Hoşgeldiniz!

yeni türkiye

Yeni'K' Türkiye 00:48
Yeni'K' Türkiye 6.737 izlenme - 2 yıl önce Bu halk ne zaman kendine gelecek ne zaman gerçekleri görecek? Allah sonumuzu hayretsin. Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; Toplu vurdukca yürekler, onu top sindiremez. (Mehmet Akif Ersoy)
Ünlülerin Oynadığı AKP Seçim Videosu 04:18
Ünlülerin Oynadığı AKP Seçim Videosu 9.397 izlenme - 2 yıl önce Videoda bahsedilen gelecek kendi çocuklarının geleceği sanırım. Arkasını saraya dayayan ünlülerimiz daha çok para kazanacak ve kendi çocuklarına daha iyi imkanlı bir gelecek sağlayacak. Benim bildiğim AKP ikidarında çocuklarımızın geleceği her gecen gün daha kötüye gidiyor. Ama Esra Erol'un çocugu en ıyı ımkanlarla , AKP'nin kanalından aldığı güzel paralar ile yetişecek. Şoray Uzun senin gibi kaliteli adam da bu gerizekalılarla aynı video. Bitir sen de kendini!
Beyin Nasıl Yıkanır? 01:09
Beyin Nasıl Yıkanır? 10.667 izlenme - 3 yıl önce Saygıdeğer kardeşlerim Kafasında bez sarılı arkadaş, daha okumasını öğrenmemiş yaşta ki çocuklara sürekli tekrarlamak suretiyle önce beyinin içini boşaltıyor, sonra gereksiz bilgiler ile dolduruyor. Bundan sonra AKP li tartışırken anlam veremediğiniz o duvarların nasıl inşaa edildiğini anlamış olacaksanız. Mekan pencerelerden anlaşıldığı üzere bodrum katındadır. Bu çocukları ellerinden taptıkları tanrı bile kurtaramaz artık. İyi seyirler
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 6.700 izlenme - 2 yıl önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Yeni Türkiye'ye ve Erdoğan'a Neden saldırıyorlar? 03:16
Yeni Türkiye'ye ve Erdoğan'a Neden saldırıyorlar? 5.122 izlenme - 2 yıl önce Türkiye ve Erdoğan'a neden saldırıyorlar? Bu profesör çok önceden Türkiye'ye DARBE yapacaklar diyor.!
945 Yaşındaki Ağacını Söküp Yeniden Dikmek 06:05
945 Yaşındaki Ağacını Söküp Yeniden Dikmek 5.177 izlenme - 2 yıl önce izmir'in ödemiş ilçesinden sökülerek antalya'ya getirilen "945 yaşındaki" türkiye'nin en yaşlı zeytin ağacı bugün cumhurbaşkanı erdoğan'ın katılımıyla expo fuar alanına dikildi. törende cb şöyle bir konuşma yaptı; "bir ağaç. inşallah burada da tutacağına inanıyoruz ve 2015 botanik bahçesinin en önemli zenginliklerinden olacak. tarihi bugüne, bugünü de yarınlara ulaştıracak. ya allah bismillah diyerek biz de toprağımızı atalım arkasından da cansuyunu." fuar alanın içinde yer alan 945 yaşındaki zeytin ağacının can suyu verilerek taşınması olayıdır. Yüz yıllar boyunca doğal afetlere, krallara imparatorluklara dayanan ağaç yeni Türkiye'ye dayanamadı..
Cumhurbaşkanı RTE - Sorularla Yaşıyorum 06:17
Cumhurbaşkanı RTE - Sorularla Yaşıyorum 6.669 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanımız RTE bağımsız bir medya kuruluşu olan devlet kanalı TRT Haber'de geleceğimiz olan pırıl pırıl üniversite öğrencileriyle buluşuyor ve soru cevap şeklinde istişare yapılıyor. Son derece objektif bir şekilde! Vidyomuzda sadece soru kısımları vardır zira kesinlikle önceden ezberletilmemiş sorular Ak Gençliğimizin parlak zekalarını tanımamız açısından önemlidir. Gençler ve yöneticiler olarak aynı fikirdeysek haaaydi bidaha, bidaha bidaha hem coşup hem söyleyelim biz...
