Hoşgeldiniz!

Yemek Masası Videoları İzle

Yemek Masasında Tur Atan Fare 00:35
Yemek Masasında Tur Atan Fare 2.926 izlenme - 11 ay önce Çin'de bir restaurantda yemek masasının üzerinde bir fare tur atıp duruyor. Fare halinde oldukça memnun gibi ama müşteriler bu işe hem şaşırmış hem d ekorkmuşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
akıllı sehpa 00:51
akıllı sehpa 10.758 izlenme - 6 yıl önce hem orta sehpa hem yemek masası
Posta Dolce Reklamı (1999) 00:32
Posta Dolce Reklamı (1999) 4.448 izlenme - 2 yıl önce Sadece 32 saniyeden ibaret olup, 90'ların en seks kokan reklamlarından birisi olmayı başarmıştır. 1999'dan 2003'e kadar yayında kalmış olan bu reklam, Posta Gazetesi'nin magazin dergisi Dolce'ye aittir.
Yaşlı Kadına Tekme Atan Kabadayı Gif’in Orijinali 00:40
Yaşlı Kadına Tekme Atan Kabadayı Gif’in Orijinali 2.492 izlenme - 2 yıl önce İnternetin yeni yeni yayılmaya başladığı dönemlerde özelikle de forum ortamlarında sıklıkla görülen, acaba kadir babanın hangi filminden diye boş yere 70’lerin türk filmlerini tarattırıp bulunamayan yaşlı kadına tekme atan kabadayının orjinali. Londrada bulunan mother isimli bir ajansın yarattığı, Chris Christmas Rodriguez isimli bir karakterin merkezde olduğu noel babayı değiştirelim temalı projenin en bilinen klibiyle sizleri baş başa bırakıyor, huzurlarınızdan ayrılıyorum.
Dünya Ülkelerinin Yemeklerde Neler Yediğine Dair Alaycı Bir Çalışma 02:21
Dünya Ülkelerinin Yemeklerde Neler Yediğine Dair Alaycı Bir Çalışma 61 izlenme - 3 hafta önce Der Schulte ülkelerin neler yediğine dair alaycı bir çalışma yapmış. Bu çalışma esnasında güzel ülkemiz Türkiye'yi unutmamış. Ülkelerin yemeklerde neler yediğine dair yapılan çalışmada tartışma konusu yaratacak durum ise, Çinlilerin masasında köpeğin olması.
Barlas Tan Özemek - Ayna Kırıldı 03:07
Barlas Tan Özemek - Ayna Kırıldı 10 izlenme - 4 gün önce Barlas Tan Özemek'in, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Ayna Kırıldı" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Barlas Tan Özemek Şarkı Sözleri (lyrics): Gökyüzünden habersiz göklerde yürüyordum Kendimden ürktüm Ölüm terleri döktüm Ayna kırıldı Evet içimdeki tüm sırlar karanlıkta düğüm düğüm Ayağıma dolandı kuyruğum Kendime düştüm Ayna kırıldı Yüzler saçıldı Ayna kırıldı Gözler açıldı Tuz buz aynalarımda ruhumu seyrettim Kanımda çağlayan arzuları hissettim Ayna kırıldı Dev bir zerreyim Sancım büyük Tadı geldi mi ağızına, ateşler püskürt Ayna kırıldı Yüzler saçıldı Ayna kırıldı Gözler açıldı
Şeffaf Epoksi Kütük Masa  (High Gloss Epoxy Table) 01:30
Şeffaf Epoksi Kütük Masa (High Gloss Epoxy Table) 148 izlenme - 6 ay önce Şeffaf epoksi kütük masa, evlerin yeni modası. Şeffaf epoksi ile kütük masa yeni ve modern bir kimlik kazandı. Evinizin şıklığını modern tarz kütük masa ile tamamlayınız. www.zekiahsap.com
Tuzu Uzatır mısın? - Kısa Film 01:41
Tuzu Uzatır mısın? - Kısa Film 263 izlenme - 2 yıl önce Gençlerin yemek masasında cep telefonu kullanmasına tepki olarak çekilmiş. Gayet iyi olmuş. Aile büyükleri artık evlatlarıyla konuşmakta dahi zorluk çekiyor.
Dining Room or There is Nothing 01:07
Dining Room or There is Nothing 173 izlenme - 2 yıl önce daha dün yüklediğim 'i feel fantastic' adlı videonun site ahalisi tarafından çok beğenildiğini gördükten sonra onun kadar kaliteli bir başka sanatsal ve düşündürücü video ile karşınızdayım..'dining room or there is nothing' adlı bu başyapıtta işlenmek istenen sanatsal dokuyu tatmak, siz değerli alkışlarla yaşıyorum ahalisi için vazgeçilmez bir keyif olacağına eminim..
Yemek Masasına Aksesuar Ve Çiçek Nasıl Yerleştirilmelidir? 01:53
Yemek Masasına Aksesuar Ve Çiçek Nasıl Yerleştirilmelidir? 90 izlenme - 4 yıl önce Genellikle Aksesuar Ve Çiçekleri Ortaya Koymak Tercih Edilir. Hem Daha Zarif Durur, Hem De Ortada Doluluk Sağlar. genellikle Bir Mum Bir Çiçek Olarak Dizilmesi Tercih Edilebilir. Bazen De Sadece Karşılıklı Bir Düzen Kurulması Söz Konusu Olabilir. O Zaman Da Sadece Aynı Seçtiğiniz Aksesuarları Koyarak Bir Düzen Kurulabilir. Bu Düzende De Ortaya Salata Tabağı Ve Tuzların Konulması Mümkün Olabilir. eğer Tek Bir Çiçek Yapılacaksa, Ortaya Daha Büyük Bir Çiçek Aranjmanı Ve Daha Büyük Bir Vazo Kullanarak Ortayı Doldurup Masayı Renklendirebilirsiniz.
Asım Avangarde Yemek Odası Takımı - Evgör Mobilya 00:36
Asım Avangarde Yemek Odası Takımı - Evgör Mobilya 97 izlenme - 4 yıl önce Asım Yemek Odası Özel Ayak Tasarımı Ve Kaliteli Dizaynı İle Sizin Olmayı Bekliyor. Asım Avangarde Yemek Odası Takımı; Bu Yılın Ödüllü En Yeni Ve En Gözde Ürünüdür.