Hoşgeldiniz!

yeni parça 2015

Ali Kınık - Yalanmış Yalan ( Official Lyric Video ) 04:16
Ali Kınık - Yalanmış Yalan ( Official Lyric Video ) 1.207 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık-Yalanmış Yalan yeni albümden parça.
Ali Kınık - Bir Çay Koy Gelirim ( Official Lyric Video ) 04:06
Ali Kınık - Bir Çay Koy Gelirim ( Official Lyric Video ) 1.067 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık ''Bir Çay Koy Gelirim'' 2015 Yeni Albümden Bir Parça..
Ali Kınık - Yalnız Değilsin ( Official Lyric Video ) 04:39
Ali Kınık - Yalnız Değilsin ( Official Lyric Video ) 422 izlenme - 2 yıl önce Ali kınık yeni albümden ''Yalnız Değilsin'' Dinleyelim..
Ali Kınık - Doğum Günüm ( Official Lyric Video ) 04:30
Ali Kınık - Doğum Günüm ( Official Lyric Video ) 355 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık ''Doğum Günüm'' 2015 Yeni Albümden Bir Parça. ABONE OLMAYI UNUTMA.
Tandem - Bir Yolu Var ( Video Clip ) 02:39
Tandem - Bir Yolu Var ( Video Clip ) 196 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 10 yıldır rap müzik çalışmalarına devam eden ve dinleyicilerine 10 underground albümün yanısıra 3 video klip hediye eden Tandem 4. video klip çalışmasıyla sizlerle.Klibin Yönetmenliğini ve Montajını Şeref Oğuz Gökçegöz,Yardımcı yönetmenliğini ve kameramanlığını ise Serhat Temiroğlu üstlenmiştir.Klibin çekim ve montaj işlemleri 2 haftada tamamlanmıştır. Albüm : İdeal Kayıt : Poligon Müzik Beat : Ahen Mix : Tandem Teşekkürler ; İlyas Sarıkaya,Süheyl Özdemir,Hakan Altuntaş,Tahir Bilgi Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez izlesene.com'da Şarkı Sözleri: Bakıyorum uzaklara gözler var, İrili, ufaklı, ışıklı... Net hatırlamıyorum da sözler var, Gizli, saklı, yasaklı... Şarkı Sözleri (lyrics): Varlığından nefret eden bir adam var karşında belkide bir sebep yani hergün ayna karşısında aynı surat aynı sakal hergün aynı bakışlar hergün aynı savaş yani hergün aynı çatışma. satırlarım tabutlarla cesetlerle yoğrulur bir nefeslik ömrün olsun bir seferde doğrulup sanki mısır tarlasında simsiyah bi korkuluk lan hatta karın doyurmaz bak dürüstlük ve doğruluk Bir cesetten şiirler ve bi şehirden ninniler henüz şarkım bitmemişti burda yağmur dinmeden Belki duymak istemezsin ölüm tenine sinmeden sen hangi yönde gittiysen dönmez oldu trenler Emin ol ki istemem gözün yaşla dolmasın bu kez yalnız üfledin bak doğum günü pastanı son kez adımı duyduğunda neden yüzün kaskatı olmuştum senin için ben artık belki başkası Sitem dolu bakışlar var bir gitarın telinde ben siyahı sevmiştim hep sense aşık pembeye sanki sokak sen doluydu yaklaşmadım perdeye yüzüm düşse derdin ya hep yanındayım emre ben İstemem yüzüme bakmasan E bide halimi bi daha sormasan Yinede dur desen bi yolu var desen İnanırdım son bi defa gözlerimde düğümle
Ali Kınık - Gitme Dur ( Official Lyric Video ) 03:39
Ali Kınık - Gitme Dur ( Official Lyric Video ) 300 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık ''Gitme Dur'' 2015 Yeni Albümden Parça. ABONE OLMAYI UNUTMA.
Ali Kınık - Nerdesin Reis ( Official Lyric Video ) 04:03
Ali Kınık - Nerdesin Reis ( Official Lyric Video ) 159 izlenme - 2 yıl önce Balat Sanat
Ali Kınık - İstemem Eksik Olsun ( Official Lyric Video ) 05:19
Ali Kınık - İstemem Eksik Olsun ( Official Lyric Video ) 83 izlenme - 2 yıl önce Balat Sanat
Ali Kınık - Dönen Dönsün ( Official Lyric Video ) 03:09
Ali Kınık - Dönen Dönsün ( Official Lyric Video ) 78 izlenme - 2 yıl önce Balat Sanat
Ali Kınık - Ağla Memleketim ( Official Lyric Video ) 03:34
Ali Kınık - Ağla Memleketim ( Official Lyric Video ) 77 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık ''Ağla Memleketim'' 2015 yeni albümden bir parça
Ali Kınık - İstanbul'un Belası ( Official Lyric Video ) 03:43
Ali Kınık - İstanbul'un Belası ( Official Lyric Video ) 68 izlenme - 2 yıl önce Ali Kınık yeni albümden şarkılar