Hoşgeldiniz!

yememek

48 Saat Boyunca Sebepsiz Yere Aç Kalmak 08:46
48 Saat Boyunca Sebepsiz Yere Aç Kalmak 350 izlenme - 1 yıl önce YT kanalında bilgisayar oyunları ve bunun gibi videolar paylaşan bu arkadaşın adı Murat, 8-13 yaş arası izleyici kitlesi bulunan kanalın bir milyon civarı takipçisi bulunuyor. Benim en ilgimi çeken video bu oldu. Faydalı içerikleri, eğlenceli paylaşımlarıyla güldürürken düşündürüyor. Aynı zamanda takipçilerine oyun keyfi de sunuyor.
Bu Kaleci Gol Yemiyor 03:14
Bu Kaleci Gol Yemiyor 382 izlenme - 3 yıl önce Bu Kaleci Gol Yemiyor...
Ekin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- Younow 33:36
Ekin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- Younow 332 izlenme - 2 yıl önce Ekin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- YounowEkin Soyak Küfür Yememek İçin Annesiyle Yayın Yapıyor- Younow
Ebru Destan - Sözümü Yemedim (Offical Video) 04:14
Ebru Destan - Sözümü Yemedim (Offical Video) 113 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
Basketbolda Fark Yememek İçin İsviçreli Bilim Adamları Tarafından İcat Edilen Taktik Varyasyon 04:39
Basketbolda Fark Yememek İçin İsviçreli Bilim Adamları Tarafından İcat Edilen Taktik Varyasyon 55 izlenme - 3 yıl önce Basketbolda Fark Yememek İçin İsviçreli Bilim Adamları Tarafından İcat Edilen Taktik Varyasyon - Değişik Güzelmiş..
Fazla Yememek İçin Ne Yapmalı? 01:40
Fazla Yememek İçin Ne Yapmalı? 3 izlenme - 3 ay önce Öncelikle biraz önce yemek yemenize rağmen kendinizi aç hissediyorsanız, birkaç dakika bekleyin. Vücudunuzun yediklerinizi sindirmesine izin verin. Bir yemek veya atıştırmalıktan sonra bir şey yemeyi düşünmeden önce en az 20 dakika bekleyin. Bu arada bir şeyler için. Bazen vücudumuz susuzluğu açlık olarak yanlış yorumlayabilmektedir. Sıvı bir şeyler tüketin. Bu sorunu anında çözebilir. Eğer yatma vaktiyse, uyuyun. Yorgunluk da vücut tarafından açlık olarak yanlış algılanabilmektedir. Damak tadınızı şaşırtın. Tokken vücudunuz aç olduğu sinyallerini veriyorsa, baharatlı bir şeyler yiyin. Bu beyne verilen mesajı değiştirerek, tatlı ihtiyacınızı sınırlandıracaktır. Baharatlı gıdalar, her zaman iyi bir şey olan metabolizmanızı hızlandırma görevi de görürler. Biraz egzersiz yapın. Dikkatinizi açlığınızdan farklı bir yere çekmeyi deneyin. Spor yapmak aynı zamanda bedeninize mutluluk verecek olan endorfin hormonlarının salgılanmasını sağlayacaktır. Bu da bir nevi yemeye alternatif olabilir. Sakız çiğneyin veya düşük kalorili şekerler tüketin. Bu ağzınızı meşgul edecektir. Kahve veya çay gibi kalori içermeyen kafeinli bir şeyler için. Bu iştahınızı keserek, tat alma duyularınıza yemeği durdurmanız gerektiği sinyali verecektir. Televizyonun önünden kalkın ve dışarı çıkın. Çoğumuzun fazla yemek yediği asıl yer burasıdır. Hareketli olun. Ne kadar hareketli olursanız, yemek yemeğe o kadar az vaktiniz kalır.