Hoşgeldiniz!

yemek yeme

Düre Düre Yemek 00:17
Düre Düre Yemek 4.282 izlenme - 2 yıl önce Çinli abimiz lavaşları ağzına düre düre sokuyor.İlginç bir yeme şekli belki günlük yaşamda ihtiyacınız olur.
Sinir Bozan 35 Yeme Şekli 02:35
Sinir Bozan 35 Yeme Şekli 2.171 izlenme - 11 ay önce Bu videoda sinir bozucu yeme şekillerini derledik. Pizzanın sadece kenarlarını yemek, Kitkat'ı hiç bölmeden ısırmak, karpuzu kaşıklamak... Bunlar gözünüzü tırmalayacak! YAPYAP'taki birbirinden ilginç fotoğraflı videolar tam şurada: https://goo.gl/jpYQhz YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 01:43
Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamstera karşı... Bu yarışı bakın kim kazanacak? 7.493 izlenme - 3 yıl önce Sosisli sandviç yeme şampiyonu - Hamster'a karşı... Sevimli hamster ile Kobayashi, bu enteresan yarışmada karşı karşıya geliyor.
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 09:07
Takeru Kobayashi - Hamburger Yeme Rekoru 4.544 izlenme - 3 yıl önce 3 Dakikada 11 Hamburger yiyerek bir dünya rekoru kıran Takeru Kobayashi Türkiye'de de bir şov gerçekleştiriyor ve bu şovda kendi rekorunu da kırmış oluyor.
Arap Kadınlar Nasıl Yemek Yer 00:30
Arap Kadınlar Nasıl Yemek Yer 11.300 izlenme - 10 yıl önce arap kjadınların yemek yiyiş şekilleri baya bir ilginç
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 768 izlenme - 2 yıl önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 10:01
+20 HAMBURGER YEMEK ! (KUSTUK!!!) 1.048 izlenme - 12 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan ile birlikte 20 adet Hamburgeri yeme yarışması yaptık ! Gerçekten çok eğlenceli oldu bu tarz videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve güzel yorumcuk atmayı unutmayın ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan ile birlikte Hamburger yeme yarışması yaptık!
Bandıra Bandıra Ye Beni 00:15
Bandıra Bandıra Ye Beni 3.113 izlenme - 10 yıl önce bandıra bandıra ye beni
Yeşilçam'ın En İyi Yemek Yeme Sahneleri 08:54
Yeşilçam'ın En İyi Yemek Yeme Sahneleri 1.482 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın en ağzı sulandıran, en çok iştah açan yemek sahneleri. Aç karnına izlenmemesi tavsiye edilir. Yan etkileri bi taraflarınızın şişmesi olarak görülebilir. sahneleri bir sıralama yaparak birleştirmedim. Yinede en iyileri en sona kaldı.
Minik Dualar - Yemek Duası (Yemek Nasihatleri İçerir) 04:06
Minik Dualar - Yemek Duası (Yemek Nasihatleri İçerir) 1.085 izlenme - 3 yıl önce Minik Dualar adlı islam aşkıyla yanan küçük kardeşlerimizin yemek yerken neler söylememiz gerektiğini anlatan belgesel tadındaki kliplerini izleyelim.
Sofra Adabı: Limon Nasıl Sıkılır? 00:21
Sofra Adabı: Limon Nasıl Sıkılır? 416 izlenme - 2 yıl önce Videomuzda izleyin. Çatal – bıçak nasıl konulur? Tatlı kaşığı nereye konulur? Bıçak nasıl kullanılır? Tüm bu öneriler de sofra adabı serimizde.
Böyle Bir Yemek Yeme Tarzı Yokkkkk 00:56
Böyle Bir Yemek Yeme Tarzı Yokkkkk 1.194 izlenme - 8 yıl önce
Gözler Kapalı Yemek Yeme Yarışması 07:21
Gözler Kapalı Yemek Yeme Yarışması 181 izlenme - 1 yıl önce Gözler Kapalı Yemek Yarışması Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz.
Marshmallow Yeme Yarışması - Japonya 06:22
Marshmallow Yeme Yarışması - Japonya 354 izlenme - 3 yıl önce Japonların yine garip yarışmalarından bir tanesi ile karşı karşıyayız. Fazla açıklama yapamıyorum bu yüzden iyi seyirler.
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 00:56
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 558 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ersoy'un yeme içme konusunda birçok haberini okumuşuzdur bugüne kadar gazetelerden. Bu da onlardan biri, 10 kilo kalkanı götürmüşler efenim, yarasın. Kalkanların da işi zor...
