Hoşgeldiniz!

yenilenme

Yasuo Rework ? YOK ARTIK! 00:49
Yasuo Rework ? YOK ARTIK! 30.048 izlenme - 2 yıl önce Yasuoya böyle bir olay gelirse... Bir takımda hem yasuo hem braum olduğunu düşünün. 29.04.2014 günü League of Legends - Sihirdar Vadisi kanalına yüklediğim 'Yasuo Rework ? YOK ARTIK!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sihirdarvadisi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tarlabaşı Yenileniyor 01:17
Tarlabaşı Yenileniyor 153 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projelerine hız kesmeden devam ediyor.
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 20:46
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 98 izlenme - 1 yıl önce Ben kimim? Bu varlık nedir? Varlığın hakikati nedir? Ben dediğim şey nedir? Yaşam ne düzeyde devam ediyor? Ölüm ötesi var mı yok mu? Evrende yerim ne? Alemler ne? Ölen insanlar nereye gidiyor? Uzayda birileri var mı? Gelip gidiyorlar mı? Kendinizi yenilemek, hayal balonunuzu patlatmak ve gerçeğin dünyasına adım atmak zorundasınız. Yenilenin, yenilenin ki elenmeyin, ya yenileneceksiniz ya da eleneceksiniz.
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 130 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz değişim!..
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 74 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz değişim!..
Kızıl Saç Boyası Hangi Sıklıkla Yenilenmeli? 00:36
Kızıl Saç Boyası Hangi Sıklıkla Yenilenmeli? 25 izlenme - 1 yıl önce Kızıl dışındaki renklerin genellikle 21 günde bir yenilenmesi gerekirken, kızıl renge boyanan saçın neredeyse on günde bir yeniden boyanması gerekir. Boyanın daha uzun süre parlaklığını koruması için kızıl boyaya uygun şampuanlar ile yakınması gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 03:55
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 34 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kayseri'de- Bahçeli: "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç var" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç vardır" dedi.