Hoşgeldiniz!

Yenigün Videoları

Flash Tv Sunucusundan Aziz Yıldırım'a Sert Eleştiri 01:52
Flash Tv Sunucusundan Aziz Yıldırım'a Sert Eleştiri 2.943 izlenme - 3 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin lafını esirgemeyen sunucusu Mustafa Yenigün, haber bülteni esnasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bazı Fenerbahçe taraftarlarına ve basın mensuplarına yönelik sert sözlerini ekrana getirdikten sonra çarpıcı bir eleştiride bulundu. Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe futbol takımı ne zaman kötü sonuçlar alsa bu şekilde çıkışlarda bulunduğunu söyleyen Yenigün, "Üç puan ağızla değil, futbolla alınıyor" dedi. Sivri dilli sunucunun "Fenerbahçe'nin hiçbir kulüp başkanı, sizin kadar Galatasaray'ın şampiyonluğunu görmedi, kulübü böyle mi koruyorsunuz" sözleri, sosyal medyada günün en çok konuşulan gündem maddeleri arasına girdi.
Flash Tv Sunucusu Sonunda Delirdik Dedi Huni Taktı 01:04
Flash Tv Sunucusu Sonunda Delirdik Dedi Huni Taktı 1.519 izlenme - 2 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün, Pazar günkü haber bülteninde ekrana getirdiği bir haberin ardından yorumunu kafasına huni takarak yaptıFlash TV haber spikeri Mustafa Yenigün, Denizli'de 62 yaşındaki bir kadının, oğluna terlik fırlatması sonucu hakkında 5 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlanıp dava açılmasını "Sonunda delirdik" diyerek huniyle yorumladı. Yenigün'ün "Terlik bir silahsa, şimdi buna bir de ruhsat almak lazım. Acaba bir kişi kaç terlik taşıyabilir? Taşıma ve bulundurma ruhsatı ne şartlarda verilir? Vallahi bir hunimiz eksikti, onu da ben tamamladım. Tamam anneler evlatlarına terlik fırlatmasın ama, terlik fırlatmaya da beş yıl hapis istemiyle dava mı açılır arkadaşım?" sözleri sosyal medyada bir hayli konuşuldu.
Flash Tv'den Ayşe Özyılmazel'e Ayar 01:26
Flash Tv'den Ayşe Özyılmazel'e Ayar 6.536 izlenme - 1 yıl önce Ali Taran ile yaşadığı kısa evlilik ile ilgili magazin basınına verdiği röportajda tüm erkekleri aynı kategıriye koyan, şarkıcı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel'e Flashtv'nin acar ve sivri dilli muhabiri Mustafa Yenigün tarihi ayarı tarihi sözlerle veriyor. "Kişilik ve karakter denen kavramların cinsel organı yoktur" Ayşe Özyılmazelin ne dediğinide buradan izleyebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=AQ_-_zIeAqM
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 01:18
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 3.249 izlenme - 10 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıkladığı yeni sigara yasaklarıyla ilgili, bakana rest çekti. "Ne eski sigara yasakları, ne de gece alkol satış yasağı uygulanıyor" diyen ünlü sunucu bakanı tebdil-i kıyafet sokağa çıkmaya çağırdı. Yenigün'ün "Eğer bu yasaklar uygulanırsa, canlı yayında eşek gibi anırırım; ya siz ne yaparsınız?" diye rest çektiği haber yorumu, sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasına girdi.
Hurşid Yenigün - Cilveli Naciye 03:43
Hurşid Yenigün - Cilveli Naciye 11.638 izlenme - 5 yıl önce
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 01:13
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 2.894 izlenme - 1 yıl önce Flash TV Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, iki yıl aradan sonra ilk kez bir canlı yayına çıkan ve yaşadığı süreci Ahmet Kaya'ya yapılan linçle benzeten Yavuz Bingöl'e sert çıktı. Sivri dilli sunucu Bingöl ve Kaya'nın yaşadığı, pek bilinmeyen bir olayı anlattı. Yavuz Bingöl'ün Ahmet Kaya hayattayken Paris'e gittiğini, Kaya'nın Bingöl'e telefon açıp görüşmek istediğini söylemesine rağmen Bingöl'ün çekinerek görüşmeye gitmediğini hatırlatan sunucu sözlerini, "Sen kim, Ahmet Kaya kim" diyerek bitirdi.
