Hoşgeldiniz!

Yenilenebilir Enerji Videoları İzle

Yenilenebilir Enerji 01:02
Yenilenebilir Enerji 836 izlenme - 4 yıl önce Yenilenebilir Enerji: SIFIR MALİYETE ELEKTRİK ÜRETİMİ VE ARAZİ SULAMASI YAPILABİLİR BU MİNYATÜR SİSTEMİN ÇALIŞMASINDA HİÇ BİR ENERJİ VEYA YAKIT MOTOR GİBİ BİR MALİYET GİDERİ OLMAMIŞTIR İLGİLENENLERE DUYRULUR 0.542.7325912 BANA ULAŞABİLİRSİNİZ — AKSARAY'da.
Yeşil Enerji - Gezegen Mühendisleri 47:20
Yeşil Enerji - Gezegen Mühendisleri 230 izlenme - 2 yıl önce Belgeselde Bir Dağ Evinin Tamamen yenilebilir Enerji ile ihtiyaçlarını karşılamak zevkli mücadeleyi anlatıyor.
Uçan Rüzgar Türbini 02:55
Uçan Rüzgar Türbini 157 izlenme - 2 yıl önce Google'nın yapmayı düşündüğü sistemmiş. Biz hala suçu Adana'ya atalım, Teknolojiyle fazla uğraşmayın kafayı yersiniz anlayışının hakim olduğu güzel ülkemde bu fikirleri biz bulsak ve hayata geçirsek ne güzel olurdu. Diyeceksiniz daha karada üretemiyoruz sen ne konuşuyorsun! Haklısınız. Ayrıca bunun uçurtmalı sistemini kendim deneyeceğim.
Yeniden Yeryüzü - Gelgitten Enerji Üretimi 05:27
Yeniden Yeryüzü - Gelgitten Enerji Üretimi 79 izlenme - 2 yıl önce Enerji üretimi için o kadar yenilenebilir yol var ki biz sadece rüzgar,su ve güneş enerjisinden haberdarız. Fakat İrlanda bu işi bir adım ileriye götürmüş.Helal olsun.
Kendi Enerjisini Üreten Çiftçi - Yeniden Yeryüzü 05:42
Kendi Enerjisini Üreten Çiftçi - Yeniden Yeryüzü 61 izlenme - 2 yıl önce Bilindiği üzere tarımda kullanılan kimyasallar, toprağın aşırı kullanımı ve çiftlik hayvanlarının ürettiği metan gazı çevreye zarar veriyor. Ancak Güney İskoçya'da uygulamaya sokulan bir tarım modeli, inek dışkısının yaydığı metan gazını yenilebilir enerjiye dönüştürüyor. Yeniden Yeryüzü ekibi atıkları dönüştüren Wyn Evans'la tanışmak için Galler'de. Alıntı.
HORTUMLA SICAK SU 00:40
HORTUMLA SICAK SU 60 izlenme - 2 yıl önce GÜNEŞ ENERJİ PANELLEİRNE ALTERNATİF ÇÖZÜM.MUSLUKLARIMIZI AÇTIĞIMIZDA AKAN SICAK SUDAN ESİNLENİLEREK HAZIRLANDI.ÇATIYA SARILAN HORTUM SAYESİNDE SU ISINACAK VE EVLERİMİZDE MASRAFSIZCA KULLANACAĞIZ
Isı Pompası Çalışma Prensibi - ekotec.com.tr 03:49
Isı Pompası Çalışma Prensibi - ekotec.com.tr 5 izlenme - 3 ay önce Ekotec Enerji, teknolojinin son yenilikleri ile donatılmış yenilenebilir enerji sistemlerini kullanıcılara en ekonomik koşullarda sunmak üzere 2009 yılında Sakarya'da kurulmuştur. Yenilenebilir enerji sektörünün lider üreticisi ve toptancısı olan ekotec, yenilikçi akılcı ve pratik çözümlerle tüm yenilenebilir enerji kaynaklarını sunan genç ve dinamik bir firmadır. Öncelikli olan müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir politika izleyen Ekotec, en son teknolojiyi takip ederken çevre bilincini kendisine ilke edinmiştir. Ekotec enerji sizlere; kaliteyi, yüksek verimi mükemmel performansı ve cazip fiyatları bir arada sunuyor. Ürünlerimize duyduğunuz güvenle uzun ömürlü, garantili ürün portfoyümüzü sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyarız. Tags: ısı pompası nasıl çalışır, ısı pompası nedir, ısı pompası yorumları, toshiba ısı pompası fiyatları, ısı pompası izmir, daikin ısı pompası, ısı pompası maliyeti, viessmann ısı pompası, ısı pompası ne kadar elektrik harcar, ısı pompası montajı nasıl yapılır, ısı pompası nasıl kurulur, ısı pompası uygulamaları, su kaynaklı ısı pompası çalışma prensibi, ısı pompası yorum, ısı pompası çeşitleri, ısı pompası kullanim alanları, http://ekotec.com.tr http://isipompasi.tv
Türkiye'nin Yenilenebilir Enerji Potansiyeli | Epdk Üyesi Abdullah Tancan | Anadolu Düşünce Grubu 01:27
Türkiye'nin Yenilenebilir Enerji Potansiyeli | Epdk Üyesi Abdullah Tancan | Anadolu Düşünce Grubu 55 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Yenilenebilir Enerji Potansiyeli | Epdk Üyesi Abdullah Tancan Adg Anadolu Düşünce Grubu
Türkiyede Rüzgar Enerjisi Santrallerine Yapılan Yatırımlar Karşılığını Alıyor Mu? 01:19
Türkiyede Rüzgar Enerjisi Santrallerine Yapılan Yatırımlar Karşılığını Alıyor Mu? 29 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karasu, yenilenebilir enerji santrallerinde çok geç kaldığımızı ancak son yıllardaki çalışmalarımızla arayı hızlı bir şekilde kapattığımızı dile getirdi.