Hoşgeldiniz!

Yemek Yeme Videoları İzle

+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 10:01
+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 461 izlenme - 7 gün önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan ile birlikte 20 adet Hamburgeri yeme yarışması yaptık ! Gerçekten çok eğlenceli oldu bu tarz videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve güzel yorumcuk atmayı unutmayın ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan ile birlikte Hamburger yeme yarışması yaptık!
Düre Düre Yemek 00:17
Düre Düre Yemek 4.006 izlenme - 1 yıl önce Çinli abimiz lavaşları ağzına düre düre sokuyor.İlginç bir yeme şekli belki günlük yaşamda ihtiyacınız olur.
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 01:43
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 7.067 izlenme - 2 yıl önce Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamster'a karşı... Sevimli hamster ile Kobayashi, bu enteresan yarışmada karşı karşıya geliyor.
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 09:07
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 4.192 izlenme - 2 yıl önce 3 Dakikada 11 Hamburger yiyerek bir dünya rekoru kıran Takeru Kobayashi Türkiye'de de bir şov gerçekleştiriyor ve bu şovda kendi rekorunu da kırmış oluyor.
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 722 izlenme - 11 ay önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Minik Dualar - Yemek Duası (Yemek Nasihatleri İçerir) 04:06
Minik Dualar - Yemek Duası (Yemek Nasihatleri İçerir) 1.042 izlenme - 2 yıl önce Minik Dualar adlı islam aşkıyla yanan küçük kardeşlerimizin yemek yerken neler söylememiz gerektiğini anlatan belgesel tadındaki kliplerini izleyelim.
Bandıra Bandıra Ye Beni 00:15
Bandıra Bandıra Ye Beni 3.108 izlenme - 9 yıl önce bandıra bandıra ye beni
Yeşilçam'ın En İyi Yemek Yeme Sahneleri 08:54
Yeşilçam'ın En İyi Yemek Yeme Sahneleri 1.218 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın en ağzı sulandıran, en çok iştah açan yemek sahneleri. Aç karnına izlenmemesi tavsiye edilir. Yan etkileri bi taraflarınızın şişmesi olarak görülebilir. sahneleri bir sıralama yaparak birleştirmedim. Yinede en iyileri en sona kaldı.
Sofra Adabı: Limon Nasıl Sıkılır? 00:21
Sofra Adabı: Limon Nasıl Sıkılır? 343 izlenme - 11 ay önce Videomuzda izleyin. Çatal – bıçak nasıl konulur? Tatlı kaşığı nereye konulur? Bıçak nasıl kullanılır? Tüm bu öneriler de sofra adabı serimizde.
Gözler Kapalı Yemek Yeme Yarışması 07:21
Gözler Kapalı Yemek Yeme Yarışması 126 izlenme - 6 ay önce Gözler Kapalı Yemek Yarışması Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz.
Hayvan Yemek Yeme Videoları!! 07:01
Hayvan Yemek Yeme Videoları!! 15 izlenme - 3 hafta önce Beğen tuşuna basmayı unutmayın! Kanalıma Abone Ol : https://goo.gl/AWURI6 İnstagram Hesabım : https://goo.gl/MY2Ky5 Twitch Kanalım : https://goo.gl/nJFLkr Mobil Uygulamam : https://goo.gl/g3mQEa Younow Hesabım : https://goo.gl/Sgbwdf Facebook Sayfam : https://goo.gl/iD2rJa Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler !
Böyle Bir Yemek Yeme Tarzı Yokkkkk 00:56
Böyle Bir Yemek Yeme Tarzı Yokkkkk 1.190 izlenme - 7 yıl önce
Marshmallow Yeme Yarışması - Japonya 06:22
Marshmallow Yeme Yarışması - Japonya 268 izlenme - 2 yıl önce Japonların yine garip yarışmalarından bir tanesi ile karşı karşıyayız. Fazla açıklama yapamıyorum bu yüzden iyi seyirler.
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 00:56
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 498 izlenme - 2 yıl önce Bülent Ersoy'un yeme içme konusunda birçok haberini okumuşuzdur bugüne kadar gazetelerden. Bu da onlardan biri, 10 kilo kalkanı götürmüşler efenim, yarasın. Kalkanların da işi zor...
Kullanışlı Genişleyen Yemek Masası 00:57
Kullanışlı Genişleyen Yemek Masası 147 izlenme - 2 yıl önce Gavur icadı olan bu yemek masası genişlediğinde normal çapının iki katına çıkabiliyor. Bizler bonzai ile savaşırken elin oğlu'nın yaptığı icadı sizlere sunuyorum.
