Hoşgeldiniz!

yenikapı

Yenikapı Mitinginde Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yuhalanması 00:38
Yenikapı Mitinginde Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yuhalanması 17.182 izlenme - 2 yıl önce Kılıçdaroğlu’nun adının anons edildiği anda yükselen yuhalama seslerinin videosu. Yenikapı Mitinginde Kılıçdaroğlu yuhalandı. Sunucu AKP'lileri uyardı: "Asla, bugün birlik günü, asla!" Kılıçdaroğlu Yenikapı'da yuhalandı. Yenikapı'da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismi anons edillince miting alanından yuhalama sesleri yükseldi. İstanbul Yenikapı'da, mitinge katılacak parti genel başkanlarının ismi tek tek okundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adı anons edildiğinde alandan yuhalama sesleri yükseldi. Bunun üzerine anonsu yapan görevli “Asla, bugün birliktelik günü” dedi.
1,5 milyon AK Partiliyi coşturan 'DUA' şiiri 02:47
1,5 milyon AK Partiliyi coşturan 'DUA' şiiri 13.932 izlenme - 4 yıl önce AK Parti'nin Yenikapı'daki mitingine Arif Nihat Asya'nın "Dua" şiiri damga vurdu. İşte Başbakan Erdoğan'ın okuduğu o şiir: Biz, kısık sesleriz.. minareleri, ...
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 03:57
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 3.779 izlenme - 2 yıl önce Yolculuk Gazetesi, gündemdeki gelişmeleri sokağa soruyor. Sıla'nın Yenikapı mitingi açıklamaları ile ilgili sokaktaki insanların tepkilerini ölçtük.
İbrahim Tatlıses'in Yenikapı Mitinginde Ağlaması 03:24
İbrahim Tatlıses'in Yenikapı Mitinginde Ağlaması 3.045 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı tarafından Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne vatandaşlar ile birlikte sanatçılarda yoğun ilgi gösteriyor. Tekne ile miting alanına gitmek için yola çıkan İbrahim Tatlıses A Haber canlı yayınında görüşlerini aktardı. Tatlıses, "Biz Türk bayrağını üzerimize yorgan yaptık, bir daha böyle bir şey yaşanmaması için miting alanına gidiyoruz, Cumhurbaşkanımız..." dediğin esnada gözleri doldu. O anları izliyoruz.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı Mitinginde Yuhalanması 00:30
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı Mitinginde Yuhalanması 4.011 izlenme - 2 yıl önce Miting alanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun adının söylenmesinin ardından önce protesto sesleri yükseldi. Sahnedeki sunucunun uyarısı üzerine Akpliler bu sefer Kemal Kılıçdaroğlu'nu alkışladı
Kemal Kılıçdaroğlu Yenikapı Mitingi Konuşması - Demokrasi ve Şehitler Mitingi 03:40
Kemal Kılıçdaroğlu Yenikapı Mitingi Konuşması - Demokrasi ve Şehitler Mitingi 3.270 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu Yenikapı mitingi konuşmasında gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ak Parti İstanbul Mitingi Muhteşem Bayrak Şovu 01:33
Ak Parti İstanbul Mitingi Muhteşem Bayrak Şovu 6.403 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Yenikapı'da Ak Parti Mitingi Bayrak Şovu Beyaz Bayraklar Sarı Bayraklar Mavi Bayraklar Tüm Bayraklar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı'da: Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum 01:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı'da: Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum 3.043 izlenme - 2 yıl önce Yenikapı'da milyonlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir türkünün dizelerinden alıntı yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde vatandaşlara hitap etti. GEZ OĞLUM.. Hain terör örgütü FETÖ'ye yönelik sert söylemlerde bulunan Cumhurbaşkanı, konuşmasının bir kısmında Esat Kabaklı'nın türküsünden alıntı yaparak şunları söyledi; "Ne diyor o güzel türküsünde sanatçımız; Gez oğlum, vatanına göz dikeni ez oğlum. Dostun kim, düşmanın kim sez oğlum. Tarihini şerefinle yaz oğlum. Senden gider sonsuzluğa yol oğlum. Dört bir yana salmalısın kol oğlum. Ekmeğini aç olanla böl oğlum. Haram yeme, hakk uğruna öl oğlum."
Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti'nin İstanbul Yenikapıdaki Mitinginde Okuduğu Şiir 02:55
Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti'nin İstanbul Yenikapıdaki Mitinginde Okuduğu Şiir 8.393 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Yenikapı'da toplanan İstanbullulara okuduğu Necip Fazıl Kısakürek ve Arif Nihat Asya'nın şiirinden yapılmış bir çalışma. İşte Başbakan Erdoğan'ın okuduğu o şiir: Biz, kısık sesleriz.. minareleri, Sen, ezansız bırakma, Allah'ım! Ya çağır şurda bal yapanlarını; Ya kovansız bırakma, Allah'ım! Mahyasızdır minâreler.. göğü de Kehkeşansız bırakma, Allah'ım! Müslümanlıkla yoğrulan yurdu Müslümansız bırakma, Allah'ım! Bize güç ver.. cihâd meydanını Pehlivansız bırakma, Allah'ım! Kahraman bekleyen yığınlarını Kahramansız bırakma Allah'ım! Bilelim hasma karşı koymasını: Bizi cansız bırakma, Allah'ım! Müslümanlıkla yoğrulan yurdu Müslümansız bırakma, Allah'ım! Yarının yollarında, yılları da Ramazansız bırakma, Allah'ım! Ya dağıt kimsesiz kalan sürünü Ya çobansız bırakma, Allah'ım! Bizi Sen sevgisiz, susuz, havasız Ve vatansız bırakma, Allah'ım! Müslümanlıkla yoğrulan yurdu Müslümansız bırakma, Allah'ım!
Boğazı Yüzerek Yenikapı'ya Geldi 02:07
Boğazı Yüzerek Yenikapı'ya Geldi 2.622 izlenme - 2 yıl önce Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi için milyonlar alanda buluştu. Kameralara yansıyan görüntülerde, denizde elinde Türk Bayrağı olan bir vatandaşın yüzerek Yenikapı’daki miting alanına doğru geldiği görülüyor. Zaman zaman bayrağı sallamayı da ihmal etmeyen vatandaş, çevredeki teknelerde bulunanlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor.
Oğuz Haksever’den Yenikapı Mitingi’yle İlgili Skandal Gaf 01:07
Oğuz Haksever’den Yenikapı Mitingi’yle İlgili Skandal Gaf 2.043 izlenme - 2 yıl önce Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nden canlı yayın yapan NTV'nin ünlü spikeri Oğuz Haksever, büyük bir pot kırarak, toplanan kalabalığı Kenan Evren'in mitinglerine benzetti. Haksever, "Açık söyliyeyim ben 12 Eylül'de Kenan Evren'in yurt gezilerini takip eden bir gazeteciyim. Birden bire o görüntüler aklıma geldi." dedi. Haksever yaptığı gafı "Ama çok şükür ki tam tersi bir durum." diyerek düzeltmeye çalıştı.
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 08:55
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 2.242 izlenme - 2 yıl önce Yok artık diyeceğiniz bir röportaj 7-8 ay kayseriden gezmeye taksime gelen koyu CHP'li abimiz geçen haftasonu yapılan Yenikapı Mitingine gelmiş ve muhabirler ile karşılaşmış ve röportajı izliyoruz.
