Hoşgeldiniz!

yeni bir hayata

Gökçe - Yeni Bir Hayata (Violetta Müzik Video) 03:35
Gökçe - Yeni Bir Hayata (Violetta Müzik Video) 206.857 izlenme - 4 yıl önce VIOLETTA HAYRANLARINA GÖKÇE'DEN BÜYÜK SÜRPRİZ Gökçe, Disney Channel'ın okul çağındaki izleyicilerine yönelik dizisi Violetta'nın jenerik parçasını Türkçe sözlerle seslendirdi. Gökçe "Yeni Bir Hayata" adıyla yorumladığı parçaya aynı zamanda eğlenceli bir de klip çekti.
Gökçe - Yeni Bir Hayata 03:35
Gökçe - Yeni Bir Hayata 14.092 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Bana açıkla, Neler oluyor burada. Ben biliyorum, Artık zaman kalmadığına. Bunları fark edemedim, Kaç kez aklımdan geçirdim. Artık yoruldum, beklemek istemiyorum. Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak Zaman yok durmaya, Kaderim bu Gün yazılacak. Yeni bir hayata, başlıyorum, Kendim olarak Zaman yok durmaya, Kaderim bu Gün yazılacak. Kimse durduramaz, her şeyimi. Terk ediyorum evet, her şeyi. Kimse durduramaz, her şeyimi. Terk ediyorum bana ait her şeyi. Şimdi farkındayım, Değişiyor duygularım. Korkuya yer yok! Kapı açık, dönüyorum. Bunları fark edemedim, Kaç kez aklımdan geçirdim. Artık yoruldum, beklemek istemiyorum. Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak Zaman yok durmaya, Kaderim bu Gün yazılacak. Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak Zaman yok durmaya, Kaderim bu Gün yazılacak. Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak Zaman yok durmaya, Kaderim bu Gün yazılacak. Yeni bir hayata, başlıyorum Kendim olarak. Kimse durduramaz, her şeyimi. Terk ediyorum evet, her şeyi. Kimse durduramaz, her şeyimi. Terk ediyorum bana ait her şeyi.
Violetta - Gökçe - Yeni Bir Hayata (Türkçe Versiyon) 03:24
Violetta - Gökçe - Yeni Bir Hayata (Türkçe Versiyon) 5.041 izlenme - 4 yıl önce Gökçeden Violetta Şarkısı Türkçe Versiyonu Karşınızda :) !!!
Gökçe - Yeni Bir Hayata 01:52
Gökçe - Yeni Bir Hayata 1.503 izlenme - 4 yıl önce super sarkı
Gökçe Yeni Bir Hayata (kamera Arkası) 03:04
Gökçe Yeni Bir Hayata (kamera Arkası) 336 izlenme - 4 yıl önce Klipten Kamera Arkası Görüntüler
Sultan, yeni bir hayata başlıyor ! (1.Bölüm / Sultan) 02:09
Sultan, yeni bir hayata başlıyor ! (1.Bölüm / Sultan) 208 izlenme - 6 yıl önce
Başlamak Lazım Yeni Bir Hayata 03:39
Başlamak Lazım Yeni Bir Hayata 31 izlenme - 3 yıl önce Başlamak Lazım Yeni Bir Hayata