Hoşgeldiniz!

yeni dünya düzeni

Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 06:40
Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 5.329 izlenme - 3 yıl önce Yahudi Yönetmen Aaron Russo'nun Nicholas Rockefeller hakkındaki açıklamaları... Aaron Russo bu açıklamarından 6 ay sonra kanserden dolayı vefat etti.
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 03:59
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 4.833 izlenme - 3 yıl önce " ... İnönü’nün, Atatürk tarafından kapatılan Mason Localarına tekrar resmiyet kazandırması... ...28 Ekim 1955'te yani Adnan Menderes döneminde, Ankara'da düzenlenen toplantı sonucunda Türkiye Büyük Locası kurulmuş ve şu kararlar açıklanmıştı... ...Masonların Locasına Milli Nizam yazacağız Ecevit CHP'sinin, masonlarla da Demirel AP'sinin hedef alındığı belli oluyordu. Milli Nizam Partisi'nin “bu şarkı yüzünden kapatıldığı” yandaşlarının temel tezini oluşturuyordu ... " YAZININ TAMAMI: http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/erbakanin-ve-mustafa-kemalin-masonlarla-mucadelesi
Anonymous - Illuminati'ye Karşı (Türkçe Altyazılı) 03:33
Anonymous - Illuminati'ye Karşı (Türkçe Altyazılı) 1.247 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz üzere Anonymous dünyaca ünlü bir hacker grubu. Taksim direnişine de destek vermişti. Yahudi kurumlarınıda zamanında hackleyen grup İlluminati tehlikesine karşın bir şarkı yapmış ve "Hepimiz Özgür Olcağız" demiş. Alkışlar Anonymousa geliyor.
saian yeni dünya düzeni - illuminati yeni dünya düzeni 03:10
saian yeni dünya düzeni - illuminati yeni dünya düzeni 557 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Fema Toplama Kampları !!!!!!!!!! 02:14
Fema Toplama Kampları !!!!!!!!!! 603 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Ve Dünya'nın En Büyük Problemi Budur. * Amerikalılar'ın En Büyük Kabusu, Fema Toplama Kampları, En Azından Haberleri Var, Peki Ya Türkler, 10.000 Türk Ya Biliyor Ya Bilmiyor. sahte Ufo İstilası'ndan Sonra, İnsanlar, Toplama Kampları'na Gönderilecek !!!!!!!!!! https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.598959093519360.1073744151.203310399750900/597774920304444/?type=3&theater
Banu Avar'la Dünya Düzeni (1. Sezon) - 7. Bölüm 31:26
Banu Avar'la Dünya Düzeni (1. Sezon) - 7. Bölüm 438 izlenme - 4 yıl önce Yeni Dünya Düzeni ve Aktörleri Yeni Dünya Düzeni! Bu kavram batılı liderlerin, çok uluslu şirket yöneticilerinin, NATO liderlerinin, Birleşmiş Milletler genel sekreterlerinin ağızlarından düşmüyor. Sık sık yeni dünya düzeninde yeni bir aşamada olduklarını beyan ediyorlar. Dünyayı saran bir ağın temsilcileri gibiler. Sözbirliği etmişler. Hepsi aynı örgütün üyesi. Yandaşları hep aynı kişiler. Hedefleri aynı ülkeler. Savaşlarında, dünya ticaretininde, barış heyetlerininde, medyanında iplerini onlar çekiştirmekteler. Nedir bu yeni dünya düzeni? Bu düzeni hedefleyenler kimler? Yeni bir Hitler mi özlemekteler? Malum onun sloganı da ''Yeni Nizamdı''! Yeni bir dünya düzeninde Türkiye`nin yeri nerede? İşte kısa bir tarihçe ile yeni dünya düzenciler. Gizli örgütler ve gizli hedefler. Ve onların planları çerçevesinde ezilen bizler. Gelin emperyal hedeflerin 100 yıllık tarihine bakalım. Kaynak: http://banuavar.com.tr/yeni-dunya-duzeni-ve-aktorleri/
Yeni Dünya Düzeni 01:34
Yeni Dünya Düzeni 685 izlenme - 7 yıl önce jonhn perkins'in söyledikleri tanıdık geliyor mu?
Yediğimiz domateslerin içinden haç çıkıyor 05:29
Yediğimiz domateslerin içinden haç çıkıyor 381 izlenme - 3 yıl önce Son 12 yılda bu hale geldik, yediğimiz içtiğimiz zehir oldu...
