Hoşgeldiniz!

yemenli

Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 01:14
Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 511 izlenme - 3 yıl önce Yemen'den gelen bu görüntü izleyenleri şaşırttı. Yemenli bir adam elinde sigara tutuyor.Arkadaşı da o sigaraya nişan alıp tetiğe basıyor. İşin ilginç yanı sigara tutan tam sabit durmuyor. Buna rağmen adam sigarayı vuruyor.
Taş Ağlayan Yemenli Kız 01:41
Taş Ağlayan Yemenli Kız 195 izlenme - 3 yıl önce Saadiya Saleh, Yemenli 12 yaşında bir kız çocuğu. Akranlarından farkı küçük kızın gözyaşı yerine ağlarken taştan damlalar dökmesi. Yerel halk, doktorların henüz bir açıklama bulamadığı küçük kızın sihir etkisi altında olduğunu düşünüyor. Yemen'in uydudan yayın yapan Azal TV isimli kanalında yayınlanan görüntülerin ardından birçok site ve haber kanalı da küçük kızın peşine düşmüş durumda.
Özkök: Yemenli Kadınların Hatları Çok Güzel 09:07
Özkök: Yemenli Kadınların Hatları Çok Güzel 164 izlenme - 5 yıl önce Özkök: Yemenli kadınların hatları çok güzel
Yemenli Lost İbrahim 08:14
Yemenli Lost İbrahim 59 izlenme - 5 yıl önce YemenLi Lost İbrahim
Yemenli Küçük Youtuber Kardeşler 04:48
Yemenli Küçük Youtuber Kardeşler 1 izlenme - 4 hafta önce Türkiye'de yaşayan Yemenli kardeşler Amr (12) ve Maab Saleh (9), açtıkları Youtube kanalında Türkçe olarak ülkelerinin kültürünü anlatıyor.
vefasız 03:38
vefasız 61 izlenme - 8 yıl önce
Vefasız 03:38
Vefasız 42 izlenme - 8 yıl önce
Yemenli Hükümet Karşıtı Husiler Arabistan'ın Başkentini Füzeyle Vurdu 00:34
Yemenli Hükümet Karşıtı Husiler Arabistan'ın Başkentini Füzeyle Vurdu 1 izlenme - 11 ay önce Yemenli Hükümet Karşıtı Husiler Arabistan'ın Başkentini Füzeyle Vurdu