Yenikapı'ya Yüzerek Giden Adam Konuştu 03:41
Yenikapı'ya Yüzerek Giden Adam Konuştu 1.442 izlenme - 2 yıl önce Yenikapı Mitingine yüzerek giden adam sokak röportajında konuştu izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Günün Ekonomisi - 9 Ağustos 2016 14:35
Günün Ekonomisi - 9 Ağustos 2016 1.878 izlenme - 2 yıl önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) 26:31
Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) 855 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yenikapı'daki 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde halka seslendi MHP Lideri Devlet Bahçeli, Yenikapı'daki 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde bir konuşma yaptı. Devlet Bahçeli, "Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya'dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle cinayet örgütüne Türkiye'ye 'vur' emri verdi" diyerek FETÖ'ye tepki gösterdi. Birlik ve beraberlik mesajı veren Bahçeli, "Yeni bir sayfa açalım, geleceğin haritasını çizelim" diyerek halkı birleşmeye çağırdı. Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları: "Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı, Sayın Başbakan, Ana muhalefet partisinin sayın genel başkanı, bu mahşeri kalabalığı bu yere göğe sığmayan kalabalığı tanzim ile selamlıyor
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 02:46
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 646 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da 5 milyon kişinin katılımıyla Yenikapı’da Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin düzenlendiği saatlerde ABD’nin başkenti Washington’daki başkanlık sarayı Beyaz Saray önünde FETÖ protesto edilerek örgüt liderinin Türkiye’ye iadesi talep edildi. Beyaz Saray önünde toplanan bin kadar Türk vatandaşı FETÖ/PDY’yi protesto etti. Sloganlar atan Türk vatandaşları ellerinde taşıdıkları dövizlerle ABD’de yaşayan örgüt lideri Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesini istediler. Yine aynı saatlerde ise örgüt lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da kaldığı çiftliğin önünde de Türk vatandaşları gösteri yaptı.
Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Sibel Can (Yenikapı Röportajı - Uçankuş Tv) 05:06
Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Sibel Can (Yenikapı Röportajı - Uçankuş Tv) 761 izlenme - 2 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Sibel Can, Tülin Şahin, Burcu Esmersoy, Vatan Şaşmaz ve daha bir çok ünlü katıldıkları İstanbul Yenikapı'daki 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde UçanKuş TV'ye röportaj verdi.
Çürümeye Başladığını Söyleyen Sokak Çocuğu 01:32
Çürümeye Başladığını Söyleyen Sokak Çocuğu 163 izlenme - 6 ay önce Her gün binlerce insanın kullandığı Yenikapı İDO iskelesi önünde yerde yatan bir gencin sözleri yürek burkmuş. Her tarafı yara içinde olan gence yaraların nasıl olduğu sorulunca, “Çürümeye başladım” cevabını vermiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) 54:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) 306 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı Mitingi Konuşması (7 Ağustos 2016) Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı’da, “CHP ve MHP genel başkanlarıyla 81 vilayetimizde her görüşten, her meşrepten insanımızla verdiğimiz şu görüntü var ya, şu görüntü... Ülkemizin düşmanlarını en az 16 Temmuz sabahı kadar üzmüştür, kahretmiştir. Onun için hep birlikte Türkiye olacağız” dedi. Erdoğan, şöyle devam etti: "Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal, 1920 yılında İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkenin büyük bölümünün işgal altında olduğu o kara günlerde şunu söylüyordu; ’Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve zillet kabul etmez. Fakat onu bir araya toplamak ve kendisine Ey millet sen esaret ve zillet kabul eder misin? diye sormak lazımdır. Ben, milletimin vereceği cevabı bekliyorum.’ Şimdi burada bir kez daha soruyorum, Gazi’den 96 yıl sonra Yenikapı Meydanı’ndan aynı soruyu sizlere soruyorum; Ey millet sen esaret ve zillet kabul eder misin?" Vatandaşların "Hayır" cevabı üzerine Erdoğan, "Mesele bu." dedi. Kürsüye “Yeni Türkiye’nin lideri, milletimizin gözbebeği, başkomutanımız” sözleriyle çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan özetle şunları söyledi: ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM “15 Temmuz gecesi bir kez daha istikbali ve istiklali için kıyam eden, canı pahasına FETÖ terör örgütüne, işgalcilere teslim etmeyen aziz milletim. Sizleri en kalbi duygularımla, hasretle, muhabbetle selamlıyorum. 15 Temmuz gecesi sokaklara, meydanlar inerek, havalimanlarını doldurarak namluların, tankların, helikopterlerin, uçakların karşısına dikilen tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. O gece adeta ölümü öldürerek sokakları, meydanları dolduran milyonlarca vatandaşımız içinden şehitlik ve gazilik şerefine nail olanlar isimlerini tarihe altın harflerle yazdırdılar. 79 milyon olarak hepimizin gazası mübarek olsun.
Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi Mitingine Geliş Anı (7 Ağustos 2016) 03:07
Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi Mitingine Geliş Anı (7 Ağustos 2016) 340 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli Yenikapı Demokrasi Mitingine Geliş Anı (7 Ağustos 2016) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partililerle birlikte Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne katılmak için yola çıktı.
Montaj Hilesi - Akp Yenikapı Mitingi 02:01
Montaj Hilesi - Akp Yenikapı Mitingi 790 izlenme - 3 yıl önce Bir milyon denen ama yüz bin bile olmayan mitingin montaj olduğuna deliller. İzleyin görün.
Yenikapı 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' Dombıra 04:23
Yenikapı 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' Dombıra 301 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan Yenikapı 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' Dombıra Dombra TÜRK ---HABERCi--- 07.08.2016 _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dombıra Şarkı Sözleri: Ezilenlerin gür sesidir o Suskun dünyanın hür sesidir o Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Halkın adamı Hakkın aşığı O milyonların umut ışığı Mazlumlara sırdaş olan, Gariplere yoldaş olan Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Oldu her zaman sözünün eri Çıktığı yoldan dönmedi geri Kararlıdır davasında, anaların duasında Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Sözü dosdoğru yoktur riyası Zalimlerin korkulu rüyası İnandığı yolda giden, Yıllardır beklenen lider, Recep Tayyip Erdoğan
Kule Vinç Yıkılışı Gören Masum Vatandaşlar 00:34
Kule Vinç Yıkılışı Gören Masum Vatandaşlar 1.059 izlenme - 3 yıl önce Yenikapı Metro çalışmaları için kurulan inşaat vinci dün akşam saatlerinde büyük bir gürültü ile devrilmiş. Kule vincin oturduğu zeminin çökmesi sonucu devrilen vinç Marmaray istasyonunun üzerine çökmüş. Olayı telefonu ile kayıt altına alan vatandaşların tepkileri de olaya yakışır olmuş tabi ki. Neyse ki erken farkedilmiş kule vinçin sallanması ve de can kaybı yaşanmamış.
Kenan Sofuoğlu Bin Motosikletli İle Yenikapı Mitingine Geldi 02:50
Kenan Sofuoğlu Bin Motosikletli İle Yenikapı Mitingine Geldi 224 izlenme - 2 yıl önce "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne katılmak için yola çıktı. Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 'İki Teker Tek Yürek' organizasyonu kapsamında milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan yarış pistinde yüzlerce motosikletliyle buluştu. Yola çıkmadan önce açıklama yapan Sofuoğlu, "Biz bugün motosikletçiler olarak Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak vererek İstanbul'a gidiyoruz. Ben de birçok motorcu tanıdığım arkadaşıma sosyal medyadan çağrı yaptım. Motosiklet Federasyonu olarak birlik olalım dedik. Sakarya'dan çok fazla beklentimiz yoktu asıl toplanma yerimiz İstanbul'du. Tahminimce bin motosikletli gelecektir. Biz de ülkemiz adına motosikletçiler olarak destek amaçlı demokrasi nöbetlerinin son mitingine gitmeye karar verdik" dedi. Akyazı'daki pistten yola çıkan yüzlerce motosikletli TEM Otoyolu üzerinden İstanbul'a doğru yola çıktı.
