Hoşgeldiniz!

Yeni Şafak Videoları İzle

Levent Gültekin - Dava Bumuydu Lan! 19:41
Levent Gültekin - Dava Bumuydu Lan! 2.934 izlenme - 9 ay önce Levent Gültekin dün Bağdat Cafe programına konuk oldu.Kısaca hayatını anlattı.Hayatının bir kısmını buraya yükledim.Kesinlikle izlemeye değer.Levent Gültekin'i uzun zamandır takip ediyorum.Anlattıklarını,mesela Gerçek Hayat Dergisi'nden doğrulanabilir.Bu adam acilen ciddiye alınmalı.Takip edenler biri.Sadece çok iyi eleştrel,özeleleştirici cümleler kurduğu için söylemiyorum.Çok iyi tavsiyeler de veriyor.Bildiğim kadarıyla Kemal Kılıçdaroğlu kendisiyle fikir alışverişinde bulunuyor zaten.Bu arada konuyu 7.boyuta taşımak gibi olucak ama bilen söylesin :).1 saatlik programın tamamını 450mb olarak indirdim.20 dakkalık kısmını photoshopta kestim,renderladım.Kalite değişmedi ama o 20 dakkalık kısım 1gb oldu :).Türkiye upload cehennemi bir ülke.Bu dosya boyutunu nasıl indirebilirim?Teşekkürler :)
Yeni Şafak Yazarından Erdoğan'a Veryansın 02:50
Yeni Şafak Yazarından Erdoğan'a Veryansın 6.559 izlenme - 2 yıl önce Akp'ye ve Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak Gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu, seçim sonuçlarıyla birlikte Akp'nin tek başına iktidarı kaybetmesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sorumlu tuttu. Bayramoğlu'nun, ''Erdoğan'ın keyfi davranışları bu sonucu getirdi'', ''Ak Parti içindeki Davutoğlu karşıtlarında ciddi hazırlıklar var'', ''Can Dündar olayında ben olsam öyle yapmazdım'' sözleri oldukça ilgi çekici. Anlaşılan o ki Akp cephesinde kıpırdanmalar başladı. İyi seyirler. BİLGİ: İstediğiniz sandığın sonucunu şu adresten görebilirsiniz; https://www.eparti.org/#/sandik-sonuc
Yeni Şafak Yazarı Akif Emre Hayatını Kaybetti 04:14
Yeni Şafak Yazarı Akif Emre Hayatını Kaybetti 60 izlenme - 7 gün önce Beşiktaş'ta bulunan ofisine geldikten kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Yeni Şafak yazarı Akif Emre’nin ofise gelişi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Yeni Şafak Yazarı Akif Emre, bu sabah saatlerinde ofisinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Ofisine geldikten kısa bir süre sonra hayatını kaybeden 60 yaşındaki Yeni Şafak Yazarı Akif Emre’nin ofisine geliş anına ait son görüntülerine ulaşıldı. Görüntüler de Akif Emre’nin binaya gelişi ve bina içerisinde asansör bekleme anı bulunuyor. Gazeteci Emre’nin yarın Fatih Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kozlu Mezarlığı’na defnedilmesi bekleniyor. Sevenleri ofis önüne akın etti Olayı haber alan ve aralarında Yeni Şafak ve Tvnet Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, gazete tv çalışanlarının da bulunduğu çok sayıda seveni ofis önüne geldi. Akif Emre’nin ölüm haberi üzerine İBB’ye bağlı cenaze aracı da ofiste yapılan incelemenin ardından yazar Emre'nin cenaze sini alarak Kozlu Gasilhanesi’ne götürdü. Cenaze haberini duyan Akif Emre’nin eşi ve çocukları da ofis önüne gelenler arasındaydı. “Bilinen bir rahatsızlığı yoktu” Olayı duyup ofis önüne gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan bir açıklama yaparak, “ Mekanı cennet olsun, kalemini, vicdanını ve dava uğrunda konuşturan ve hayatında hiç sapmadan çizgisine devam eden örnek ağabeyimizdi Ruhu şad mekanı cennet olsun” dedi. Çalışma arkadaşlarından Ersin Çelik ise Akif Emre’yi iyi dileklerle anarak, “Akif hocamız ağabeyimiz gazetemizin eski yayın yönetmeni ağabeyimiz. Sabah çalışma ofisine geliyor. Sabah odasına girdiğinde arkadaşlar kalp krizi geçirdiğini görüyor. Biz haber alınca hemen geldik. Daha önce bilinen bir rahatsızlığı yoktu. Kendisi 60 yaşında olmasına rağmen ilmi anlamda çok üreten ilmi anlamda boşluk bırakmaya çok sayıda talebesi olan fikir adamıydı” diye konuştu.