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 01:46
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 1.830 izlenme - 6 ay önce Bundan dolayı 301'den dolayı soruşturma açılmış. Ve Gülüyoruz ağlanacak halimize. Flash Haber sunucusu Mustafa Yenigün, Karadeniz yaylalarının "Yeşil Yol" adı altında birleştirilme projesine canlı yayında sert çattı. Kendisinin de Karadenizli olduğunu belirten sunucu; "Yayla çocuğunun önünden lüks cip geçirirsen, senin devletliğin kalmaz" dedi; ve yaptığı eylemle Türkiye'nin konuştuğu Havva Ana gibi bir soru sordu...
Gırgıriye Film Müzikleri - Hurşid Yenigün - Özlem Uluğaşkun 40:47
Gırgıriye Film Müzikleri - Hurşid Yenigün - Özlem Uluğaşkun 2.243 izlenme - 1 yıl önce Özlem Uluğaşkun'un seslendirdiği Gırgıriye filmine ait albümdür. Bana göre de en güzeli Seni Yakacalar adlı eserdir 01 - Mahallemiz Sulukule 02 - Girgiriye | Dirdiriye | Virviriye | Zirziriye 03 - Dane Dane Benleri 04 - Yersen (Arapça) 05 - Yasmida Kurumu | Gazel | Kanun Taksimi | Final | Dügün | Hepsi End 06 - Seni Yakacaklar 07 - Ölürsem Kabrime Gelme Istemem 08 - Dönemezsin Sen 09 - Kimbilir 10 - Karadir Su Bahtim | Artik Sevmeyecegim
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 02:24
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 1.855 izlenme - 12 ay önce Sivri dilli haber sunucusu Mustafa Yenigün, Flash Tv Haber Bülteni'nde bu kez, milyonlarca kişiyi isyan ettiren zamlı elektrik faturalarını eleştirdi. Yenigün bir bakkalın elektrik faturasındaki kullanım bedeli ve toplam fatura tutarını gösterdikten sonra; "Bu ateşin dumanını biri size ulaştırsın; yoksa insanlar bırakın faturayı, kendisini yakacak" diyerek elektrik faturasını ateşe verdi. Ünlü sunucunun bu eylemi günün en çok paylaşılan videoları arasına girdi. İzliyoruz.
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 02:41
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 6.970 izlenme - 8 yıl önce çankırıda 11 temmuz 2009 günü çankırı anadolu lisesi önünde bir araç takla attı şans eseri ölen olmazken yaralı sürücü hastahaneye kaldırıldı.
Hurşid Yenigün - Fındık Kurdu 01:31
Hurşid Yenigün - Fındık Kurdu 4.746 izlenme - 5 yıl önce
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 01:20
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 1.169 izlenme - 11 ay önce Son dönemde yaptığı yorumlarla adından söz ettiren Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi. Pembe taksileri tacizci ve gaspçılar için "damalı eşek" diye niteleyen Yenigün, "Pembe taksinin kadın sürücülerinin başına bir iş gelirse, günahı bu fikri ortaya çıkaranların boynuna" dedi. Ünlü sunucunun, pembe taksilerin akşam saat sekizden sonra çalışmamasıyla ilgili "Akşam dışarıda olan kadın tacize uğrayınca, işini erken bitirip pembe taksiye yetişseymiş mi diyeceğiz" sözleri, sosyal medyada en çok paylaşılan sözler arasına girdi.
Hurşid Yenigün - For Yor İnformeyşın 01:57
Hurşid Yenigün - For Yor İnformeyşın 1.469 izlenme - 1 yıl önce Pop Gırgıriye albümünden.. Mavi Işıklar'ın İyi Düşün Taşın'ı dizilerde kullanılınca yeniden hatırlanmış bir çalışma. For Your İnformation...
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 01:20
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 722 izlenme - 11 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi.
Gırgıriye - Halis Zeytinyağ 04:15
Gırgıriye - Halis Zeytinyağ 1.008 izlenme - 1 yıl önce Hurşit Yenigün ve Grubundan çok tatlı bir eser. Söylenenlerin tamamının uydurma olması ve bu kadar güzel uyması ayrı bir güzellik. Dinleyin, oynayın.
Hurşid Yenigün - Rumbada 03:14
Hurşid Yenigün - Rumbada 832 izlenme - 1 yıl önce Meşhur Lambada parçasının müziğinden esinlenilerek yapılmış Hurşid Yenigün parçası. Dünyada Lambada fırtınası estiği dönemlerde; ülkemizde bir dönem dillere dolanmıştır. Bir de paşamızdan dinlemek isterseniz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24430/zeki-muren-kalplere-vur-bir-zimba
Hurşid Yenigün ve Grubu Potpori (1995) 05:24
Hurşid Yenigün ve Grubu Potpori (1995) 1.142 izlenme - 2 yıl önce Hurşid Yenigün ve Grubundan Harika Unutulmayan Şarkılar Potporisi Çillibom Başıma Gelenler Hep Senin Yüzünden Çık Ortaya Çık Dinlerken Neşelendiren Müzik Grubuydu..