Başbakan Erdoğan'ın Ayakta Metro Yolculuğu Yapması 02:42
Başbakan Erdoğan'ın Ayakta Metro Yolculuğu Yapması 774 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen Haliç Metro Geçiş Köprüsü açılışının yapılacağı Yenikapı'ya ulaşmak için Marmaray'ı kullandı. Marmaray'ı kullanmak üzere Üsküdar istasyonuna gelen başbakan, burada halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Diğer yolcularla birlikte istasyonda metronun gelmesini bekleyen Erdoğan, burada yolcularla sohbet etme fırsatı buldu. Metroda yer kalmayınca Kadir Topbaş ile ayakta yolculuk yapmak zorunda kalan Başbakan, balık istifi metroda itiş kakıştan o da her İstanbullu gibi nasibini aldı. Metro dışındakileri selamlamak isterken metronun harekete geçmesiyle de düşme tehlikesi yaşadı.
Yenikapı Miting Alanı Drone ile Böyle Görüntülendi 04:01
Yenikapı Miting Alanı Drone ile Böyle Görüntülendi 238 izlenme - 2 yıl önce Türkiye tarihinin en büyük mitinginin coşkusu havadan çekilen görüntülerle bir kez daha ortaya çıktı. İstanbul'da Yenikapı'da tarihi dakikalar yaşanıyor. Günün erken saatlerinden itibaren vatandaşlar 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne için Yenikapı'ya gitti. Yenikapı'da metro istasyonunun duvarlarına darbe şehitlerinin fotoğrafları asıldı. Miting alanında ise 'Türk bayrağı dışında bayrak açmayın, kurallara aykırı döviz ve flama taşımayın' anonsları yapıldı. Mitingin başlamasına bir saat kala alanda çok büyük bir kalabalık var. Binlerce vatandaşa da miting alanına ulaşmaya çalışıyor. Türkiye tarihinin en büyük mitingi olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Miting alanının coşkusu havadan çekilen görüntülerle bir kez daha ortaya çıktı.
Cumburbaşkanı Erdoğan'ın Seslendirdiği EVET Şiiri 02:03
Cumburbaşkanı Erdoğan'ın Seslendirdiği EVET Şiiri 140 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sesinden yayınlanan "Evet" şiiri Yenikapı Mitingi'nde meydanda ilk kez yayınlandı.
Kemal Kılıçdaroğlu / Yenikapı Demokrasi Ve Şehitler Mitingi / 7 Ağustos 2016 26:35
Kemal Kılıçdaroğlu / Yenikapı Demokrasi Ve Şehitler Mitingi / 7 Ağustos 2016 147 izlenme - 2 yıl önce
İşte 4 Milyonu Coşturan Mehter Marşı 01:53
İşte 4 Milyonu Coşturan Mehter Marşı 230 izlenme - 2 yıl önce İşte 4 Milyonu Coşturan Mehter Marşı Yenikapı'da düzenlenen demokrasi ve şehitler mitinginde mehter takımı sahne aldı.
Erdoğan’ın Yenikapı’da Övdüğü Utkutan Kızıltaş Konuştu 02:48
Erdoğan’ın Yenikapı’da Övdüğü Utkutan Kızıltaş Konuştu 225 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimiyle 12 yaşında tanıştı Yozgatlı Utku tan Kızıltaş. Ne anlama geldiğini bilmediği darbe kelimesini ilk defa 15 Temmuz gecesi duydu. Darbecilerin meclisi bombalamasına ise kayıtsız kalamadı. Utku Tan o kadar etkilendi ki harçlıklarını biriktirdi ardından da bir mektupla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderdi. Erdoğan da vatansever çocuğun o anlamlı hareketini Yenikapı'da milyonlarla paylaştı. Yüreği vatan sevgisiyle dolu utku tan, A Haber’e konuştu.