Solla Yemek Yeme 00:27
Solla Yemek Yeme 412 izlenme - 10 yıl önce
Dünyanın en hızlı yemek yiyen adamı TAKERU KOBAYASHI 02:39
Dünyanın en hızlı yemek yiyen adamı TAKERU KOBAYASHI 6 izlenme - 2 hafta önce
Cübbeli Ahmet Hoca - Yemek Yeme Edebi 11:59
Cübbeli Ahmet Hoca - Yemek Yeme Edebi 84 izlenme - 1 yıl önce CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR? Gerçek adı Ahmet Mahmut Ünlü, takipçileri ona "Cübbeli Ahmet Hoca" diyor. 1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. Cübbeli Ahmet'in tarikat içinde isminin öne çıkmasında keskin zekası ve kıvrak, espritüel üslubunun payı büyük. Cübbeli Ahmet, İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok isim yetiştirerek hizmetlerine devam eden Hoca, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaazlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Şeyhi Mahmud Efendi'nin bütün sohbetlerinde Arapça eserleri okuyarak "mürşidinin Benim gören gözüm oldu" iltifatıyla cemaat içindeki mertebesini yükseltti. "Resaili Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Cübbeli Ahmet Dualarım kitabıyla ün yapmıştır. Tarikat içerisinde "Allah tarafından yazdırıldığına inanılan" Mahmut Efendi tarafından başlatılan Ruh'ul Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük emeğe sahiptir.
Köpeğin Yemek Yeme Numarası 01:12
Köpeğin Yemek Yeme Numarası 11 izlenme - 6 ay önce köpeğin yemek yeme numarası
Yemek Yeme Yarışması'ndan Müthiş Bir Fail 00:47
Yemek Yeme Yarışması'ndan Müthiş Bir Fail 124 izlenme - 3 yıl önce Yemek yeme yarışmasında inanılmaz komik bir olay yaşandı. Yarışmayı bırakan yarışmacının ayağı kayınca olanlar oldu. Epic Eating Contest Puke Fail || Fail Of The Day
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 10:03
Bir Öğünde 12.000 Kalori Almak 37 izlenme - 2 yıl önce Rekortmen yüzücü Michael Phelps' in günlük idmanları gereği alması gereken kalori 12.000 kaloridir. Yemek yeme yarışmalarına katılanlardan olan bu genç adam bu yemekleri tek öğünde yemeye karar veriyor. Bakalım sonuç ne oluyor?
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 00:56
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 152 izlenme - 4 yıl önce Bülent Ersoy'un yeme içme konusunda birçok haberini okumuşuzdur bugüne kadar gazetelerden. Bu da onlardan biri, 10 kilo kalkanı götürmüşler efenim, yarasın. Kalkanların da işi zor...
Ekmek Arası İşkenbe 02:18
Ekmek Arası İşkenbe 85 izlenme - 6 yıl önce
Köpeğin Yemek Yeme Terbiyesi Şaşırttı 00:16
Köpeğin Yemek Yeme Terbiyesi Şaşırttı 39 izlenme - 3 yıl önce Yemek zamanı gelen eğitimli köpek, masasına geçerek sahibinin yemeği getirmesini bekledi.
Eser Şirket 05:05
Eser Şirket 17 izlenme - 2 yıl önce öğrencilerin sunum dersi için hazırladığı performans klibi
Yok Böyle Yiyiş 01:12
Yok Böyle Yiyiş 41 izlenme - 3 yıl önce Yok Böyle Yiyiş
Bir anoreksiya nervoza hastası nasıl fark edilir? 00:46
Bir anoreksiya nervoza hastası nasıl fark edilir? 14 izlenme - 2 yıl önce Anoreksiya, çok aşırı zayfılık sonucu fark edilir. Kişilerin yemek yeme tutumlarıyla da fark edilebilen bir hastalıktır. Bunun nedeni anoreksiya nervoza hastası olan bir kişi yemekleri kalorilerine göre seçer.
Bir bulimiya nervoza hastası nasıl fark edilir? 00:50
Bir bulimiya nervoza hastası nasıl fark edilir? 6 izlenme - 2 yıl önce Bulimiya nervoza hastasını teşhis etmek anoreksiya nervoza hastasını teşhis etmek kadar kolay değildir. Yalnızca kişinin yakın çevresindekiler kişinin yemek yeme tutumuna dikkat ederek bir yeme bozukluğu olup olmadığını teşhis edebilir.