Hurşid Yenigün ve Grubu - Vakit Yok Gemi Kalkıyor (1995) 05:04
Hurşid Yenigün ve Grubu - Vakit Yok Gemi Kalkıyor (1995) 1.065 izlenme - 1 yıl önce Doksanlı Yılların Efsane Şarkısı idi. Doksanların En Harerketli Şarkısı Dinlerken İnsan Kendini Hem Kaptırıyor Hem de Kendini Sahiller de Hissediyor.. Unutulmayan Aranjmanlar 2 Albümünden Vakit Yok Gemi Kalkıyor Şarkısını Dinliyoruz Şimdi de Hurşid Yenigünden...
Flash Tv Sunucusundan İzdivaç Programlarına Sert Tepki 01:14
Flash Tv Sunucusundan İzdivaç Programlarına Sert Tepki 390 izlenme - 9 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, bazı televizyon kanallarında yayınlanan izdivaç programlarına sert çıkıştı. Programların çoğunun rating alma amaçlı bir kurgudan ibaret olduğunu söyleyen Yenigün, Flash Tv'deki Desti İzdivaç programının gerçek bir canlı yayın olduğunun en belirgin işaretinin, yayına çıkan konukların yaşlı olması olduğunu sözlerine ekledi. Yenigün'ün bu tepkisi, sosyal medyada da bir hayli konuşuldu.
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 01:12
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 509 izlenme - 12 ay önce Flash Tv'nin deneyimli Ana Haber Sunucusu Mustafa Yenigün 31 Ocak 2016 Pazar tarihli Haftasonu Ana Haber Bülteni'nde elektrik kullanımına getirilen zamlara canlı yayında faturayı yakarak tepki gösterdi.
Hurşid Yenigün - Vay Sürmeli Sürmeli 01:34
Hurşid Yenigün - Vay Sürmeli Sürmeli 2.591 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Bilal Oğlan 01:11
Hurşid Yenigün - Bilal Oğlan 2.156 izlenme - 5 yıl önce
Flash Tv Sunucusunun Müge Anlı'ya Atarlanması 01:21
Flash Tv Sunucusunun Müge Anlı'ya Atarlanması 357 izlenme - 7 ay önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı sert yorumlarla gündem yaratan sunucusu Mustafa Yenigün; Müge Anlı'nın Atv'deki Tatlı Sert adlı programına bir insan kaçakçısını bağlatıp, seri katil Atalay Filiz'i kaçırmayacakları sözünü almasına çok sert çıkıştı. Müge Anlı'nın bunu rating amacıyla yaptığını söyleyen ünlü sunucu, "Madem bu adam açık açık insan kaçakçısı olduğunu söylüyor; telefonunu emniyete verin de operasyon yapsınlar" diyerek; Müge Anlı'ya bundan sonra Müge (Z)anlı diye sesleneceğini belirtti. Geçtiğimiz hafta da hakkında TCK 301'den soruşturma açıldığı ortaya çıkan Yenigün'ün bu çıkışı, sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.
Hurşid Yenigün - Leyla 04:10
Hurşid Yenigün - Leyla 1.684 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Muallim 02:03
Hurşid Yenigün - Muallim 1.669 izlenme - 5 yıl önce
Ah Ege Ah 04:14
Ah Ege Ah 2.930 izlenme - 8 yıl önce
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 03:30
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 761 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci-Yazar, Pakize Suda'nın bir zamanlar şarkıcı olduğunu yeni öğrendim. Bence şarkıcılığı, gazeteciliğinden ve yazarlığından daha iyi. Şahsi fikrimce gazetecliğe hiç bulaşmasaymış keşke Söz: Zeren, Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Hurşit Yenigün
Hurşid Yenigün - Karanfil Oylum Oylum 01:48
Hurşid Yenigün - Karanfil Oylum Oylum 2.145 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Ayva Çiçek Açmış 01:32
Hurşid Yenigün - Ayva Çiçek Açmış 2.071 izlenme - 5 yıl önce
Hurşid Yenigün - Pencerenin Perdesi 00:38
Hurşid Yenigün - Pencerenin Perdesi 1.705 izlenme - 5 yıl önce