Hoşgeldiniz!

Yenilikçi Videoları İzle

Evin Bahçesine Gizli Mini Bar Yapmak 00:34
Evin Bahçesine Gizli Mini Bar Yapmak 3.307 izlenme - 1 yıl önce Genelde teknoloji filmlerinde düğmeye basınca yerin altından, içirisinde değerli bir şeyler olan kapsül çıkar fakat bu sefer olay tamamen farklı. bir teknoloji sever tarafından evinin arka bahçesine değişik bir mini bar sitemi kurulmuş.
Sıra Dışı Kamyon Tasarımı (Man 2012 Konsept Spacetruck) 00:37
Sıra Dışı Kamyon Tasarımı (Man 2012 Konsept Spacetruck) 394 izlenme - 2 yıl önce Yine youtube'da gezinirken rastladığım video; şaka lan şala (siteye yüklemek için video ararken) buldum. Kamyonetlerin piri Man, güzel bir tasarımla girmiş 2012'ye. Kimse buna Kamyon muamelesi yapmaya kıyamaz diyorum.
Kıbrıs İlköğretim Okulu Yenilikçi Öğretmen Projesi 04:40
Kıbrıs İlköğretim Okulu Yenilikçi Öğretmen Projesi 734 izlenme - 6 yıl önce kıbrıs ilköğretim okulu yenilikçi öğretmen projesi
Mdm_2 Duygusal Slayt 05:56
Mdm_2 Duygusal Slayt 423 izlenme - 8 yıl önce buda yaptıgım ikinci video bu 1.den daha güzel daha bilindik parça:gökhan özen yapım:mdm
Dünden Yarına Tv | Yenilikçi Hareket | Ak Parti Kuruluşu | Belgesel 43:32
Dünden Yarına Tv | Yenilikçi Hareket | Ak Parti Kuruluşu | Belgesel 28 izlenme - 1 yıl önce
Yenilikçi Finans Türkiye'de Nasıl Bir Gelişme Gösteriyor? 01:56
Yenilikçi Finans Türkiye'de Nasıl Bir Gelişme Gösteriyor? 13 izlenme - 2 yıl önce Teknoher Kurucu Ortağı Hasan Erdal, Türkiye'nin attığı innovatif adımlarla finans sektöründe hızla geliştiğini belirtti.
Yenilikçi Finansın Öne Çıkan Başlıkları Nelerdir? 00:59
Yenilikçi Finansın Öne Çıkan Başlıkları Nelerdir? 11 izlenme - 2 yıl önce Turkish Yatırım Genel Müdürü Berra Doğaner, İstanbul Finans Zirvesi'nin ana teması Yenilikçi Finansın öne çıkan başlıklarını anlattı.
Düğün davetiyeleri için ne gibi seçenekler var? 00:54
Düğün davetiyeleri için ne gibi seçenekler var? 4 izlenme - 2 yıl önce Düğün davetiyelerinde çok sayıda geleneksel ve yenilikçi seçenekler var.
İslami Finans Modeli Yenilikçi Finans İçin Büyük Önem Taşıyor' 01:03
İslami Finans Modeli Yenilikçi Finans İçin Büyük Önem Taşıyor' 4 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Finans Zirvesi'nde 'Yenilikçi Finans' kavramını yorumlayan İş Portföy Yönetimi Genel Müdürü Tevfik Eraslan, Türkiye'de yenilikçi konsepte uygun piyasaların neler olabileceğini değerlendirdi.
Yenilikçiliğin Finansmanı Ve Finansal Yenilikçilik 02:13
Yenilikçiliğin Finansmanı Ve Finansal Yenilikçilik 1 izlenme - 2 yıl önce PGlobal Management Yöneticisi Dr.Murat Yülek, yenilikçiliğin finansmanının yine yenilikçi finanstan geçtiğini dile getirdi.