Hoşgeldiniz!

Yeni Mezun Videoları İzle

Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 01:00
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 2.480 izlenme - 6 ay önce Sen çalış çabala üniversiteyi bitir iş bulama. Galiba bu birçoğumuzun yaşadığı bir sorun. Sevgili flash tv'nin duyarlı yapımcılarının dikkat çektiği bu konuyu izliyoruz.
Yeni mezunlar şirket veya sektör seçerken nelere dikkat etmeli? 02:43
Yeni mezunlar şirket veya sektör seçerken nelere dikkat etmeli? 1.106 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Chief Operating Officer olarak çalışan Nilüfer Durak, yeni mezunlara tavsiyelerde bulundu. Nilüfer Durak'ın bütün anlatımları için; www.anlatsin.com/nilufer-durak Diğer bütün anlatımlar için; www.anlatsin.com
İş Görüşmesine Giden Yeni Mezunlara Tavsiyeleriniz Nelerdir? 02:05
İş Görüşmesine Giden Yeni Mezunlara Tavsiyeleriniz Nelerdir? 432 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, iş görüşmesine giden kişilere tavsiyelerde bulundu. Emre Darıcı'nın diğer anlatımları için; http://solvoyo.anlatsin.com/emre-darici Bütün anlatımlar için; http://anlatsin.com/
Takla Atamayan Yeni Mezun 00:19
Takla Atamayan Yeni Mezun 169 izlenme - 2 yıl önce Efendim ismini bilmediğim ülkenin ismini bilmediğim üniversitesinin ismini bilmediğim yeni mezun olmuş heyecanlı bir gencin diplomayı aldıktan sonra içindeki sevinci gizleyemeyip veyahut kesiştiyi kıza artizlik yapmak isteyip geriye doğru yardıramamasıyla çığlıklar kopuyor videonun birkaç saniye ilerisini de bende sizin gibi merak ediyorum.
Yeni Mezun - Post Grad 02:22
Yeni Mezun - Post Grad 76 izlenme - 3 yıl önce Yeni Mezun filmi için Sinema Seansı'nın verdiği puan.
post grad fragmanı 4 00:33
post grad fragmanı 4 197 izlenme - 6 yıl önce ryden malby okuduğu üniversiteden mezun olduktan sonra aile evine geri döner. her biri birbirinden ilginç olan aile üyeleri ile yıllar sonra yeniden bir arada yaşamak durumunda kalan ryden bir taraftan alışma dönemini en az zararla atlatmaya diğer taraftan da doğru bir iş ve elbette eş bulmaya çalışmaktadır.