Sakal Şerif Kavanozda 01:33
Sakal Şerif Kavanozda 3.663 izlenme - 2 yıl önce 'Mersin'de öğrencilere, içinde peygamberin sakalı olduğunu söylenerek kavanozu sırayla öptürdüler... Al sana Yeni Türkiye!
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 03:51
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 4.089 izlenme - 2 yıl önce Son 2 gündür olan biteni hepimiz biliyoruz ve dünden itibaren Küçük enişteyi itibarsızlaşma çabaları başladı. Bizlerin gözünde zaten pek itibarı olmasa da kendi seçmeleri her şeyi yalayıp yuttukları için bu tarz göndermeler onlara sanırım. Neyse AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi adlı programda "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanı varsa, Başbakan biraz daha geride duracak" dedii ve ekledi. Davutoğlu gittiğinde Türkiye Şaha kalkaca. :D Olm akpli olmak zor iş lan. Düşünsenize bugün deliler gibi savunduğunuz değerleri ertesi gün durduk yere satıyorsunuz. ahahaha iyice boka batıyoruz beyler. Yüklenen tübitak videosundan sonra ben göç etme kararı aldım.
Yiğit Bulut: Türkiye'de Erdoğan Dışında Kimse Siyaset Yapmasın (Yeni Türkiye 14 Haziran Salı) 03:08
Yiğit Bulut: Türkiye'de Erdoğan Dışında Kimse Siyaset Yapmasın (Yeni Türkiye 14 Haziran Salı) 2.533 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanlarından Yiğit Bulut, Erdoğan dışında kimsenin siyaset yapmamasını önererek kafalarındaki tek adam modelini açıkça ilan etti. 'de 'Yeni Türkiye' programında konuşan Yiğit Bulut "Bu ülkede zaten lider var siyaseti yapıyor. Başka kimsenin isyaset yapmasına da ihtiyaç yok. İçerde de siyaset yapıyor, dışarda da siyaset yapıyor. Bizim görevimiz bu ülkede lidere destek olmak" dedi. Liselerdeki ve üniversitelerdeki protestoları da eleştiren Yiğit Bulut, "Taş devrindeki gibi bir birinizin kafasına sopayla vuruyorsunuz. Neyi paylaşamıyorsunuz?" diye konuştu.
AKP - 2023 Klibi (Yeni Türkiye İçerir) 03:47
AKP - 2023 Klibi (Yeni Türkiye İçerir) 2.391 izlenme - 2 yıl önce AKP'nin 2023 yılında buna benzer bir klip hazırlayacağını ön görerek bu videoyu yüklüyorum, 2023 yılında da sahip olacağı ülkemizin aslında olmasını istediği yada olacağı halk ile çekilmiş bir klip. Arasından bir karakter seçin bu artık çok uzak değil.. Hussain AlJassmi - Boshret Kheir (2014) https://www.youtube.com/watch?v=QUBvVTNRp4Q
Seçim Öncesi Yerli Yolcu Uçağı Tanıtımı 00:37
Seçim Öncesi Yerli Yolcu Uçağı Tanıtımı 2.437 izlenme - 1 yıl önce Daha önce yerli uçak haberleri vardı ama bu ilk YOLCU uçağı haberi.2015 haziran seçimlerinden hemen önce tv kanallarında kısa süre gösterilen Türkiyenin ilk yolcu uçağı (henüz ortada yok)
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 04:52
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 6.522 izlenme - 2 yıl önce
Yeni Türkiye İçin Koşan AkGençlik 01:53
Yeni Türkiye İçin Koşan AkGençlik 4.427 izlenme - 3 yıl önce AkGençlik dış mihraklara, iç mihraklara, paralele, geziciye, teröriste, diasporaya, DHKP-C'ye, CeHaPe zihniyetine, legal görünümlü illegal, illegal görünümlü legal partilere, İngiltere Kralına, Biricik Bardo'ya ve bilimum şer ittifakına aldırmadan engelleri bir bir aşarak koşuyor efenim.. ibretle izliyoruz..
