Hoşgeldiniz!

Yemek Sepeti Videoları İzle

Çalışanlarına 27 Milyon Dolar Dağıtan Patron 01:24
Çalışanlarına 27 Milyon Dolar Dağıtan Patron 4.849 izlenme - 1 ay önce Yemeksepeti'nin Kurucusu ve CEO'su Nevzat Aydın; NTV'de yayınlanan Arka Koltuk programında şirketin satışından elde edilen 589 milyon doların, 27 milyon dolarını, çalışanlarına nasıl dağıttığını anlatıyor.
Girişim Ofisleri: Yemek Sepeti 23:04
Girişim Ofisleri: Yemek Sepeti 2.660 izlenme - 4 yıl önce Yemek Sepeti'nin ilk kez Webrazzi'de yayımlanan, sıradışı yeni ofisine ait fotoğraflar şaşırtıcı derecede büyük bir ilgi gördü. Webrazzi TV'nin taze program dizisi Girişim Ofisleri için bir sonraki hedefimiz de böylece belli oldu. Her köşesi keyifle döşenmiş dev ofisi gezerken Ümit Öncel'in kılavuzu, Yemek Sepeti'nin kurucularından ve Genel Müdürü Nevzat Aydın.
Yemek Sepeti'nden Harlem Shake 00:29
Yemek Sepeti'nden Harlem Shake 534 izlenme - 4 yıl önce yemeksepeti.com ofisinde Harlem Shake çılgınlığı
Yemek Siparişi Sepet ile Taşınmaz...) 00:54
Yemek Siparişi Sepet ile Taşınmaz...) 108 izlenme - 5 yıl önce Aile akşam yemeği için eve yemek servis hizmeti veren internet sitesinden akşam yemeği siparişi verirler. Anne mutfakta geçireceği zamanı baba ve kızı ile geçirir. Fakat kurye yemek sepeti ile komik biçimde özen göstermeden getirdiği sipariş ile aç ailenin bu kısa mutlu anının büyüsünü bozar. Aile'nin akşam yemeği nasıl hayal kırıklığına dönüştüğünü izleyin.yeni çıkmış sıcak ve lezzetli yemeye hazır, yemek siparişinizi zamanında ve olması gerektiği biçimde size ulaşmasını sağlar.
Yemeksepeti Dünya Kupası Line Up Videosu 01:53
Yemeksepeti Dünya Kupası Line Up Videosu 63 izlenme - 3 yıl önce Yemek Sepeti'nin Dünya Kupası Biterken Ancak Aklına Gelebilmiş Reklamıdır.
Yemeksepeti - Anneler Günü 00:27
Yemeksepeti - Anneler Günü 41 izlenme - 3 yıl önce Yemeksepeti Anneler Günü'nüzü kutlar!