Hoşgeldiniz!

Yeni Bir Kitap Aldım

Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 3.187 izlenme - 4 yıl önce Nedim Kuru klibinde ünlü isimleri buluşturdu. Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti. Kuru klibinde birçok ünlü isime yer verirken, klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.
Ünlülerden Anlamlı Klip 03:30
Ünlülerden Anlamlı Klip 610 izlenme - 4 yıl önce Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım Ünlüler işitme engelliler için bu klipte bir araya geldi. Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti. İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti. Nedim Kuru'nun yönetmenliğini Cihan Börtük'le birlikte üstlendiği klipte müzik, televizyon ve spor dünyasının tanınmış isimleri şarkıdaki her bir cümleyi işaret diliyle söylediler. "Yeni Bir Kitap Aldım"da yer alan 24 isim şöyle sıralanıyor: Metin Uca, Mesut Yar , Ece Uslu , Mert Fırat, Ceyhun Yılmaz, Fatih Portakal, Ali İhsan Varol, Nasuh Mahruki, Nedim Kuru, Gülbin Tosun, Umut Kuzey, İlker Ayrık, Harun Kolçak, Özge Uzun, Vatan Şaşmaz, Gülçin Ergül, İrem Candar, Deniz Tuzcuoğlu, Mustafa Aydın, Ayşegül İnci, Levent Özer, Oğuzhan Uğur, Güven Erkin Erkal, Cüneyt Çakır.
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım - Fox Tv Ana Haber 01:39
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım - Fox Tv Ana Haber 199 izlenme - 4 yıl önce Nedim Kuru nun Yeni Bir Kitap Aldım isimli 3. Klibini İşitme Engelliler için çekti ve klipte birbirinden değerli isimler yer aldı.Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonluğu ve Başkanı Ercüment Tanrıverdi klibe destek verdi. www.nedimkuru.com
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 151 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler işitme engelliler için bu klipte bir araya geldi. Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti. İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 77 izlenme - 4 yıl önce Anı Yaşa (2012) - ARPEJ YAPIM MÜZİK
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 03:38
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 60 izlenme - 4 yıl önce Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım 22 izlenme - 2 yıl önce Nedim Kuru’nun, Arpej Müzik etiketiyle yayınlanan “Anı Yaşa” albümünde yer alan "Yeni Bir Kitap Aldım" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.