karanlıklar ülkesi 4 yeni şafak 01:50
karanlıklar ülkesi 4 yeni şafak 2.253 izlenme - 5 yıl önce
karanlıklar ülkesi 4 yeni şafak 01:50
karanlıklar ülkesi 4 yeni şafak 2.067 izlenme - 5 yıl önce
Yeni Şafak Yazarı Akif Emre, Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti 00:30
Yeni Şafak Yazarı Akif Emre, Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti 8 izlenme - 7 gün önce Yeni Şafak gazetesinde köşe yazarlığı yapan Akif Emre, dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Emre, bugünkü son yazısı yayımlanmıştı.
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 03:38
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 374 izlenme - 3 yıl önce Sarraf'ın İfadesinde İfadesinde Haber Yazmamak Karşılığında '1 Milyon Dolar İstedinildiği' Yönünde Sözler Yer Almıştı.
Başörtüsü İmajını Bozuyormuş (Burcu Çetinkaya) 03:07
Başörtüsü İmajını Bozuyormuş (Burcu Çetinkaya) 207 izlenme - 2 yıl önce BMW'nin Türkiye distribitörüğünü yürüten Borusan adlı firma, ralli şampiyonu Burcu Çetinkaya ile sponsorluk anlaşması yaptı. Çetinkaya 1 yıllık kullanım hakkını aldığı BMW'yi ekranda başörtülü arkadaşıyla test etti. İddiaya göre, distribitör firma, 'imajımız bozuldu' diyerek sponsorluğu iptal etti. Yeni Şafak'ın haberine göre, Burcu Çetinkaya, geçtiğimiz 17 Ağustos'ta firmaya bağlı 'MINI Cooper' markasıyla sponsorluk konusunda prensipte anlaştı. 'MINI' Marka Yöneticisi Hakan Bayülgen'in, 2012 için teklif ettiği pakete göre sporcuya "100 bin avro ve 2 adet 'MINI Cooper Countryman ALL4' marka otomobilin 1 yıl süreyle kullanım hakkı" önerildi. 3 ay sonra hazırladığı bir televizyon programında, başörtülü program partneri Merve Sena Kılıç ile araçlarla test sürüşü yapan Çetinkaya, 21 Aralık'ta da program arkadaşıyla birlikte bir gazetenin ekine haber oldu. İddiaya göre, yayınlardan sonra genel müdürden 'Dinci imajın rahatsız ediyor' şeklinde bir uyarı alan sporcunun sponsorluk talebi de, 'bütçe kısıntısı' gerekçe gösterilerek 3 gün sonra geri çevrildi. Sorularını yanıtlayan marka direktörü Hakan Bayülgen ise süreçte yaşananları doğruladı ve "Bizim tavrımız sadece başörtüsüyle ilgili değil. Siyasi amblem olsaydı yine uyarı yapardık" ifadesini kullandı. Bayülgen, sponsorluk iptalinin de 'bütçe kısıntısı' nedeniyle gerçekleştiğini ileri sürdü.
League Of Legends Sinematik : Yeni Şafak 06:26
League Of Legends Sinematik : Yeni Şafak 67 izlenme - 3 yıl önce League Of Legends Sinematik : Yeni Şafak
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 00:46
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 98 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın stanbul Maltepe'deki mitingine katılım sayısıyla ilgili net bir açıklama yapılmazken, gazeteler haberlerinde farklı rakamlara yer verdi.
