Hoşgeldiniz!

yemeğe

Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek 01:00
Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek 12.602 izlenme - 5 yıl önce Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek
Muş Çorti Yemeğe Geldim 04:45
Muş Çorti Yemeğe Geldim 6.514 izlenme - 8 yıl önce muş çorti yemeğe geldim türküsü
dursun - yemek yapıyor (yemeğe misafir) 04:49
dursun - yemek yapıyor (yemeğe misafir) 4.133 izlenme - 9 yıl önce harika yarışma
askerıyede yemek  duası :) 00:25
askerıyede yemek duası :) 2.696 izlenme - 8 yıl önce yemeğe başlamadan önce dua ancak bu kadar güzel edilir...
Mehmet Ali Birand Tv'den Eşine Seslendi 01:00
Mehmet Ali Birand Tv'den Eşine Seslendi 1.048 izlenme - 5 yıl önce Kar yağışında kilitlenen İstanbul trafiği üzerine canlı yayından eşine "Yemeğe beni bekleme, gece yarısına anca gelirim." diyen Mehmet Ali Birand
pieces of april 01:40
pieces of april 484 izlenme - 6 yıl önce asi kız april burns holmes ailesi için new york'taki dairesinde hoş bir şükran günü yemeği düzenlemektedir. fakat unutulmaz bir ziyafet için yaptığı hazırlıklar fırının çalışmadığını fark ettiği zaman beklenmedik bir şekilde alt üst olur. şimdi yorgun ailesi şehre gelirken april mükemmel biryemek ve unutulmayacak anılar oluşması için tanımadığı insanların yardımına güvenmek zorundadır.
Asker Uğurlama Yemeğe Hazırlık 02:43
Asker Uğurlama Yemeğe Hazırlık 63 izlenme - 7 yıl önce
Yemeğe Başlarken Okunacak Dua 01:01
Yemeğe Başlarken Okunacak Dua 1 izlenme - 1 ay önce Yemeğe Başlarken Okunacak Dua Arapçası : Allâhumme bârik lenâ fîmâ razaktenâ ve kınâ azâbennâr, Bis-millah. Yemeğe Başlarken Okunacak Dua Türkçesi : ‘‘Allah’ım, rızık olarak bize verdiğini bereketlendir, bizi ateş azabından muhafaza eyle. Allah’ın ismiyle başlıyorum.” Yiyeceğinizi bereketlendirmek için mutlaka dua okumalı ve baş-langıçta Besmele çekmeliyiz. Ancak bu sayede yediğimiz bize hayır edebilir. Aynı zamanda Allah’a şükretmiş oluruz. Verdiği nimetin kadrini takdir etmiş sayılırız. Aksi halde hep yediğimizden ve içtiğimizden sorumlu durumdayız. Bu hususa Tekâsür Suresi’nin son ayeti şahittir.