Hoşgeldiniz!

Yenigün Videoları

Mustafa Yenigün'ün Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine Çıkıştı 02:27
Mustafa Yenigün'ün Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine Çıkıştı 2.165 izlenme - 2 hafta önce Flash TV Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Manisa'da üst üste yaşanan asker zehirlenmeleri sonrası haber bülteninde çok sert çıkışlarda bulundu. "Asker evlatlarının vesikalık fotoğrafını yastığının altında eliyle tutarken uyuyakalan analar, bu evlatları zehirlensin diye mi askere gönderdi" diyen Yenigün'ün tepkisinden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de nasibini aldı. Ünlü sunucunun bültende valiye "20 gün önce bu zehirlenmeler psikolojik demeyip bir soruşturma başlatsaydınız; bugün bunlar olmazdı. Şimdi koltuğunuzda rahat mısınız?" dediği bölümler sosyal medyada bir hayli konuşuldu.
Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 00:50
Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 2.572 izlenme - 3 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün, yorumculuk yaptığı programda Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'e "Sen kimsin?" diyerek sivri sözlerle yüklenen Nihat Doğan'a çok sert çıkıştı. Ünlü sunucu, Doğan'ın Adalet eski Bakanı da olan Kenan İpek'le ilgili sözlerinden saatler içerisinde dönmesini kendine has üslubuyla diline doladı. Yenigün'ün "Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek'i bu kadar döndürmüş müdür acaba? Yorumculuğu bırakıp türkü söylemeye geri dön diyeceğim de; ona da içim elvermiyor" sözleri sosyal medyada günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.
Hurşid Yenigün - Cilveli Naciye 03:43
Hurşid Yenigün - Cilveli Naciye 11.860 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 01:18
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 3.282 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıkladığı yeni sigara yasaklarıyla ilgili, bakana rest çekti. "Ne eski sigara yasakları, ne de gece alkol satış yasağı uygulanıyor" diyen ünlü sunucu bakanı tebdil-i kıyafet sokağa çıkmaya çağırdı. Yenigün'ün "Eğer bu yasaklar uygulanırsa, canlı yayında eşek gibi anırırım; ya siz ne yaparsınız?" diye rest çektiği haber yorumu, sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasına girdi.
Gırgıriye Film Müzikleri - Hurşid Yenigün - Özlem Uluğaşkun 40:47
Gırgıriye Film Müzikleri - Hurşid Yenigün - Özlem Uluğaşkun 3.708 izlenme - 2 yıl önce Özlem Uluğaşkun'un seslendirdiği Gırgıriye filmine ait albümdür. Bana göre de en güzeli Seni Yakacalar adlı eserdir 01 - Mahallemiz Sulukule 02 - Girgiriye | Dirdiriye | Virviriye | Zirziriye 03 - Dane Dane Benleri 04 - Yersen (Arapça) 05 - Yasmida Kurumu | Gazel | Kanun Taksimi | Final | Dügün | Hepsi End 06 - Seni Yakacaklar 07 - Ölürsem Kabrime Gelme Istemem 08 - Dönemezsin Sen 09 - Kimbilir 10 - Karadir Su Bahtim | Artik Sevmeyecegim
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 01:13
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 2.919 izlenme - 2 yıl önce Flash TV Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, iki yıl aradan sonra ilk kez bir canlı yayına çıkan ve yaşadığı süreci Ahmet Kaya'ya yapılan linçle benzeten Yavuz Bingöl'e sert çıktı. Sivri dilli sunucu Bingöl ve Kaya'nın yaşadığı, pek bilinmeyen bir olayı anlattı. Yavuz Bingöl'ün Ahmet Kaya hayattayken Paris'e gittiğini, Kaya'nın Bingöl'e telefon açıp görüşmek istediğini söylemesine rağmen Bingöl'ün çekinerek görüşmeye gitmediğini hatırlatan sunucu sözlerini, "Sen kim, Ahmet Kaya kim" diyerek bitirdi.
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 02:41
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 6.970 izlenme - 8 yıl önce çankırıda 11 temmuz 2009 günü çankırı anadolu lisesi önünde bir araç takla attı şans eseri ölen olmazken yaralı sürücü hastahaneye kaldırıldı.
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 02:24
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 1.867 izlenme - 1 yıl önce Sivri dilli haber sunucusu Mustafa Yenigün, Flash Tv Haber Bülteni'nde bu kez, milyonlarca kişiyi isyan ettiren zamlı elektrik faturalarını eleştirdi. Yenigün bir bakkalın elektrik faturasındaki kullanım bedeli ve toplam fatura tutarını gösterdikten sonra; "Bu ateşin dumanını biri size ulaştırsın; yoksa insanlar bırakın faturayı, kendisini yakacak" diyerek elektrik faturasını ateşe verdi. Ünlü sunucunun bu eylemi günün en çok paylaşılan videoları arasına girdi. İzliyoruz.
Hurşid Yenigün - Fındık Kurdu 01:31
Hurşid Yenigün - Fındık Kurdu 4.808 izlenme - 5 yıl önce
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 01:46
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 1.883 izlenme - 12 ay önce Bundan dolayı 301'den dolayı soruşturma açılmış. Ve Gülüyoruz ağlanacak halimize. Flash Haber sunucusu Mustafa Yenigün, Karadeniz yaylalarının "Yeşil Yol" adı altında birleştirilme projesine canlı yayında sert çattı. Kendisinin de Karadenizli olduğunu belirten sunucu; "Yayla çocuğunun önünden lüks cip geçirirsen, senin devletliğin kalmaz" dedi; ve yaptığı eylemle Türkiye'nin konuştuğu Havva Ana gibi bir soru sordu...
