Hoşgeldiniz!

yeni yıl

2014ün En Şanssız 9 İnsanı 01:35
2014ün En Şanssız 9 İnsanı 243.050 izlenme - 1 yıl önce Yeni Yılda Şansını Çevirmeye Var Mısın ? Bilyoner'den 3 Jeep Renegade Birden! Milli Piyango biletlerini Bilyoner'den alanlar, 3 Jeep Renegade'den birini kazanma şansı yakalıyor. Kampanyadan yararlanmak ve yeni Renegade'in direksiyonunun başına geçmek için siz de; 29 Kasım 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında; - Kampanyaya katılın, - Bilyoner.com'dan Milli Piyango bileti satın alın, - Kampanya döneminde satın aldığınız Milli Piyango biletlerinin değerleri toplamı; 99 TL veya daha az ise; kampanya döneminin bitişine kadar yaptığınız her 5 TL Milli Piyango harcaması için 1 çekiliş hakkı; 100 TL - 999 TL arasında ise; kampanya döneminin bitişine kadar yaptığınız her 5 TL Milli Piyango harcaması için 2 çekiliş hakkı; 1.000 TL - 9.999 TL arasında ise; kampanya döneminin bitişine kadar yaptığınız her 5 TL Milli Piyango harcaması için 3 çekiliş hakkı; 10.000 TL ve üzerinde ise; kampanya döneminin bitişine kadar yaptığınız her 5 TL Milli Piyango harcaması için 6 çekiliş hakkı kazanın! Üstelik kampanya döneminde istediğiniz gün, aynı gün içerisinde toplam 1.000 TL ya da daha fazla Milli Piyango bileti satın alın, kazandığınız tüm çekiliş haklarını ikiye katlayın!
Mutluluk Denince Akla Bakın Neler Neler Gelir? 00:35
Mutluluk Denince Akla Bakın Neler Neler Gelir? 260.871 izlenme - 2 yıl önce Mutluluk Dolu Bir Yıl Geçirmeniz Dileğiyle
Bir Taksim Klasiği: Taciz 02:33
Bir Taksim Klasiği: Taciz 23.862 izlenme - 1 ay önce Taksim'de yeni yıla girilmesinin ardından her yıl olduğu gibi yine çirkin görüntüler ortaya çıktı. Yeni yılı kutlamak için İstiklal Caddesi'ne dökülen vatandaşlar doyasıya eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise yalnız başına caddede yürüyen Ukraynalı bir kadın turist, vatandaşların ilgi odağı oldu. İlk olarak bir şahıs, genç kadının yanına gelerek selfie çekmek istedi. Şahsın uzun çabalar sonucunda genç kadınla selfie çekmesi sonrasında caddedeki vatandaşlar bir anda kadının yanına geldi. Vatandaşların fotoğraf mankeni olan genç kadının etrafını saran şahıslar, güven timleri tarafından uzaklaştırıldı. "BİLMİYORUM, BENDEN ÇOK O KONUŞTU" Bunun üzerine yoluna devam eden genç kadını bu sefer de Azerbaycanlı bir turist takibe alarak yanına geldi. Burada genç kadına sözlü tacizde bulunarak rahatsız eden şahıs, güven timleri tarafından gözaltına aldı. Güven timleri tarafından Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapılan şahıs, ters kelepçelenerek ifadesi alınmak üzere Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü. Gözaltına alınan şahıs, gazetecilerin "Kadınla ne konuştunuz" sorularına, "Bilmiyorum, benden çok o konuştu" diye cevap verdi.
Yeni Yıl Sabahı Ben 00:06
Yeni Yıl Sabahı Ben 268.603 izlenme - 2 yıl önce Yetişmem Gerekiyor...
