Hoşgeldiniz!

yendi

Kızın Fendi, Erkeği Yendi! 00:57
Kızın Fendi, Erkeği Yendi! 40.449 izlenme - 8 yıl önce kızın fendi erkeği yendi
Vahi Öz - Tayfur Sen misin Len 01:46
Vahi Öz - Tayfur Sen misin Len 5.363 izlenme - 2 yıl önce "iyimisin it oglu it" diye devam eden telefon şakaları yapılmış Vahi Öz repliği.Gereksiz bilgi: Öztürk Serengil'in kucağındaki hanfendi korkusuz korkak'ta, ulan mülayim otobüsün olayım repliğinin sahibi mehtap ablamızdır.
Türk Kızı Riberiyeyi Böyle Yendi 01:42
Türk Kızı Riberiyeyi Böyle Yendi 2.995 izlenme - 9 yıl önce türk kızı riberiyeyi böyle yendi
Ümidi Yenilirse Kanalını Siliyor !! (Efsane Troll!) - Pesdraft 15:50
Ümidi Yenilirse Kanalını Siliyor !! (Efsane Troll!) - Pesdraft 26 izlenme - 4 gün önce Selamlar bu videomuzda Ümidi ile birlikte PES 2018 'de Rastgele seçim modu yani Pesdraft'da kapışıyoruz..Aşırı eğlenceli geçen bir maç oldu daha fazla spoiler vermek istemiyorum :D Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın #GereksizArmy!! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ümidi ile PES 2018 Rastgele Seçim Modunda kapışıyoruz !!
MCSG VIP VS MOD - Hunger Games - Minecraft Açlık Oyunları w/ DuruFTW 14:06
MCSG VIP VS MOD - Hunger Games - Minecraft Açlık Oyunları w/ DuruFTW 1.603 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2000 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Duru'nun Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC8dDn8rr32Qne3UZruPtyHw Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Mezdeke 02:00
Mezdeke 666 izlenme - 6 yıl önce tüm mezdeke severlere http//www.facebook.com/mezdekesever
Dj_shakess- Hayat-Beni-Yendi-Maralım 02:50
Dj_shakess- Hayat-Beni-Yendi-Maralım 739 izlenme - 7 yıl önce dj_shakess- hayat-beni-yendi-maralım
Mut İdman Yurdu Maçı 02:10
Mut İdman Yurdu Maçı 347 izlenme - 3 yıl önce Mut İdman Yurdu, Kavaklı Spor’u 3–1 Yendi
Parkinson Hastalığını Nakış Yaparak Yendi 01:45
Parkinson Hastalığını Nakış Yaparak Yendi 77 izlenme - 9 ay önce Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, emekli öğretmen Güner Özgenlik, 7 yıl önce yakalandığı Parkinson hastalığını panc nakışı ile yendi. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün açtığı panc nakışı kursuna katılın 60 yaşındaki 3 çocuk annesi Güner Özgenlik, arkadaşları ile uyum içinde çalıştığını ve Parkinson hastalığını beyninde yendiğini söyledi. Burhaniye de emekli ilkokul öğretmeni Güner Özgenlik, hastalığı yenmek için panc nakışı yapmaya başladı. 4 yıldan bu yana Keziban Kiraz’ın öğretmenliğini yaptığı kursa katılan Özgenlik, birbirinden güzel eserler üretirken, hastalığı da büyük ölçüde yendi. Yaşadığı bir kaygı nedeniyle hastalığa yakalandığını anlatan Güner Özgenlik,” 2010 yılında bu hastalıkla tanıştım. O zaman çocuklarım uzaktaydı. Kaygı yaşamıştım. Acaba ne olacak bu gün akşam ne haber alacağım diye. Ama, daha sonra hastalıkla savaşmanın yolunu buldum. Bu hastalığı yenmeye karar verdim. Beynimde bitirdim. Dedim ki ben bu hastalığı yenerim. Ben Parkinson ile savaşa girdikten sonra 4.yılında hücrelerim dopamin üreten hücrelerim yenilenmeye başladı. Bunu arkadaşlara borçluyum. Çünkü arkadaşlarımla birlikte olunca çok mutlu oluyorum. Dopamin benim kaybettiğim hücrelerim. Dopamin mutluluk hormonu biliyorsunuz. Hoca hanımla karşılaşınca dünyam değişti. Çünkü bu işi yapabileceğimi o söyledi bana . Ben arkadaşlarımla birlikteyken gerçekten çok mutlu oluyorum. Yapamayacağım hiçbir şey yok. Yapacağım ve Parkinson’u yeneceğim” dedi. Kurs Öğretmeni Keziban Kiraz d,”Arkadaşların buraya ilgisi büyük. Birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Uyum içinde bir kursumuz var. Üretiyorlar. Hocamızın Parkinson rahatsızlığı var. Ona çok iyi geliyor. Çok güzel işler yapıyor. Uyum içinde çalışıyoruz” dedi.