Hurşid Yenigün - For Yor İnformeyşın 01:57
Hurşid Yenigün - For Yor İnformeyşın 1.903 izlenme - 2 yıl önce Pop Gırgıriye albümünden.. Mavi Işıklar'ın İyi Düşün Taşın'ı dizilerde kullanılınca yeniden hatırlanmış bir çalışma. For Your İnformation...
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 01:20
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 1.171 izlenme - 1 yıl önce Son dönemde yaptığı yorumlarla adından söz ettiren Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi. Pembe taksileri tacizci ve gaspçılar için "damalı eşek" diye niteleyen Yenigün, "Pembe taksinin kadın sürücülerinin başına bir iş gelirse, günahı bu fikri ortaya çıkaranların boynuna" dedi. Ünlü sunucunun, pembe taksilerin akşam saat sekizden sonra çalışmamasıyla ilgili "Akşam dışarıda olan kadın tacize uğrayınca, işini erken bitirip pembe taksiye yetişseymiş mi diyeceğiz" sözleri, sosyal medyada en çok paylaşılan sözler arasına girdi.
Hurşid Yenigün ve Grubu - Vakit Yok Gemi Kalkıyor (1995) 05:04
Hurşid Yenigün ve Grubu - Vakit Yok Gemi Kalkıyor (1995) 1.550 izlenme - 2 yıl önce Doksanlı Yılların Efsane Şarkısı idi. Doksanların En Harerketli Şarkısı Dinlerken İnsan Kendini Hem Kaptırıyor Hem de Kendini Sahiller de Hissediyor.. Unutulmayan Aranjmanlar 2 Albümünden Vakit Yok Gemi Kalkıyor Şarkısını Dinliyoruz Şimdi de Hurşid Yenigünden...
Hurşid Yenigün ve Grubu Potpori (1995) 05:24
Hurşid Yenigün ve Grubu Potpori (1995) 1.498 izlenme - 2 yıl önce Hurşid Yenigün ve Grubundan Harika Unutulmayan Şarkılar Potporisi Çillibom Başıma Gelenler Hep Senin Yüzünden Çık Ortaya Çık Dinlerken Neşelendiren Müzik Grubuydu..
Hurşid Yenigün - Rumbada 03:14
Hurşid Yenigün - Rumbada 1.109 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Lambada parçasının müziğinden esinlenilerek yapılmış Hurşid Yenigün parçası. Dünyada Lambada fırtınası estiği dönemlerde; ülkemizde bir dönem dillere dolanmıştır. Bir de paşamızdan dinlemek isterseniz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24430/zeki-muren-kalplere-vur-bir-zimba
Hurşid Yenigün - Vay Sürmeli Sürmeli 01:34
Hurşid Yenigün - Vay Sürmeli Sürmeli 2.779 izlenme - 5 yıl önce
Gırgıriye - Halis Zeytinyağ 04:15
Gırgıriye - Halis Zeytinyağ 1.137 izlenme - 2 yıl önce Hurşit Yenigün ve Grubundan çok tatlı bir eser. Söylenenlerin tamamının uydurma olması ve bu kadar güzel uyması ayrı bir güzellik. Dinleyin, oynayın.
Hurşid Yenigün - Bilal Oğlan 01:11
Hurşid Yenigün - Bilal Oğlan 2.201 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 01:20
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 728 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi.
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 03:30
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 967 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci-Yazar, Pakize Suda'nın bir zamanlar şarkıcı olduğunu yeni öğrendim. Bence şarkıcılığı, gazeteciliğinden ve yazarlığından daha iyi. Şahsi fikrimce gazetecliğe hiç bulaşmasaymış keşke Söz: Zeren, Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Hurşit Yenigün
Hurşid Yenigün - Leyla 04:10
Hurşid Yenigün - Leyla 1.730 izlenme - 5 yıl önce
Ah Ege Ah 04:14
Ah Ege Ah 2.950 izlenme - 8 yıl önce
Hurşid Yenigün - Karanfil Oylum Oylum 01:48
Hurşid Yenigün - Karanfil Oylum Oylum 2.264 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Muallim 02:03
Hurşid Yenigün - Muallim 1.696 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Ayva Çiçek Açmış 01:32
Hurşid Yenigün - Ayva Çiçek Açmış 2.133 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 01:12
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 528 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv'nin deneyimli Ana Haber Sunucusu Mustafa Yenigün 31 Ocak 2016 Pazar tarihli Haftasonu Ana Haber Bülteni'nde elektrik kullanımına getirilen zamlara canlı yayında faturayı yakarak tepki gösterdi.
Hurşid Yenigün - Pencerenin Perdesi 00:38
Hurşid Yenigün - Pencerenin Perdesi 1.719 izlenme - 5 yıl önce
ilgaz da feci kaza 01:34
ilgaz da feci kaza 2.020 izlenme - 8 yıl önce çankırı nın ilgaz İlçesinde 3 araç birbirine girdi www.cankiriyenigun.com yenigün gazetesi ö.a.
Onur Erbaş - Nefes Al 04:14
Onur Erbaş - Nefes Al 2.423 izlenme - 6 yıl önce Prodüktör Selçuk Ergen, Söz-Beste Onur Erbaş, Gitarlar Nurkan Renda, Davul Deniz Yenigün, Yönetmen Çağın Anıl Erol, Yönetmen Yardımcıları Yılmaz Alaşahan ve Tayfun Acıyan, Oyuncular Ayça Eren, Gözde Evran, Volkan Selçuk, Burak Bender
G.t Korkusu - Flash TV 00:38
G.t Korkusu - Flash TV 1.000 izlenme - 3 yıl önce Her an her türlü ilginçliklerin olabileceği tek kanal olma özelliğindeki Flash TV'de anahaber bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'ün dili sürçünce insan ister istemez art niyet arıyor.