Hoşgeldiniz!

yemek yarışması

Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 01:58
Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 505 izlenme - 6 ay önce Gündüz kuşağının gözdesi olan yemek programlarının geldiği son nokta; göz bandıyla yemek tadımı oldu.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 02:25
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 721 izlenme - 2 yıl önce 1.TOKAT YÖRESEL YEMEK YARIŞMASI
Altın Kep Aşçılar Yarışması 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması 1.861 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve Taf İşbirliğince Düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya Kazanmıştır.
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 533 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve TAF işbirliğince düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya kazanmıştır.
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 01:42
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 150 izlenme - 1 yıl önce Bu büyük kapışmayı kaçırmamalısınız. Gezegenin en hızlı sosisli yiyen iki canlısı yarışıyor. Hadi yine iyisiniz bugünde yüzünüzde şirin bir sırıtma olacak. İyi seyirler. yarışanlar : Tiny Hamster ve Kobayashi.
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 10:03
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 34 izlenme - 1 yıl önce Rekortmen yüzücü Michael Phelps' in günlük idmanları gereği alması gereken kalori 12.000 kaloridir. Yemek yeme yarışmalarına katılanlardan olan bu genç adam bu yemekleri tek öğünde yemeye karar veriyor. Bakalım sonuç ne oluyor?
Noşicanbe Trt6 23:55
Noşicanbe Trt6 58 izlenme - 5 yıl önce yemek yarışmasında 1. olan nazlı çakırtaş'ın video görüntüleri