Hoşgeldiniz!

yemek yarışması

+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 10:01
+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 952 izlenme - 3 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan ile birlikte 20 adet Hamburgeri yeme yarışması yaptık ! Gerçekten çok eğlenceli oldu bu tarz videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve güzel yorumcuk atmayı unutmayın ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan ile birlikte Hamburger yeme yarışması yaptık!
Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 01:58
Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 570 izlenme - 1 yıl önce Gündüz kuşağının gözdesi olan yemek programlarının geldiği son nokta; göz bandıyla yemek tadımı oldu.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 02:25
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 737 izlenme - 3 yıl önce 1.TOKAT YÖRESEL YEMEK YARIŞMASI
Altın Kep Aşçılar Yarışması 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması 1.874 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve Taf İşbirliğince Düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya Kazanmıştır.
Köpekleriyle Yemek Yarışması Yapan Adam 00:39
Köpekleriyle Yemek Yarışması Yapan Adam 132 izlenme - 8 ay önce Finlandiya’da bir adam, Leevi ve Bamaba isimli iki köpeğine meydan okudu ve onlarla spagetti yeme yarışına girdi. Aynı ölçüde spagettiyi tabaklara koyan şahıs, yaptığı kısa konuşmasının ardından "Yarış başladı" komutunu verdi. Leevi isimli sevimli köpek kısa sürede tabağını bitirerek galip gelirken Bamaba ise yarışı umursamayarak yemeğinin tadını çıkardı. Yarışın ikincisi ise köpeklerin sahibi oldu. Onların bu görüntüsü ise sosyal medyada yerini aldı.
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 539 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve TAF işbirliğince düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya kazanmıştır.
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 01:42
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 238 izlenme - 2 yıl önce Bu büyük kapışmayı kaçırmamalısınız. Gezegenin en hızlı sosisli yiyen iki canlısı yarışıyor. Hadi yine iyisiniz bugünde yüzünüzde şirin bir sırıtma olacak. İyi seyirler. yarışanlar : Tiny Hamster ve Kobayashi.
Keloğlan Masalları - Yemek Yarışması 13:17
Keloğlan Masalları - Yemek Yarışması 24 izlenme - 8 ay önce Karnı acıkan Uzun sayesinde Keloğlan ve arkadaşları, kendilerini bir restoranın mutfağında bulurlar. Mutfaktaki aşçının, ustalıkla yemek yapmasından etkilenen Balkız ve Uzun, eve döndüklerinde ilk iş mutfağa girer ve yemek yapmaya başlarlar. Bu durum çok geçmeden aralarında bir çekişme yaşanmasına neden olur. Huysuz ve Keloğlan’dan kendilerine jüri üyeliği yapmalarını isterler fakat Huysuz ve Keloğlan, aralarından birini seçmekte zorlanır. Balkız ve Uzun, bunun üzerinde köy meydanında gerçekleşecek ve köy halkının jüri üyeliği yapacağı bir yarışma başlatmaya karar verirler. Kara Vezir’de yarışmaya katılmak ister. Kurallar dahilinde askerlerin Kara Vezir’e yardım etmesi yasaktır. Bu durum Kara Vezir’i fazlasıyla zorlar ve yemek yapmaya uğraşırken, başını çarpıp yarışmadan çekilir. Yarışma Balkız ve Uzun, arasında devam eder. Sıra yemeklerin tadılmasına geldiğinde Uzun, yarışmada olduğunu unutup, kendi yaptığı yemeği yiyince, yarışmanın birincisi Balkız, olur. Bölüm sonu.
Noşicanbe Trt6 23:55
Noşicanbe Trt6 58 izlenme - 6 yıl önce yemek yarışmasında 1. olan nazlı çakırtaş'ın video görüntüleri
Yöresel Yemek Yarışması 03:03
Yöresel Yemek Yarışması" Düzenlendi - Muğla 3 izlenme - 3 ay önce Yatağan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Yöresel Yemek Yarışması"na katılan kadınlar, "topan" ve "kabak tatlısı"nı en iyi şekilde yapmak için yarıştı.