Hoşgeldiniz!

yeniden doğuş

İbretlik Rüya ile Yeniden Doğuş / Flash Tv 00:38
İbretlik Rüya ile Yeniden Doğuş / Flash Tv 5.322 izlenme - 4 ay önce 12.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim İbretlik Rüya ile Yeniden Doğuş / Flash Tv başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm 2. Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm 2. Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 98 izlenme - 1 hafta önce Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Evlenmek İstiyorsunuz Değil Mi? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi)  02:18
Evlenmek İstiyorsunuz Değil Mi? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 314 izlenme - 1 ay önce Evlenmek İstiyorsunuz Değil Mi? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) Kertenkele "Yeniden Doğuş" 77. Bölüm "Resmen aşıksın bana, kabul et..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele Nasıl Murat Komiser Oldu? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 74. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 05:23
Kertenkele Nasıl Murat Komiser Oldu? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 74. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 663 izlenme - 2 ay önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 74. Bölüm "Kertenkele yaşıyor mu?" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) 01:00
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) 545 izlenme - 3 ay önce Yayın Tarihi: 24 Eylül Cumartesi 2016 Yayın Saati:20.00 Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin 1 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?  Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm Fragmanı
Kaçırmış Da Olabilirsin... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 03:21
Kaçırmış Da Olabilirsin... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 238 izlenme - 1 ay önce Kaçırmış Da Olabilirsin... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) Kertenkele "Yeniden Doğuş" 77. Bölüm "Resmen aşıksın bana, kabul et..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 73 izlenme - 2 hafta önce Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 79. Bölüm 2. Fragmanı (12 Kasım Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 79. Bölüm 2. Fragmanı (12 Kasım Cumartesi) 164 izlenme - 4 hafta önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 79. Bölüm "Akıncı'nın yüzünü gören ölüyor!" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Hesap Kavgası - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 05:11
Hesap Kavgası - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 211 izlenme - 1 ay önce Hesap Kavgası - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) Kertenkele "Yeniden Doğuş" 77. Bölüm "Resmen aşıksın bana, kabul et..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kendime İnanamıyorum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 02:25
Kendime İnanamıyorum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 189 izlenme - 2 ay önce Yavaş Yavaş - Efsun Sessiz Olmalıyım - 2010 PASAJ FİLM REKLAM Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Yemeğimden Saç Çıktı! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 74. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 02:38
Yemeğimden Saç Çıktı! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 74. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 287 izlenme - 2 ay önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 74. Bölüm "Kertenkele yaşıyor mu?" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 83. Bölüm Fragmanı #2 00:31
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 83. Bölüm Fragmanı #2 5 izlenme - 19 saat önce Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 83. Bölüm Fragmanı #2 Kertenkele "Yeniden Doğuş" son bölümde Murat Zehra'nın kim olduğunu öğrenmeye çok yaklaşmıştır... Murat'ın aslında Ziya Hoca (Kertenkele) olduğunu öğrenen Hicabi eskiden olduğu gibi Ziya hocasını sorularıyla bunaltmaya başlar. Deli Meryem'in Hicabi'yi kaçırmasından korkan Gizem ise Hicabi'nin evine yerleşir. Deli Meryem ve Gizem'in birbirlerini rahat bırakmaya hiç niyetleri yoktur. Öte yandan Murat'ın tehlikeli bir operasyon için imam kılığına girmesi gerekir. Murat sahte imamlık yaparken sonunda Zehra'nın kim olduğunu öğrenebilecek midir? sorusu Kertenkele "Yeniden Doğuş" 82. son bölümde yanıt buldu...
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 206 izlenme - 2 ay önce Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) Kertenkele"Yeniden Doğuş", yapımcılığını Yalçın Şen'ın üstlendiği, atv'de yayınlanmakta olan dizidir. 3. sezonda Timur Acar ve Sera Tokdemir ayrıldığı için dizinin konusu ve hikayesi değişmiş başrollerini ise Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal ve Fatih Doğan devralmıştır. Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ile Canan Çelik yapmaktadır. Uygulayıcı yapımcısı ise Erdoğan Sevinç'tir.