Yeni Dünya Düzeni - İlluminati 10:00
Yeni Dünya Düzeni - İlluminati 238 izlenme - 4 yıl önce Yeni Dünya Düzeni - İlluminati
Guidestone ve Dünya Nüfusunu Azaltma Planı 12:45
Guidestone ve Dünya Nüfusunu Azaltma Planı 197 izlenme - 2 yıl önce türkiyeninde nüfusunu azaltmaya çalışıyolar. acaba o kuş gribi için olduğumuz aşılar niçindi?videonun ilk 6 dakikasında yapılan taşlar hakkında bilgi veriliyor sonrasında dünya nüfusunu azaltma planı hakkında bilgi veriliyor. ABD'nin Georgia eyaletinin Elbert County şehrinde bulunan Guidestone yani rehber taşı adı verilen bu anıtın kimler tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir. Üzerinde birçok dilde yazı bulunan anıt bizlere anlattıklarıyla gerçekten şaşkınlık yaratmaktadır. Son zamanlara bakıyorum siteye nostaljik ve bilimsel videolar yükleniyor.bende bir hevestir yükledim.
Dünya Düzeni -  Afganistan ve Büyük Oyun 31:00
Dünya Düzeni - Afganistan ve Büyük Oyun 262 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Horasan diye bir yer vardı. Adını Türk sultanlarından almıştı. Binbir çeşit madene sahipti. İklimi muhteşemdi. Zengin güzel ve bereketliydi. Bugün zulmün kanın acının adresi... Bir zamanlar Mustafa Kemal Atatürk o ülkeyi müttefik seçmişti. Sefirler, doktorlar, öğretmenler göndermişti. Uzak dağ köylerinde bile duvarlar Mustafa Kemal Atatürk resimleriyle bezeliydi. Türkiye Cumhuriyeti onlar için örnekti. Cumhuriyetin ilk resmi misafiri o ülkedendi. Batıya karşı, Sadabad Paktı'nı kuran Mustafa Kemal, pakta önce o ülkeyi davet etmişti. Afganistan`dan bahsediyorum... "Yeni Dünya Düzeni"nin en büyük oyununa sahne olan Afganistan! Daha başına gelecekler bitmedi...
A.p.o Ft 9 Canlı - Yeni Dünya Düzeni / Abdulrhyme 03:34
A.p.o Ft 9 Canlı - Yeni Dünya Düzeni / Abdulrhyme 359 izlenme - 5 yıl önce Apo Yeni Albüm 2011 Kes Sesinı Dınlee
Günümüzde Türkçülük  (Temsili) 01:19
Günümüzde Türkçülük (Temsili) 148 izlenme - 2 yıl önce Türkçü arkadaşlarımızın vatanımızı nasıl kurtardığını anlatan kısa bir video,iyi seyirler.
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 05:56
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 93 izlenme - 4 yıl önce Bir bilgisayar hatası sonucu profesör olmuş hocamız Mehmet Çelik bu seferde saz arkadaşı Turgay Güler'le kendi kuyruk acıları ve egolarını dindirmek için akıl almaz mantık anlamaz iftiralarda bulunuyor. Kendisinin bir de İslam profesörü) olduğunu hatırlatalım. İftarının vebali en iyi onun bilmesi gerekir.İzleyelim.
Ahmet Kekeç Sevri Kürtler Bozdu 05:18
Ahmet Kekeç Sevri Kürtler Bozdu 88 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Kekeç, Kanal 24'te Sansürsüz Prgramında Batılı Devletlerin Sevr Hesabını Kürtler'in Bozduğunu Söyledi.
Yeni Dünya Düzenin En Önemli Konusu: Verimli Data Center' 01:20
Yeni Dünya Düzenin En Önemli Konusu: Verimli Data Center' 19 izlenme - 4 yıl önce Panduit Türkiye Bölge Müdürü Coşkun Yıldız: 'Yeni dünya düzenin en önemli konusu verimli data center' Yeni dünya düzeninde hangi konular üzerinde duruluyor?
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 03:50
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 3 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 'CHP olarak 76 milyona Cumhurbaşkanı seçmek istiyoruz.
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 03:50
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 1 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 'CHP olarak 76 milyona Cumhurbaşkanı seçmek istiyoruz.