Hoşgeldiniz!

yenilenme

Yasuo Rework ? YOK ARTIK! 00:49
Yasuo Rework ? YOK ARTIK! 30.431 izlenme - 4 yıl önce Yasuoya böyle bir olay gelirse... Bir takımda hem yasuo hem braum olduğunu düşünün. 29.04.2014 günü League of Legends - Sihirdar Vadisi kanalına yüklediğim 'Yasuo Rework ? YOK ARTIK!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sihirdarvadisi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tarlabaşı Yenileniyor 01:17
Tarlabaşı Yenileniyor 162 izlenme - 3 yıl önce Beyoğlu Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projelerine hız kesmeden devam ediyor.
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 20:46
Beyindeki Evren Gerçeği - Ahmed Hulusi 167 izlenme - 3 yıl önce Ben kimim? Bu varlık nedir? Varlığın hakikati nedir? Ben dediğim şey nedir? Yaşam ne düzeyde devam ediyor? Ölüm ötesi var mı yok mu? Evrende yerim ne? Alemler ne? Ölen insanlar nereye gidiyor? Uzayda birileri var mı? Gelip gidiyorlar mı? Kendinizi yenilemek, hayal balonunuzu patlatmak ve gerçeğin dünyasına adım atmak zorundasınız. Yenilenin, yenilenin ki elenmeyin, ya yenileneceksiniz ya da eleneceksiniz.
AKM’nin Yıkılmadan Önceki Son Hali 05:34
AKM’nin Yıkılmadan Önceki Son Hali 27 izlenme - 7 ay önce Yenilenme projesi kapsamında yıkımına karar verilen ve opera binasına dönüştürülecek olan İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) son hali, içeriden görüntülendi.
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 133 izlenme - 6 yıl önce İnanılmaz değişim!..
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 00:47
Tarantula'nın Yenilenme Anı! 74 izlenme - 6 yıl önce İnanılmaz değişim!..
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 03:55
Bahçeli: Artık 12 Yılı Aşmış Bir Siyasi Partinin Yenilenmesine İhtiyaç Var 34 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kayseri'de- Bahçeli: "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç var" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Etrafımızdaki ve Türkiye'deki gelişmeleri de dikkate alarak, artık 12 yılı aşmış bir siyasi partinin yenilenmesine ihtiyaç vardır" dedi.