türkiye eze eze yendi 2-0 02:00
türkiye eze eze yendi 2-0 776 izlenme - 8 yıl önce
Öztürk Serengil - Baba Çarpması 02:22
Öztürk Serengil - Baba Çarpması 305 izlenme - 3 yıl önce Babasının zorla evlendirmek istediği Tayfur,babasının zoruyla iltifat ettiğini,özür dilediğini telefonda söyler Fatoş'a.Lakin ki o anda orda olan Tayfur'un babası telefonu Fatoş'tan alır ve bütün laflarını kendi kulaklarıyla duyar...Özütürk Serengil'den muhteşem bir performans.
Küçük güreşçi Dev rakibini yendi 01:08
Küçük güreşçi Dev rakibini yendi 229 izlenme - 5 yıl önce Küçük güreşçi Dev rakibini yendi
Sonuca inanamayacaksınız! 01:26
Sonuca inanamayacaksınız! 156 izlenme - 4 yıl önce Bu güne dek izlediğiniz sumo güreşlerini bir kenara bırakın, bu müsabaka sizi şaşkına çevirecek
Yeşilçam, Hollywoodu Yendi 02:43
Yeşilçam, Hollywoodu Yendi 245 izlenme - 8 yıl önce yeşilçam, hollywoodu yendi
Fatoş'un Fendi Tayfur'u Yendi | Öztürk Serengil & Fatma Girik - Siyah Beyaz Filmler 01:31:33
Fatoş'un Fendi Tayfur'u Yendi | Öztürk Serengil & Fatma Girik - Siyah Beyaz Filmler 13 izlenme - 3 ay önce Fatoş'un Fendi Tayfur'u Yendi - 1964 Tayfur, Adanalı ünlü bir ağanın oğludur. Babasının işlerini İstanbul'dan idare etme bahanesi ile şehre gelir ve eğlenceye zevk-i sefaya dalar oldukça da çapkındır. Babası Tayfur'u arkadaşının kızı Fatma ile evlendirmek ister. Fakat Tayfur buna karşı çıkar ve Fatma'ya telefonda hakaretler eder. İşi inada bindiren Fatma çapkın ve serseri Tayfur'a güzel bir ders vermek için kolları sıvar. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/ Oyuncular: Fatma Girik Öztürk Serengil Nezihe Becerikli Atıf Kaptan Vahi Öz Hüseyin Baradan Muzaffer Nebioğlu Reha Yurdakul Hayati Hamzaoğlu Hasan Ceylan Aydın Demir Zeki Alpan Fadıl Garan Gülten Ceylan
Kibritin Fendi, Zippoyu Yendi )) 03:06
Kibritin Fendi, Zippoyu Yendi )) 173 izlenme - 9 yıl önce kibriyle ziıppo arasında farklar
Beat This 00:58
Beat This 101 izlenme - 6 yıl önce Siz kendi işinize başlayın!- Kendinize patron olmak ister misiniz?- Anlamsız fikirlerden ve önerilerden sıkıldınız mı?- Ağ şirketlerin tekliflerinden yoruldunuz mu?- Gerçek ve karlı bir iş mi arıyorsunuz?Biz gerçek ve karlı karlı bir iş başlatmanıza teklif ediyoruz!Şansınızı kaçırmayın - Dance Heads ekipmanlarını alıpkendi işini yarat ve ekibimizin güçlü bir parçasına katıl!Dance Heads karlı bir iş sahibi olma konusunda daha fazla bilgi almak için dh-business(dot)com'u ziyaret ediniz.
Barcelona 3 VsGetage 1 yendi 00:15
Barcelona 3 VsGetage 1 yendi 63 izlenme - 6 yıl önce
Sardor Rahimxon - Qarag'im yendi qara 04:11
Sardor Rahimxon - Qarag'im yendi qara 21 izlenme - 2 yıl önce Sardor Rahimxon - Qarag'im yendi qara Şarkı Sözleri no...................................................................................... Daha fazla müzik dinlemek için tıklayın: www.izlesene.com/iz/uzmaker
Khimki, Olympiakos'u Ezdi Geçti! -Thy Euroleague 01:46
Khimki, Olympiakos'u Ezdi Geçti! -Thy Euroleague 9 izlenme - 2 yıl önce THY Avrupa Ligi Top 16 F Grubu 13. hafta maçında FC Khimki Moskova evinde Olympiakos'u 98-66 yendi.
Almanya Deplasmanda San Marino'yu 80 Yendi 01:01
Almanya Deplasmanda San Marino'yu 80 Yendi 1 izlenme - 1 yıl önce Almanya Deplasmanda San Marino'yu 8-0 Yendi