17
Düre Düre Yemek 3.931 izlenme - 1 yıl önce Çinli abimiz lavaşları ağzına düre düre sokuyor.İlginç bir yeme şekli belki günlük yaşamda ihtiyacınız olur.
Tek Seferde Muz Yutabilen Seksi Kız... 00:50
Tek Seferde Muz Yutabilen Seksi Kız... 13.425 izlenme - 4 yıl önce Tek seferde muz yutabilen seksi kız...
Karpuzu Bütün Haliyle Hunharca Yiyen Genç Taraftar 00:15
Karpuzu Bütün Haliyle Hunharca Yiyen Genç Taraftar 3.732 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da bir kriket maçında bir çocuğun karpuzu bütünüyle yemesi rejinin gözünden kaçmadı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Dünyanın en güzel yemek yiyen kızı 01:03
Dünyanın en güzel yemek yiyen kızı 10.239 izlenme - 3 yıl önce Metroda atıştıran midesiz kız
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 01:43
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 6.853 izlenme - 2 yıl önce Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamster'a karşı... Sevimli hamster ile Kobayashi, bu enteresan yarışmada karşı karşıya geliyor.
Çiğköfte Yeme Yarışması 07:08
Çiğköfte Yeme Yarışması 5.850 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'le çiğköfte yeme yarışmasında yeni bir rekor denemesini izliyoruz. Bakalım kaç tane yemiş?
meŞhur sİvas katmeri tarifi behcet nacar ustamizda 04:18
meŞhur sİvas katmeri tarifi behcet nacar ustamizda 20.943 izlenme - 7 yıl önce sivas yoresinin kendisine ozgu katmer corek tarifi Şİmdİ İzleyeceginiz vİdeo dunyaca unlu sivas katmeri her adamin yemek isteyipde yiyemedigi o meŞhur katmer
MGT | YAPYAP - Bocek Yeme Kapışması 19:55
MGT | YAPYAP - Bocek Yeme Kapışması 5.162 izlenme - 2 yıl önce Şubat ayına büyük bir başlangıç yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin en ilginç videolarından birini yaptık. Melih Tayland'dan getirttiği böcekleri Cem'le kapışarak yedi. Neler yemediler ki? Çekirge, haziran böceği, un kurdu, karınca, cırcır böceği ve hatta akrep! YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Neden Böceklerden Korkarız? 02:43
Neden Böceklerden Korkarız? 2.905 izlenme - 7 ay önce Böceklerden neden korkarız? Hadi, tamam tamam korkmak demeyelim de neden tiksiniriz? Hadi biraz daha hafifletelim, neden böcekleri ortalıkta görmek istemeyiz? Neden böcek girince bir ortama komik, garip, ilginç hallere gireriz de karşımızdaki bize bakıp hunharca kahkaha atarak eğlenmeye başlar? Böcek yiyen kültürler varken ve böcek yiyecekleri bu kadar yaygın ve kimilerince lezzetli bulunurken, kimileri neden böcek adı geçince bile bayılır? İşte Neden Böceklerden Korkarız adlı bu eğlenceli ve ilginç bölümümüzde, Hilal Şefkatli ve ginepig Hodor, mevzuya bilimsel yaklaşırken elbette yine komik bir video ortaya çıkarıyorlar.
Eşek Penisi Yemek - Çin 04:16
Eşek Penisi Yemek - Çin 6.587 izlenme - 2 yıl önce Bir arkadaş anlatmıştı Çinliler eşek penisi yiyor diye de inanmamıştım, meğer doğruymuş. Gerçi kurban bayramlarında bilumum koç ve keçi taşaklarını yiyen bir milletin mensubu olarak pek de garip gelmemesi lazım kulağıma ama penis lan bu. Y*rr*k afedersin yani. böyle bir restorana gittiğiniz maazallah bir arkadaş ortamında anlatsan adama 10 sene t*ş*k malzemesi yaparlar. ha önüne getirtir muzipin biri, bilmeden yersin o ayrı. Şöyle de bir diyalog geldi aklıma. -Evladım neden yemiyorsun yemeğini -Eşeğin zikinden dolayı Bir de görsel ekleyelim daha janjanlı olsun http://www.impactlab.net/wp-content/uploads/2008/04/penis-restaurant-8.jpg bu da restaurantları http://www.impactlab.net/2008/04/29/a-visit-to-beijings-exclusive-penis-restaurant/ bu da at organlı olan çeşidi http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/china/1510756/On-the-menu-today-horse-penis-and-testicles-with-a-chilli-dip.html
Kahveli Kek Nasıl Yapılır (Kolay Yemek Tarifleri) 03:33
Kahveli Kek Nasıl Yapılır (Kolay Yemek Tarifleri) 8.139 izlenme - 3 yıl önce Kahveli Kek Nasıl Yapılır (Kolay Yemek Tarifleri)
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 09:07
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 3.986 izlenme - 2 yıl önce 3 Dakikada 11 Hamburger yiyerek bir dünya rekoru kıran Takeru Kobayashi Türkiye'de de bir şov gerçekleştiriyor ve bu şovda kendi rekorunu da kırmış oluyor.
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 19:55
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 3.097 izlenme - 2 yıl önce Şubat ayına büyük bir başlangıç yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin en ilginç videolarından birini yaptık. Melih Tayland'dan getirttiği böcekleri Cem'le kapışarak yedi. Neler yemediler ki? Çekirge, haziran böceği, un kurdu, karınca, cırcır böceği ve hatta akrep! Diğer kanalımızdaki ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Dünyanın En Zayıf Kadını - Valeria Levitina 01:52
Dünyanın En Zayıf Kadını - Valeria Levitina 8.684 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en zayıf kadını olarak bilinen 39 yaşındaki Valeria Levitina’nın en büyük hayali çocuk sahibi olmak.
karpuzumu yeme baba :) 00:43
karpuzumu yeme baba :) 9.634 izlenme - 8 yıl önce karpuzunu yeme babası:)
Yavuz Top Yeme Yeme 04:39
Yavuz Top Yeme Yeme 4.606 izlenme - 6 yıl önce
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 714 izlenme - 8 ay önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Testere Necmi - Kanlı Et Yeme Sahnesi 00:36
Testere Necmi - Kanlı Et Yeme Sahnesi 2.701 izlenme - 2 yıl önce Testere Necmi'nin kurtlar vadisi'nde kırmızı şarapla götürdüğü kanlı et sahnesi.
Ahmet Portakal Ft. Berrak Pabuçcuoğlu - Yeme Bunları 03:56
Ahmet Portakal Ft. Berrak Pabuçcuoğlu - Yeme Bunları 2.782 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Portakal Ft. Berrak Papuçcuoğlu'nun, DMCk etiketiyle yayınlanan "Yeme Bunları" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de