ŞEREF HOCA'DAN YENİ YIL DUASI... 01:36
ŞEREF HOCA'DAN YENİ YIL DUASI... 20.987 izlenme - 1 ay önce ŞEREF HOCA’DAN YENİ YIL DUASI... 2016 YILI, İNANÇ YILI OLSUN… İNSANLIK ŞAHADET GETİREREK EZELDE VERDİĞİ SÖZÜ TUTSUN… KENDİSİNDE VAR OLAN O’NU BULSUN… İNANÇLAR KAMİL OLSUN… SECDELER SONSUZLUK ALEMİNDE, O SEVGİLİ İLE BULUŞTURSUN… O’NUN TADINI BULSUN, O’NUN İÇİN ÇİLE ÇEKENLER, O’NA KAVUŞANLAR, ARDA KALIP GÖZYAŞI DÖKENLER… GÖKTE, YERDE, HERŞEYDE O’NU ARASIN SEVDALI GÖZLER… DÜNYA ÇÖKSEDE BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİYLE DİK OLSUN BAŞLAR… TİTREMESİN O’NA DOĞRU YÜRÜYEN ASİL DİZLER… O SEVSİN YETER Kİ UZAKLAŞSIN YALANCI SEVGİLER, YALANCI SEVGİLİLER.. BU YIL İNANÇ YILI OLSUN… GÖLGE VE HAYAL OLAN ARZULAR YERİNE, GÖNÜLLER HEP O, KALPLERDE O’NUN KABESİ BULUNSUN… Şeref Çakmak Hoca'nın Diğer Adresi: https://www.facebook.com/groups/144309542292497/
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 00:10
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 5.842 izlenme - 1 ay önce İşte sapık bir spiker yeni yıla bayan spikeri yalayarak yeni yıla girdi
Polly Pocket Yılbaşı Kutlaması | EvcilikTV Evcilik Oyunları 05:21
Polly Pocket Yılbaşı Kutlaması | EvcilikTV Evcilik Oyunları 7.091 izlenme - 1 ay önce Polly Pocket arkadaşlarıyla birlikte Polly Pocket evinde yılbaşı kutlaması yapıyor. Birlikte yemek yapıp birlikte eğlenen Polly Pocket ve arkadaşları sevdiklerinizle birlikte sizlere de iyi yıllar diliyor.
Polly Pocket | Yılbaşı Ağacı Süsleme | EvcilikTV Oyuncak Oyunları 05:42
Polly Pocket | Yılbaşı Ağacı Süsleme | EvcilikTV Oyuncak Oyunları 11.591 izlenme - 2 ay önce Polly Pocket Irmak yataktan zil sesiyle uyanıyor, kapıda bekleyen arkadaşı Mira'nın ise yılbaşı ile ilgili Irmak'a eğlenceli bir sürprizi var.
Banvit'ten yeni yıl kutlaması: 2013'te de Ham Ham'ınız bol olsun 00:25
Banvit'ten yeni yıl kutlaması: 2013'te de Ham Ham'ınız bol olsun 101.700 izlenme - 3 yıl önce Banvit'ten yeni yıl kutlaması: 2013'te de Ham Ham'ınız bol olsun
Noel Baba Zamana Ayak Uydurdu 00:06
Noel Baba Zamana Ayak Uydurdu 75.287 izlenme - 2 yıl önce Zamane Noel Babalardan Kim Kaldı?... Hızını alan gidiyor..
Pocoyo (Happy New Year 2014) 00:34
Pocoyo (Happy New Year 2014) 98.460 izlenme - 2 yıl önce Pocoyo (Happy New Year 2014)
2016'yı Görmeden 2017'ye Giren Adana 01:30
2016'yı Görmeden 2017'ye Giren Adana 4.283 izlenme - 1 ay önce Adana'da bir inşaat firması tarafından reklam panolarına "Hoşgeldin 2017" yazısı asılması görenleri hayrete düşürdü.
Yeni Yıla Zikir Çekerek Girdiler 00:36
Yeni Yıla Zikir Çekerek Girdiler 3.662 izlenme - 1 ay önce Sakarya'da faaliyet gösteren Osmanlı Ak Dergah Derneği üyesi yaklaşık 75 kişi, yeni yıla yılbaşı kutlamalarına tepki olarak Kent Meydanında dergahın hocası Molla Mustafa Hoca önderliğinde ilahiler eşliğinde Hadrah Zikri çekerek girdiler.
Emrah - Yeni Yıl Şarkısı (Canlı Performans) 01:36
Emrah - Yeni Yıl Şarkısı (Canlı Performans) 39.654 izlenme - 2 yıl önce Emrah (Erdoğan) tüm dünyadaki sevenlerinin mesajları ile doğum gününü ve yeni yılı kutlayarak girmiştir. gönül dostları için Yunanistan'dan tüm dünyaya ustream üzerinden canlı yayınla yeni yıl mesajı ile birlikte yeni şarkısını acapella olarak paylaşmıştır.