Peygamber Efendimiz ile Hz. Hatice'nin Evliliği - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm 03:59
Peygamber Efendimiz ile Hz. Hatice'nin Evliliği - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm 107 izlenme - 1 ay önce Peygamber Efendimiz ile Hz. Hatice'nin Evliliği - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 77. Bölüm Kertenkele "Yeniden Doğuş" 77. Bölüm "Resmen aşıksın bana, kabul et..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 72. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) 01:00
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 72. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) 233 izlenme - 3 ay önce Yayın Tarihi: 23 Eylül Cumartesi 2016 Yayın Saati:20.00 Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin 24 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?  Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 72. Bölüm Fragmanı
Ben Senin Ziya Hoca'nım! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi)  05:51
Ben Senin Ziya Hoca'nım! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi) 17 izlenme - 6 gün önce Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm 3. Fragmanı (3 Aralık Cumartesi)  00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm 3. Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 24 izlenme - 1 hafta önce Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Bu Nasıl Müezzin? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 78. Bölüm (5 Kasım Cumartesi)   02:21
Bu Nasıl Müezzin? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 78. Bölüm (5 Kasım Cumartesi) 81 izlenme - 1 ay önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 78. Bölüm "Ölümüm sevgilimin elinden olsun!" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Yeniden Doğuş Türkçe Dublaj 01:32:06
Yeniden Doğuş Türkçe Dublaj 412 izlenme - 8 ay önce Yeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe DublajYeniden Doğuş Türkçe Dublaj
Allah Sabredenlerle Beraberdir... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 08:44
Allah Sabredenlerle Beraberdir... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 117 izlenme - 2 ay önce Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm 2. Fragmanı (19 Kasım Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm 2. Fragmanı (19 Kasım Cumartesi) 51 izlenme - 3 hafta önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 80. Bölüm "Kimsin sen Murat? Bana neden yardım ediyorsun?" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Hasan Celal Güzel Önüne Geleni Öperek Seçimlere Hazırlanıyor (1996) 01:37
Hasan Celal Güzel Önüne Geleni Öperek Seçimlere Hazırlanıyor (1996) 1.137 izlenme - 1 yıl önce Yeniden Doğuş Partisi diye parti kurmuştu Hasan Celal Güzel. Seçim çalışması olarakda vatandaşı yakalayıp, öpüyordu. Ankara Sıhhiye'de bir kebabcının geliri il partiyi yürütmeye çalışıyordu. Fakat arka arkaya aldığı seçim yenilgileri sonucu partisini terk etti. Partisi ve, teşkilatları Cem Uzan'ın eline geçip, Genç Parti oldu.
Sakız Çiğnemek Orucu Bozar Mı? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi)   04:49
Sakız Çiğnemek Orucu Bozar Mı? - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi) 15 izlenme - 6 gün önce Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 81. Bölüm 2. Fragmanı (26 Kasım Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 81. Bölüm 2. Fragmanı (26 Kasım Cumartesi) 35 izlenme - 2 hafta önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 81. Bölüm "Zehra yaşıyor Şevket..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 81.Bölüm 2.Fragmanı 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 81.Bölüm 2.Fragmanı 37 izlenme - 2 hafta önce Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 81.Bölüm 2.Fragmanı Kertenkele Yeniden Doğuş yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kertenkele Yeniden Doğuş 81. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümde neler olacağı yayına girecek olan Kertenkele Yeniden Doğuş 81. fragmanında ilk ipuçları ile belli olacak. Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal'in paylaştığı Kertenkele dizisi yeni bölümü ile 26 Kasım 2016 Cumartesi akşamı saat 20:00'da
bir kartalın yeniden doşuğuu 03:16
bir kartalın yeniden doşuğuu 2.544 izlenme - 5 yıl önce kartalların yeniden doğuşu nasıl olur? izleyelim görelim.sanki insanların değişime sürecine cok benziyor değil mi?http//www.networkmarketingokulu.com/
Her Şeyi Anlayacak! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 04:24
Her Şeyi Anlayacak! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 73 izlenme - 2 ay önce Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Ben Kendi Ellerimle Çocuklarımı Evlendiririm! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm 05:40
Ben Kendi Ellerimle Çocuklarımı Evlendiririm! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm 25 izlenme - 3 hafta önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 80. Bölüm "Kimsin sen Murat? Bana neden yardım ediyorsun?" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Ben Daha İyi İmam Karısı Olurum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi)  04:23
Ben Daha İyi İmam Karısı Olurum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 82. Bölüm (3 Aralık Cumartesi) 4 izlenme - 6 gün önce Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Ne Olur Karım Ol! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm (19 Kasım Cumartesi) 01:42
Ne Olur Karım Ol! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 80. Bölüm (19 Kasım Cumartesi) 21 izlenme - 3 hafta önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 80. Bölüm "Kimsin sen Murat? Bana neden yardım ediyorsun?" Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.