Hoşgeldiniz!

Yemek Yarışması Videoları İzle

Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 01:58
Yemek Yarışmasında Gözü Bantla Kapatmak 547 izlenme - 10 ay önce Gündüz kuşağının gözdesi olan yemek programlarının geldiği son nokta; göz bandıyla yemek tadımı oldu.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Köpekleriyle Yemek Yarışması Yapan Adam 00:39
Köpekleriyle Yemek Yarışması Yapan Adam 121 izlenme - 3 ay önce Finlandiya’da bir adam, Leevi ve Bamaba isimli iki köpeğine meydan okudu ve onlarla spagetti yeme yarışına girdi. Aynı ölçüde spagettiyi tabaklara koyan şahıs, yaptığı kısa konuşmasının ardından "Yarış başladı" komutunu verdi. Leevi isimli sevimli köpek kısa sürede tabağını bitirerek galip gelirken Bamaba ise yarışı umursamayarak yemeğinin tadını çıkardı. Yarışın ikincisi ise köpeklerin sahibi oldu. Onların bu görüntüsü ise sosyal medyada yerini aldı.
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 02:25
Tokat Yöresel Yemek Yarışması 726 izlenme - 2 yıl önce 1.TOKAT YÖRESEL YEMEK YARIŞMASI
Altın Kep Aşçılar Yarışması 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması 1.869 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve Taf İşbirliğince Düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya Kazanmıştır.
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 02:10
Altın Kep Aşçılar Yarışması Sezgin Gündüz Yiyecek İçecek Hizmetleri MOV 535 izlenme - 5 yıl önce Şef Mavi ve TAF işbirliğince düzenlenen I. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasının Yılın Altın Şefi Balık Yemeği Kategorisinde Şef Sencer Evvelbahar, Altın Madalya kazanmıştır.
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 01:42
Gezegenin En Hızlı Sosisli Yiyen Hamsteri vs En Hızlı Sosisli Yiyen Adamı 205 izlenme - 1 yıl önce Bu büyük kapışmayı kaçırmamalısınız. Gezegenin en hızlı sosisli yiyen iki canlısı yarışıyor. Hadi yine iyisiniz bugünde yüzünüzde şirin bir sırıtma olacak. İyi seyirler. yarışanlar : Tiny Hamster ve Kobayashi.
Keloğlan Masalları - Yemek Yarışması 13:17
Keloğlan Masalları - Yemek Yarışması 18 izlenme - 3 ay önce Karnı acıkan Uzun sayesinde Keloğlan ve arkadaşları, kendilerini bir restoranın mutfağında bulurlar. Mutfaktaki aşçının, ustalıkla yemek yapmasından etkilenen Balkız ve Uzun, eve döndüklerinde ilk iş mutfağa girer ve yemek yapmaya başlarlar. Bu durum çok geçmeden aralarında bir çekişme yaşanmasına neden olur. Huysuz ve Keloğlan’dan kendilerine jüri üyeliği yapmalarını isterler fakat Huysuz ve Keloğlan, aralarından birini seçmekte zorlanır. Balkız ve Uzun, bunun üzerinde köy meydanında gerçekleşecek ve köy halkının jüri üyeliği yapacağı bir yarışma başlatmaya karar verirler. Kara Vezir’de yarışmaya katılmak ister. Kurallar dahilinde askerlerin Kara Vezir’e yardım etmesi yasaktır. Bu durum Kara Vezir’i fazlasıyla zorlar ve yemek yapmaya uğraşırken, başını çarpıp yarışmadan çekilir. Yarışma Balkız ve Uzun, arasında devam eder. Sıra yemeklerin tadılmasına geldiğinde Uzun, yarışmada olduğunu unutup, kendi yaptığı yemeği yiyince, yarışmanın birincisi Balkız, olur. Bölüm sonu.
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 10:03
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 36 izlenme - 2 yıl önce Rekortmen yüzücü Michael Phelps' in günlük idmanları gereği alması gereken kalori 12.000 kaloridir. Yemek yeme yarışmalarına katılanlardan olan bu genç adam bu yemekleri tek öğünde yemeye karar veriyor. Bakalım sonuç ne oluyor?
Noşicanbe Trt6 23:55
Noşicanbe Trt6 58 izlenme - 5 yıl önce yemek yarışmasında 1. olan nazlı çakırtaş'ın video görüntüleri