Noel Baba’ya Kelime-i Şehadet Getirttiler 04:38
Noel Baba’ya Kelime-i Şehadet Getirttiler 2.744 izlenme - 1 ay önce Bolu’da geçen yıl hediye dağıtan Noel Baba’yı yeniçeriye kovalattıran Büyük Birlik Partisi (BBP) üyeleri, bu yılbaşı öncesi de Noel Baba’ya temsili olarak Kelime-i Şehadet getirttiler.
Turkcell Cellocan Korosu – Yeni Yıl 00:58
Turkcell Cellocan Korosu – Yeni Yıl 53.403 izlenme - 3 yıl önce Hayat yeni yılda umudu paylaşınca güzel, Cellocanlar yeni yılınızı kutlar!
Yeni Yıl Şarkısı 01:24
Yeni Yıl Şarkısı 12.703 izlenme - 1 yıl önce Yeni Yıl Şarkısı
Melo Kutlamayı Abartınca 00:35
Melo Kutlamayı Abartınca 36.936 izlenme - 2 yıl önce Melo kutlamayı abartınca... Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo, arkadaşının yeni yılını ve doğum gününü böyle kutladı.
Çelik & Çeliknaz Yeni Yıl 2014 Reklamı 00:37
Çelik & Çeliknaz Yeni Yıl 2014 Reklamı 24.918 izlenme - 2 yıl önce Arçelik yeni yıl için hazırladığı reklamda Çelik ve Çeliknaz'a yer vermiş.
Yeni Yıl Çocuk Şarkısı Eski YIl Sona Erdi Yeni Yıl Konseri (Aykut Öğretmen) 03:32
Yeni Yıl Çocuk Şarkısı Eski YIl Sona Erdi Yeni Yıl Konseri (Aykut Öğretmen) 28.638 izlenme - 2 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut İlter Aykut Öğretmen Yeni YIl Şarkısı Eski YIl Ne Çabuk Geçti Yılbaşı Kutlamaları İlkokul Öğrenci Gösterisi Çocuk şarkısı Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl Bizlere kutlu olsun Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl Sizlere mutlu olsun Eski yıl sona erdi Yepyeni bir yıl geldi Bu yıl olsun mutlu bir yıl Bu yıl olsun hey hey Kardeşiz biz hepimiz Bitmesin hiç sevgimiz Aramızda dargınlık yok Aramızda hey hey Mutlu olsun insanlar Mutlu olsun tüm evren Yeni yılda hep birlikte Yeni yılda hey hey yeni yıl yeni yıl yeni yı yeni yıl herkese mutlu olsun
Pembe Panter ve Yeni Yıl 03:20
Pembe Panter ve Yeni Yıl 40.625 izlenme - 3 yıl önce Pembe Panter ve Yeni Yıl
esra ceyda ersoy -- yeni yil kutlamasi 02:18
esra ceyda ersoy -- yeni yil kutlamasi 42.632 izlenme - 4 yıl önce Esra Ceyda kardeşlerden yeni yıl kutlaması.
Cübbeli Ahmet Hoca: Noel Baba'yı Bırakın Cübbeli'ye Takılın 02:05
Cübbeli Ahmet Hoca: Noel Baba'yı Bırakın Cübbeli'ye Takılın 16.700 izlenme - 1 yıl önce Mevlid Kandili sebebiyle Bursa’da sohbete katılan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Noel kutlamalarını eleştirerek, “Bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir” dedi. Bursa’nın Yıldırım ilçesi Vakıf Mahallesi’nde bulunan Bursa Vakıf Küllüyesi’nde Mevlid Kandili dolayısıyla programa katılan Cübbeli Ahmet Hoca Noel kutlamaları ve Noel Baba’yı eleştirdi. Salonu hınca hınç dolduran cemaati Noel’i kutlamamaları konusunda bir kez daha uyaran Cübbeli Hoca, Noel’in şirk merasimi olduğunu, Noel Baba’nın da papaz olduğunu söyledi. Konuşmalarına esprili bir şekilde devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, “Noel babayı çarşılarda gezdiriyorlar. Ya sizin hocanız mı yok? Şeyhiniz mi yok? Siz hiç mi Allah’tan korkmuyorsunuz, kuldan utanmıyorsunuz? Bu kadar İslami değerler var hiç birinden bahsetmiyorsunuz, elin papazını aldınız memlekete maskot yaptınız” dedi. NOEL BABA GİTSİN, CÜBBELİ HOCA GELSİN “Kanalın birinde herifin biri dua yapıyor. Reisi Cumhur’a taş atıyor, baş vekile çatıyor. Sonradan baktım benim haber kanalına düşmüş. Dedim ki ‘benimle ne işi var?’. Bir de baktın sonunda ‘Yarabbi noel babanın yerine Cübbeli Hoca’yı tayin eyle’. Baktım öbürlerine amin denecek bir şey yok ama sonu iyi geldi. Valla benim de hoşuma gitti. Yani bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir. Patenti belli, anası babası belli” diye konuştu.
