Hoşgeldiniz!

yenilenme

Tarlabaşı Yenileniyor 01:17
Tarlabaşı Yenileniyor 162 izlenme - 3 yıl önce Beyoğlu Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projelerine hız kesmeden devam ediyor.
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 20:46
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 171 izlenme - 3 yıl önce Ben kimim? Bu varlık nedir? Varlığın hakikati nedir? Ben dediğim şey nedir? Yaşam ne düzeyde devam ediyor? Ölüm ötesi var mı yok mu? Evrende yerim ne? Alemler ne? Ölen insanlar nereye gidiyor? Uzayda birileri var mı? Gelip gidiyorlar mı? Kendinizi yenilemek, hayal balonunuzu patlatmak ve gerçeğin dünyasına adım atmak zorundasınız. Yenilenin, yenilenin ki elenmeyin, ya yenileneceksiniz ya da eleneceksiniz.
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 133 izlenme - 6 yıl önce İnanılmaz değişim!..
AKM’nin Yıkılmadan Önceki Son Hali 05:34
AKM’nin Yıkılmadan Önceki Son Hali 29 izlenme - 8 ay önce Yenilenme projesi kapsamında yıkımına karar verilen ve opera binasına dönüştürülecek olan İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) son hali, içeriden görüntülendi.
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 74 izlenme - 6 yıl önce İnanılmaz değişim!..
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 03:55
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 34 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kayseri'de- Bahçeli: "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç var" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç vardır" dedi.