Yatarak Mama Yiyen Kedi 00:40
Yatarak Mama Yiyen Kedi 21 izlenme - 2 ay önce Keyifçi, tembel ve aynı zamanda aç kedinin insanlığı kıskandıran yemek yeme stilini izliyoruz efendim.
Kullanışlı Genişleyen Yemek Masası 00:57
Kullanışlı Genişleyen Yemek Masası 218 izlenme - 3 yıl önce Gavur icadı olan bu yemek masası genişlediğinde normal çapının iki katına çıkabiliyor. Bizler bonzai ile savaşırken elin oğlu'nın yaptığı icadı sizlere sunuyorum.
Yüksek Sesle Yemek Yeme Şakası - Sosyal Deney 03:21
Yüksek Sesle Yemek Yeme Şakası - Sosyal Deney 38 izlenme - 7 ay önce Görüntüde sosyal deney ekibi bu sefer İnsanların yanında şapırdatarak yemek yiyip tepkilerini ölçüyolar.Bu en iyisi bence alkışlayalım
Dünyanın en hızlı yemek yiyen adamı TAKERU KOBAYASHI 02:39
Dünyanın en hızlı yemek yiyen adamı TAKERU KOBAYASHI 48 izlenme - 1 yıl önce
Solla Yemek Yeme 00:27
Solla Yemek Yeme 412 izlenme - 11 yıl önce
Ayy Sofii 00:30
Ayy Sofii 286 izlenme - 10 yıl önce
Cübbeli Ahmet Hoca - Yemek Yeme Edebi 11:59
Cübbeli Ahmet Hoca - Yemek Yeme Edebi 94 izlenme - 2 yıl önce CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR? Gerçek adı Ahmet Mahmut Ünlü, takipçileri ona "Cübbeli Ahmet Hoca" diyor. 1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. Cübbeli Ahmet'in tarikat içinde isminin öne çıkmasında keskin zekası ve kıvrak, espritüel üslubunun payı büyük. Cübbeli Ahmet, İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok isim yetiştirerek hizmetlerine devam eden Hoca, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaazlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Şeyhi Mahmud Efendi'nin bütün sohbetlerinde Arapça eserleri okuyarak "mürşidinin Benim gören gözüm oldu" iltifatıyla cemaat içindeki mertebesini yükseltti. "Resaili Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Cübbeli Ahmet Dualarım kitabıyla ün yapmıştır. Tarikat içerisinde "Allah tarafından yazdırıldığına inanılan" Mahmut Efendi tarafından başlatılan Ruh'ul Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük emeğe sahiptir.
Yemek Yeme Yarışması'ndan Müthiş Bir Fail 00:47
Yemek Yeme Yarışması'ndan Müthiş Bir Fail 127 izlenme - 4 yıl önce Yemek yeme yarışmasında inanılmaz komik bir olay yaşandı. Yarışmayı bırakan yarışmacının ayağı kayınca olanlar oldu. Epic Eating Contest Puke Fail || Fail Of The Day
Hayvan Yemek Yeme Videoları!! 07:01
Hayvan Yemek Yeme Videoları!! 21 izlenme - 1 yıl önce Beğen tuşuna basmayı unutmayın! Kanalıma Abone Ol : https://goo.gl/AWURI6 İnstagram Hesabım : https://goo.gl/MY2Ky5 Twitch Kanalım : https://goo.gl/nJFLkr Mobil Uygulamam : https://goo.gl/g3mQEa Younow Hesabım : https://goo.gl/Sgbwdf Facebook Sayfam : https://goo.gl/iD2rJa Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler !
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 00:56
10 Kilo Kalkanı Yedik - Bülent Ersoy 174 izlenme - 5 yıl önce Bülent Ersoy'un yeme içme konusunda birçok haberini okumuşuzdur bugüne kadar gazetelerden. Bu da onlardan biri, 10 kilo kalkanı götürmüşler efenim, yarasın. Kalkanların da işi zor...
Ekmek Arası İşkenbe 02:18
Ekmek Arası İşkenbe 88 izlenme - 7 yıl önce
Köpeğin Yemek Yeme Terbiyesi Şaşırttı 00:16
Köpeğin Yemek Yeme Terbiyesi Şaşırttı 51 izlenme - 4 yıl önce Yemek zamanı gelen eğitimli köpek, masasına geçerek sahibinin yemeği getirmesini bekledi.
Köpeğin Yemek Yeme Numarası 01:12
Köpeğin Yemek Yeme Numarası 11 izlenme - 1 yıl önce köpeğin yemek yeme numarası