Hoşgeldiniz!

yemekhane

Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 06:27
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 35.220 izlenme - 4 hafta önce Yemek fiyatını 15-20 lira zanneden zengin bebelerinin devlet üniversitesi öğrencilerinin yedikleri yemekleri tatması ve gerizekalılıklarını hep birlikte izliyoruz.
Yeni Çocuk İlk Gün Testi Geçmek Zorunda - Powder 03:50
Yeni Çocuk İlk Gün Testi Geçmek Zorunda - Powder 3.462 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde Harika Çocuk olarak adlandırılan orijinal ismi Powder (Pudra) olan 1995 yapımı dram ve gizem ağırlıklı filmin hafızalara kazınan bir sahnesi. Eğer halen bu filmi izlemeyen varsa muhakkak izlesin.
Problem Çocuk - Yemekhane Sahnesi 02:23
Problem Çocuk - Yemekhane Sahnesi 3.153 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun filmlerinden biri olan 1990 yapımı 'Problem Çocuk' filmini bir çoğumuz izlemiştir. Yetimhanede yetişen Junior yaramaz mı yaramaz bir çocuktur. Tıpkı diğer çocuklar gibi oda bir aileye sahip olmak istemektedir. Fakat muzurluklarından da asla vazgeçememektedir.
Yenimahalle Devlet Hastanesi  Yemekhane 03:57
Yenimahalle Devlet Hastanesi Yemekhane 509 izlenme - 6 yıl önce yemek_hane.1
Gurme Kampüste 06:38
Gurme Kampüste 1.329 izlenme - 6 yıl önce Bu film, 27 Şubat - 4 Mart 2012 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi'nde gerçekleşen Play ÜniFilmFest kapsamında düzenlenen Mockumentary Atölyesi'nde üretilmiştir.Yazan-Yöneten Çağla Özkardeşler, İsmail Ersin Yapıcı, Kadir Bozca, Türkan Ölkeci Oyuncu Sebahattin Nazik, Yılmaz Aydoğan Atölye Eğitmenleri Emre Akay, Ezgi Kaplan
Yemekhane Baskını 00:43
Yemekhane Baskını 1.205 izlenme - 9 yıl önce kötü şartlarda yemek üreten bir yemekhaneyi tv ciler bassa, ortamın ne kadar elverişsiz olduğunu gösterse yine de "bana bir şey olmaz ben yerim" der misiniz?
Star Trek - Menemen 02:35
Star Trek - Menemen 536 izlenme - 3 yıl önce Ağırbaşlı Kardeşlerin eşsiz çalışmalarından, uzay yolunda ki bu macerasında,geminin temizliği ve yeni açılacak olan yemekhanenin düzenlenmesi mevzu bahis.Bu arada acıkan ahali de menemen yemeye karar verince tatlı bir telaş alıveriyor ortalığı..
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 02:08
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 248 izlenme - 3 yıl önce Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş’nin (BOTAŞ) Kars’taki şantiyesinde çalışan işçilerin, ‘yemekhane kirlenir’ gerekçesiyle içeri alınmadığı, -10 derecede dışarıda yemek yedikleri iddia edildi. Uygulamayı ‘insanlık dışı’ olarak niteleyen işçiler, dondurucu soğukta yemek yemelerini cep telefonuyla kaydetti.
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 10:39
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 215 izlenme - 3 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma törenleri sırasında olaylar çıkmış. Polis, öğrencilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etmiş. Üniversite yönetimi olaylara karışan 98 öğrenciyi tek tek belirlemiş ve Okulda meydana gelen zararların tazmini için onlara ilginç bir ceza uygulamaya başlamış. Hacettepe'de Hacettepe Üniversitesi'nde 1 lira olan yemek ücretleri 5 lira olmuş. Rektör Murat Tuncer'i bir etkinlik çıkışında yakalayan öğrenciler, usulsüz uygulamanın hesabını sormuş.
Maraz Ali - Yemekhane Kavgası 05:02
Maraz Ali - Yemekhane Kavgası 85 izlenme - 12 ay önce https://www.facebook.com/pages/Mehmet... Sayfamıza bekliyoruz...
Altın Tapınak Yemekhane Amritsar 03:47
Altın Tapınak Yemekhane Amritsar 344 izlenme - 9 yıl önce
Aselsan Macunköy Akyurt Hazırlık Maçı  Bölüm-1 19:09
Aselsan Macunköy Akyurt Hazırlık Maçı Bölüm-1 191 izlenme - 6 yıl önce Her maçınız böyle güzel olsun :) http://www.facebook.com/EgerLiBasKoy.KiziLcahamam.Ankara
Kırklareli Üniverstisi Ögrencilerinin Kızlı Erkekli Ögrenci Evi Yorumu 03:15
Kırklareli Üniverstisi Ögrencilerinin Kızlı Erkekli Ögrenci Evi Yorumu 132 izlenme - 3 yıl önce Kirklareli Üniversitesi öğrencileri göz zinası, islam ve Recep Tayyip Erdoğan'ın sözleri hakkında bilgilendirici açıklamalarda bulunmuş.
Yemekhane 00:27
Yemekhane 60 izlenme - 5 yıl önce Yemekhane
Karavana Yıkayan Askerden Nusret Taklidi 00:12
Karavana Yıkayan Askerden Nusret Taklidi 14 izlenme - 1 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Aselsan Macunköy - Akyurt Hazırlık Maçı Bölüm - 2 20:31
Aselsan Macunköy - Akyurt Hazırlık Maçı Bölüm - 2 55 izlenme - 6 yıl önce Her maçınız böyle güzel olsun :) http://www.facebook.com/EgerLiBasKoy.KiziLcahamam.Ankara
Eskişehir Osmangazi Üni. Yemekhane Zammı Protestosu 03:40
Eskişehir Osmangazi Üni. Yemekhane Zammı Protestosu 29 izlenme - 5 yıl önce 4 Mart Pazartesi günü yemekhane sorunları için yapılan toplantıdan Çarşamba 12:00 de Meşelikte buluşup rektörlüğe yürüme kararı çıkmıştır. Etkinlik linki içi...