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.816 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Gelmiş Geçmiş En Saçma 25 Oyuncak 04:01
Gelmiş Geçmiş En Saçma 25 Oyuncak 1.952 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle ABD de yapılan en gereksiz ve dandik 25 oyuncağın listelendiği amateur ingilizce olması nedeniyle altyazıya gerek duyulmadna anlaşılacağını tahmin ettiğim enteresan çalışma efendiler...Ayrıca parmak güreşi oyuncağı favorim olurdu... Oyuncaklar; Thumb Wrestling Set B'Loonies Toy Airport Scanner Poo Poo Bear Kabba Kick Jibba Jabber Children's ATM Shaveable Hairy Baby My Cleaning Trolley iPotty Playmobil Hazmat Set Fish Cleaning Set Shimajiro The Toilet Training Tiger The Avenging Narwhal Hitler Doll Lego Concentration Camp TheO Ball Space Monolith Gun O' Clock Ran Over Cat Playskool Safe Cracker Set Mini McDonalds Inflatable Titanic Slide Pregnant Baby Imaginext Mega Apatosaurus by Fisher Price
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak 2.261 izlenme - 4 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?
Aslanlar Sahada Tribünler Ayakta (Yeni) 02:13
Aslanlar Sahada Tribünler Ayakta (Yeni) 6.150 izlenme - 10 yıl önce galatasarayımızın yeni marşı
Işın Karaca - Yeni Türkiye 04:26
Işın Karaca - Yeni Türkiye 1.906 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Yeni Türkiye Coşku Dolu Çıkış Tarihi: 05.04.2002 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Yakışır bize aydınlıklar Sende söyle bunu kendine Düzelir bütün yanlışlıklar Yürüyelim arkadaşlar Bizim için savaşanlar Çok çalışanlar Bizden zafer bekliyorlar Bayrak bizde sıra bizde arkadaşlar Hepimizin bu topraklar Köylüsü şehirlisi İşçisi efendisi elele veririz elbet İşte cumhuriyet işte medeniyet Hakkını veririz elbet Türkiye için,vatanımız için Hep beraber çalışacağız Bayrağımız için geleceğimiz için Hep beraber çalışacağız Türkiye için,vatanımız için Hep beraber çalışacağız Çocuklarımız için geleceğimiz için Hep beraber çalışacağız Duman tüter köyün bacalarında Kudret yağar şehire İzindeyiz atan sen merak etme Büyüyor yeni Türkiye
Ahmet Davutoğlu - Suriyelilerin Üniversitelere Sınavsız Girebilme Hakları 00:29
Ahmet Davutoğlu - Suriyelilerin Üniversitelere Sınavsız Girebilme Hakları 1.925 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu geçtiğimiz hafta El Cezire televizyonuna verdiği röportajın ikinci bölümünde, çözüm sürecindeki son durum, Türkiye-Mısır ilişkileri ve Türkiye'nin Ortadoğu politikasıyla ilgili açıklamalar yaptı. Türkiye'deki Suriyelilere en iyi eğitim olanaklarının sunulduğunu belirten Davutoğlu, Suriyelilere sınava girmeden ve ücretsiz olarak Türkiye'deki üniversitelerde okuma imkanı verildiğini ifade etti. Davutoğlu ayrıca, Suriyelilere geçici çalışma izni verileceğini de belirtti.