YENİ ŞAFAK YAZARI HİKMET GENÇ AHLAKSIZ ŞEREFSİZ DEYİP LAİK HALK EVCİ CUMHURİYYET GAZETESİNİ YIRTTI 02:51
YENİ ŞAFAK YAZARI HİKMET GENÇ AHLAKSIZ ŞEREFSİZ DEYİP LAİK HALK EVCİ CUMHURİYYET GAZETESİNİ YIRTTI 11 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Davutoğlu'nun 19 Saatlik Liste Mesaisi 00:25
Davutoğlu'nun 19 Saatlik Liste Mesaisi 49 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Merkezi'nde Davutoğlu'nun başkanlığında vekil adaylarını seçmek için tam 19 saat aralıksız aday listeleri üzerinde çalışıldı. Sabah 09.30'da başlayan mesai, sabah 4.30'da tamamlanabildi.
Markar Esayan, AK Parti'nin İlk Ermeni Vekil Aday Adayı Oldu 00:20
Markar Esayan, AK Parti'nin İlk Ermeni Vekil Aday Adayı Oldu 48 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak'ın Ermeni asıllı Türk vatandaşı yazarı Markar Esayan, AK Parti'den İstanbul'dan milletvekilli aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Esayan attığı tweet ile "Gösterilen teveccüh için teşekkür ederim" dedi
Sn. Adnan Oktar'ın Açıklamalarından Sonra İngiliz Derin Devletini Deşifre Eden Yazarlar 06:06
Sn. Adnan Oktar'ın Açıklamalarından Sonra İngiliz Derin Devletini Deşifre Eden Yazarlar 10 izlenme - 6 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/235716/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Sn-Adnan-Oktarin-Aciklamalarindan-Sonra-Ingiliz-Derin-Devletini-Desifre-Eden-Yazarlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 44 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 04:53
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci "Yeni Şafak" I Ziyaret Etti 12 izlenme - 1 yıl önce Haber / Kamera: Erhan TEKTEN, İstanbul DHA Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci silahlı ve molotofkokteylli saldırıya uğrayan Yeni Şafak Gazetesi'nin genel merkezini ziyaret etti.
' Abd'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı' 01:50
' Abd'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı' 4 izlenme - 8 ay önce Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek 'Çok iyi hatırladığım bir olay' dedi.
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 01:13
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 27 izlenme - 3 yıl önce Ankara kulislerinde konuşulanları köşesine taşıyan Selvi, "MİT Müsteşarı Fidan Dışişleri Bakanı olacak, Davutoğlu da Başbakan." dedi.
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 00:37
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 14 izlenme - 3 yıl önce Başbakan'ın masasındaki son ankete göre, Erdoğan AK Parti seçmeninin tamamının oyunu almakla birlikte, AK Parti dışından da oy alıyor.
Kemal Öztürk’ün Hz. Mehdi (as)’dan bahsettiği yazısı çok güzel 02:21
Kemal Öztürk’ün Hz. Mehdi (as)’dan bahsettiği yazısı çok güzel 4 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/196978/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Kemal-Ozturk’un-Hz-Mehdi-(as)’dan-bahsettigi-yazisi-cok-guzel A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
360 Derece - 3 Temmuz 2015 01:12:30
360 Derece - 3 Temmuz 2015 6 izlenme - 2 yıl önce Meclis Başkanı seçiminde yaşanan tartışmalar… Koalisyon formülleri, erken seçim ihtimali… Çözüm Süreci’nin durumu ve sınırda güvenli bölge olur mu? Şirin Payzın sordu Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Ali Bayramoğlu yanıtladı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Şafak Gazetesi'ne Geçmiş Olsun Ziyareti 03:54
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Şafak Gazetesi'ne Geçmiş Olsun Ziyareti 2 izlenme - 1 yıl önce Numan Kurtulmuş Terör zaman zaman basın kuruluşlarını hedef alıyor. Hükümetimiz adına geçmiş olsun dileklerimi ifade etmek için burdayım. Yeni Şafak ailesine ve mensuplarına geçmiş olsun diyorum. Son derece hain bir saldırı. Daha evvel bazı basın kuruluşlarına saldırılar olmuştu. Terör zaman zaman basın kuruluşlarını hedef alıyor. Bütün basın camiasının bu saldırıların karşısında durmuş olması önemli bir husustur. Meslek kuruluşlarından saldırılara ilişkin çok ciddi telin ettiklerina dair açıklamalar geldi.
Müslümanlar Darwınizm propagandasına alet olmamalı 05:05
Müslümanlar Darwınizm propagandasına alet olmamalı 1 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/116415/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Muslumanlar-Darwinizm-propagandasina-alet-olmamali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo