Hoşgeldiniz!

yeni görüntü

new moon comic con 02:16
new moon comic con 2.961 izlenme - 9 yıl önce comic con
Donanma Komutanlığında Darbe Girişimi Gecesi (Yeni Görüntü) 03:30
Donanma Komutanlığında Darbe Girişimi Gecesi (Yeni Görüntü) 494 izlenme - 2 yıl önce FETÖ paralel 15 Temmuz askeri darbe girişimi darbe gecesi videoları - 15.07.2016 ( 15 Temmuz 2016) 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Kocaeli'nde bulunan Gölcük Donanma Komutanlığı önündeki askerler donanma komutanlığı önüne gelen vatandaşlara silah doğrultuyor, zaman zaman havaya ateş açıyor. 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından, Gölcük Donanma Komutanlığı önünde yaşanan anlara ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, ilk olarak askerin darbe girişimi yaptığını haber alan vatandaşların, Gölcük Donanma Komutanlığı'na gelişi dikkati çekiyor. Kalabalık her dakika artarken, Donanma Komutanlığı'nda görevli bir grup asker nizamiyenin dışına çıkıyor. Nizamiyeden çıkan askerlerin yarısının kamuflajlı, diğer yarısının ise sivil kıyafetli olduğu görülüyor. Gölcük Donanma Komutanlığı önüne gelen vatandaşların sayısı her geçen dakika artarken, askerler vatandaşlara silah doğrultuyor. Bununla yetinmeyen askerler zaman zaman havaya ateş açıyor. Vatandaşlar ise her şeye rağmen Donanma Komutanlığı önünden ayrılmayı reddediyor. ARANAN TUĞAMİRAL GÖRÜNTÜDE Vatandaşların bu tavrı üzerine askerlerin nizamiyeye doğru geri çekilmesi görüntülere yansırken bazı askerlerin nizamiye etrafında siper aldıkları görülüyor. Görüntünün sonunda ise Gölcük Ana Üs Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren, donanmada görevli subaylara emir verirken görünüyor. Tuğamiral İmren, askerlere emir verdikten sonra ortadan kayboluyor. İmren ve beraberinde ki 2 tuğamiral 6 gündür aranıyor.
Atatürk`ün Gerçek Sesi Ve Net Görüntüsü 02:51
Atatürk`ün Gerçek Sesi Ve Net Görüntüsü 594 izlenme - 4 yıl önce Atatürk ün gerçek sesi,net görüntüsü,atatürk,mustafa kemal,mustafa kemal atatürk,kemal atatürk,gerçek,ses,sesi,gerçek sesi,konuşma,konuşması,atatürkün gerçek sesi,Atatürk`ün gerçek sesi,görüntü,video,videosu,atatürk konuşma,atatürk konuşması,atatürk`ün konuşması,atatürkün konuşması,atatürk ün konuşması,"atatürk konuşmaları,mustafa kemal atatürk konuşma,atatürk video,atatürk videoları,mustafa,kemal,atatürk sesi,atatürk ses,atatürk konuşuyor,atatürkün,ataturkun gercek sesi,atatürkün,gerçek,sesi,atatürkün sesi,atatürk sesi,atatürk ses,atatürk görüntü,görüntü,atatürk görüntüler,mustafa kemal atatürk görüntü,mustafa kemal atatürk görüntüleri,görüntüleri,görüntüler,musta­fa kemal atatürk ses,mustafa kemal atatürk sesi,mustafa kemal atatürk gerçek sesi,atatürk gerçek,mustafa kemal atatürk gerçek,mustafa kemal
Reina Saldırısıyla İlgili Dehşet Veren Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 01:05
Reina Saldırısıyla İlgili Dehşet Veren Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 227 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşını kana bulayan Reina saldırısının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde saldırganın ateş açarak Reina'nın kapısına geldiği ve kapıdakilere ateş açıp içeri girdiği görülüyor.
titanik'in hiç yayınlanmamış görüntüleri !! 00:42
titanik'in hiç yayınlanmamış görüntüleri !! 837 izlenme - 8 yıl önce b r o o k l y n 1 7
50 cent 06:51
50 cent 837 izlenme - 9 yıl önce suç dalga memur film müzik görüntüsü
Kabataş'taki Dehşet Anından Yeni Görüntüler 00:47
Kabataş'taki Dehşet Anından Yeni Görüntüler 315 izlenme - 3 yıl önce Bu sabah gerçekleşen, içimizi burkan görüntülerin ardından farklı bir açıyla yeni görüntüler ortaya çıkarılmış. Ben de borç bilip sizlerle paylaşmak istedim. Şöförü yeteneğiyle değil bıyık şekline göre alırsan böyle olur tabii..
15 Temmuz Darbe Girişimine Ait Yeni Görüntüler 04:10
15 Temmuz Darbe Girişimine Ait Yeni Görüntüler 173 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişiminin ardından, o karanlık gece ve öncesine ait yeni görüntüler ortaya çıktı... İstanbul, Ankara ve Muğla'da kaydedilen görüntüler, dehşet anlarını bir kez daha gözler önüne serdi... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünkü Sel Felaketinden Yeni Görüntüler - İzmir 02:58
Dünkü Sel Felaketinden Yeni Görüntüler - İzmir 326 izlenme - 4 yıl önce Dünkü Sel Felaketinden Yeni Görüntüler - İzmir
atatürk'ün hiç bilinmeyen görüntüleri ve iki amerikalı pilot 02:15
atatürk'ün hiç bilinmeyen görüntüleri ve iki amerikalı pilot 249 izlenme - 7 yıl önce 1931 yılında iki amerikalı pilotun new york - istanbul arasındaki ilk kıtalar arası uçuş denemesinin başarıyla tamamlanmasından sonra onları istanbul'da mustafa kemal atatürk karşılamıştı.
FIFA 15'in Yeni Görüntüleri Yayınlandı! 02:03
FIFA 15'in Yeni Görüntüleri Yayınlandı! 111 izlenme - 4 yıl önce Efsanevi futbol oyunu FIFA'nın 2015 versiyonunun çıkmasına az bir süre kala özel bir tanıtım videosu daha yayınlandı...
İşte Charlie Hebdo Saldırısının Yeni Görüntüleri 01:07
İşte Charlie Hebdo Saldırısının Yeni Görüntüleri 88 izlenme - 4 yıl önce Charlie Hebdo dergisine düzenlenen ve 12 kişinin öldüğü saldırıya dair yeni görüntüler ortaya çıktı.