İlhan Şeşen - İllede Memleketim 03:19
İlhan Şeşen - İllede Memleketim 2.346 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Yeni Türkiye Coşku Dolu Çıkış Tarihi: 05.04.2002 Türkçe Pop
Gülşen - Bangır Bangır 03:53
Gülşen - Bangır Bangır 1.467 izlenme - 3 yıl önce Gülşen "Bangır Bangır" Şarkı Sözü *Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın *Garanti bildin beni havalandın *Yürek yemiş sanki mübarek *Neyine güvendin evladım *Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın *Garanti bildin beni havalandın *Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın *Yavrum kaldır kolları *Teslim ol etrafın sarılı *Sabret af çıksın sana *Ben öptürcem bu evin yollarını *Yavrum kaldır kolları *Teslim ol etrafın sarılı *Bunlar iyi günler *Sana gösterecem kıvrak oyunlarımı *Yanım çok kabalık sesin gelmiyor bağır *Müzik son ses bangır bangır *Ağzı bozuk şarkılar tuttum sana biraz ağırrr Haydi haydi saldır saldır *Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın *Garanti bildin beni havalandın *Yürek yemiş sanki mübarek *Neyine güvendin evladım *Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın *Garanti bildin beni havalandın *Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın *Yavrum kaldır kolları *Teslim ol etrafın sarılı *Sabret af çıksın sana *Ben öptürcem bu evin yollarını
Yeni Türkiye'de Sıradan Bir Gün 00:37
Yeni Türkiye'de Sıradan Bir Gün 1.047 izlenme - 3 yıl önce Yeni Türkiye'mizde çok şükür hergün yeni yeni olaylar yaşanıyor. Bunlardan biride Mecidiyeköyde gerçeklemiş. Trafik sıkışıklığından yararlanarak araçların camını silen ve sürücülerden para talep eden şahıslar, motosikletli iki gence saldırıyor. Her istanbullu artık evine gittiğinde aynı cümleyi söylüyordur sanırım. "Çok şükür bugünde ölmedik"
M.F.Ö. - Transportation 02:22
M.F.Ö. - Transportation 1.271 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Yeni Türkiye Coşku Dolu Çıkış Tarihi: 05.04.2002 Türkçe Pop
Yeni Türkiye’nin Filmi Çekilse Bundan İyi Anlatamaz 01:30
Yeni Türkiye’nin Filmi Çekilse Bundan İyi Anlatamaz 235 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan bebek mevlidinin görüntüleri, “İşte yeni Türkiye” yorumlarına neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan bebek mevlidinin görüntüleri, “İşte yeni Türkiye” yorumlarına neden oldu. Bebek mevlidindeki ilginç görüntüler Twitter’da gündem oldu. Mevlitte ilahi okuyan kadının giydiği kıyafet, ışıklı tabela ve okunan ilahiler eleştiri konusu oldu. Mevlit törenlerinin artık bir sektör haline geldiği belirtilirken, evlerde yapılan törenlere profesyonel ses sanatçılarının bile katıldığı belirtildi.
Türkiye Haritası 00:57
Türkiye Haritası 941 izlenme - 9 yıl önce türkiye haritası
Dünya'yı Korkutan Süper güç Modern YENİTÜRKİYE 02:32
Dünya'yı Korkutan Süper güç Modern YENİTÜRKİYE 449 izlenme - 3 yıl önce Dünya'yı Korkutan Süper güç Modern YENİTÜRKİYE
Zikir Çeken Minikler 03:27
Zikir Çeken Minikler 552 izlenme - 3 yıl önce Zikir çeken çocuklar sesleriyle kemalistleri büyülüyor geleceğin ak parti milletvekili adayları enerji bakanları diyanet işleri başkanları
İlber Ortaylı: Bunlar Eğitimsiz Kasaba İnsanı, Sen Ne Anlarsın Sisi'den! 06:49
İlber Ortaylı: Bunlar Eğitimsiz Kasaba İnsanı, Sen Ne Anlarsın Sisi'den! 521 izlenme - 3 yıl önce Bir süre önce "Kendine göre yeni Türkiye kuruyorlar. Bok kurarsınız. Güldürmesinler adamı" sözleriyle gündeme gelen İlber Ortaylı, 'Yeni Türkiye' ile ilgili "Yeniyi bilemem ama oturdular. Bunların hiçbiri gerçek adam değil. Çıkmış oradan Yeni Türkiye kuracakmış! Sen kim Yeni Türkiye kim!" dedi. Prof. Dr. İlber Ortaylı, Sözcü'den Özlem Gürses'e konuştu.
Ak Parti'nin Yeni Meydan Şarkısı Büyük Beğeni Topladı 04:09
Ak Parti'nin Yeni Meydan Şarkısı Büyük Beğeni Topladı 523 izlenme - 4 yıl önce ÜNLÜ ARANJÖR - MÜZİK YÖNETMENİ - SANATÇI GÜNDOĞAR TARAFINDAN YENİ YÜZYILIN ATOM KARINCASI DİYE HİTAP ETTİĞİ HOCASI VE HEMŞEHRİSİ BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU İÇİN ROCK VERSİYONUNDA HAZIRLADIĞI MÜTHİŞ ŞARKI, MEYDANLARI COŞTURACAK...