Mercedes'den Müthiş Yeni Yıl Reklamı 01:17
Mercedes'den Müthiş Yeni Yıl Reklamı 15.705 izlenme - 2 yıl önce Mercedes'den Müthiş Bir Reklam..
Turkcell - Hayat Umudu Paylaşınca Güzel - Bebekler 00:34
Turkcell - Hayat Umudu Paylaşınca Güzel - Bebekler 35.612 izlenme - 3 yıl önce Sizler bizimle bebeklerinizin videolarını, fotoğraflarını paylaştınız; biz ise onlardan bir video yaptık! Hayat, umudu paylaşınca güzel.
Banvit Ham Ham Style 2013 Yeni Yıl Reklam Filmi 00:25
Banvit Ham Ham Style 2013 Yeni Yıl Reklam Filmi 34.266 izlenme - 3 yıl önce Banvit, şirin mi şirin bir reklam filmi yayınladı. İşte Banvit'in Ham Ham Style reklam filmi...
Komik Yılbaşı Şarkısı - Jingle Bells 01:00
Komik Yılbaşı Şarkısı - Jingle Bells 64.951 izlenme - 5 yıl önce Komik Yılbaşı Şarkısı - Jingle Bells Oh, jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh Jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh A day or two ago I thought I'd take a ride And soon Miss Fanny Bright Was seated by my side The horse was lean and lank Misfortune seemed his lot We got into a drifted bank And then we got upsot Oh, jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh Jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh yeah Jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh Jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse open sleigh
 Kezo vs Öküz 2016 Yeni Yıl Şarkısı (Yılbaşı Özel) 03:16
Kezo vs Öküz 2016 Yeni Yıl Şarkısı (Yılbaşı Özel) 887 izlenme - 1 ay önce Kezo vs Öküz _______@___________xclas_____________Kezo Vs Öküz - Yeni Yıl Şarkısı (Yılbaşı 2016 Özel) (Berat Toksöz İleyna Kıyak) 2016 Yeni Video Klip Şarkı Sözü : Selamün aleyküm hayırlı işler bu bursa kezosu hep beni sev der. Sabahtan akşama vıdı vıdı konuşur Sürekli telefon şifremi ister Her gün bu ayıyla Uyurken horlasada Atlattık bir seneyi pilav üstü kuruyla Yeni yılda da ruhöküzün yanımda Başka bir beklentim yok tektaşımdan başka Hep fal baktırıp bana trip atsada Atlattık bir seneyi bu kıskanç tavriyla Yeni yıldada elimde biramla Başka bir beklentim dansözlerden başka Sağa sola baktırmaz çıkarmaz mini etekle Selam veren erkekse çıkar orda arbede Ne zaman bitcel bu çile premsesken ben evde Ne var kızcak bunda gitcem diyorum mervelere Facede kız kalmadı şifreler onda Teyzem bile yazsa engelliyor anında Dişi sinek konsa trip atar onada Pavyona gitcem ne var kızcak bunda Her gün bu ayıyla Uyurken horlasada Atlattık bir seneyi pilav üstü kuruyla Yeni yılda da ruhöküzün yanımda Başka bir beklentim yok tektaşımdan başka Hep fal baktırıp bana trip atsada Atlattık bir seneyi bu kıskanç tavriyla Yeni yıldada elimde biramla Başka bir beklentim dansözlerden başka
Yeni Yıl Şarkısı - Yılbaşı Şarkısı - Çocuk Şarkıları 2016 - RÜYA OKULU 01:48
Yeni Yıl Şarkısı - Yılbaşı Şarkısı - Çocuk Şarkıları 2016 - RÜYA OKULU 1.060 izlenme - 1 ay önce ABONE OL https://izlesene.com/iz/maysa9 ******************************************************** Bize öneri, eleştiri ve isteklerinizi her zaman bildirebilirsiniz. TEŞEKKÜRLER.......
yeni yıl böyle kutlanır :) 01:11
yeni yıl böyle kutlanır :) 39.894 izlenme - 6 yıl önce yeni yıla böyle girdiler