Hoşgeldiniz!

Yenil Yıl Videoları İzle

Dünyanın En Kötü Noel Babası | Darth Santa 02:39
Dünyanın En Kötü Noel Babası | Darth Santa 37 izlenme - 1 yıl önce Herkes Noel Babayı sever, sadece birkaç kurabiye ve bir bardak süt karşılığında hayal ettiğiniz oyuncakları veren bir adam. Fakat Darth Santa hiç de öyle değil.
2016'nın İlk Bebeği Denizli'de Doğdu 01:10
2016'nın İlk Bebeği Denizli'de Doğdu 26 izlenme - 1 yıl önce Denizli'de yeni yılın ilk bebeği saat 00.01'de doğdu. Hemşire anne Gülgün Can ile diyaliz teknisyeni baba Evrim Can çiftinin bebeği Denizli Devlet Hastanesi'nde bu gece yeni yılın ilk dakikası olan 00.01'de kayıtlara girdi. Çiftin 3 kilo 350 gram normal doğumla dünyaya gelen kız bebeğine Algı ismini vereceği öğrenildi.
Asker Babasının Eve Dönmesini İsteyen Küçük Kıza Babasından Sürpriz 02:03
Asker Babasının Eve Dönmesini İsteyen Küçük Kıza Babasından Sürpriz 15 izlenme - 1 yıl önce Trent Baskerville isimli asker eşinin isteği ile kızlarına sürpriz yaptı. Alışveriş merkezinde Noel Baba ile konuşan kızlar Noel hediyesi olarak babalarını evde görmek istediklerini söylediler. Ve dilekleri gerçekleşti...
Babasına Tavşan Kostümü Giydiren Hayırlı Evlattan Yeni Yıl Videosu 02:07
Babasına Tavşan Kostümü Giydiren Hayırlı Evlattan Yeni Yıl Videosu 12 izlenme - 1 yıl önce Hansson ailesi her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl videosu çekti. Ancak daha önceleri çektikleri video kısıtlı kişilere ulaşırken bu defa ki sosyal medyanın etkisi ile yüzbinlerce kişiye ulaştı. Videoda babasına tavşan kostümü giydiren Björn Hansson isimli hayırlı evlat dondurucu soğukta çok sevdiği babasını böyle kaydetti.
2016'ya Baktığınızda Ne Görüyorsunuz? - Röportaj 02:34
2016'ya Baktığınızda Ne Görüyorsunuz? - Röportaj 0 izlenme - 5 ay önce 2017 yılında sayılı günler kala sokaktaki halka "2016 ya Baktığınızda Ne Görüyorsunuz?" sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.