Hoşgeldiniz!

Yenimahalleli Cafer Videoları İzle

Yenimahalleli Cafer - Fight Club 04:34
Yenimahalleli Cafer - Fight Club 1.191 izlenme - 2 yıl önce Aksiyonalist Cafer bu macerasında piranha çetesi ile birlikte ayıboğan mavi tişörtlü kapışıyor. Başta yazılan senaryo oyuncuların mükemmel doğaçlama yetenekleri sayesinde bambaşka bir hal alıyor ve fight club tad yakalanıyor. Bir ton sopa yiyen ekibin finalde sarmaş dolaş görüntüleri ise yüreklere su serpiyor. Helal caferime, o bizim idolümüz.
Yenimahalleli Cafer Aşk Sarhoşu 07:27
Yenimahalleli Cafer Aşk Sarhoşu 1.021 izlenme - 2 yıl önce İsyankar kişiliği ile tanıdığımız Yenimahalleli Cafer bu macerasında aşık olduğu kızı alamamasına, makus talihine isyan ediyor. Videonun sonunda da belirtildiği üzere çekimler esnasında tek bir bira, tek dal sigara tüketilmemiş, olay tamamen Cafer' in doğaçlama olarak çevresinde tespit ettiklerini oynaması ile gerçekleşmiştir. Cafer Facebook Fun Club: http://tinyurl.com/caferfunclub alkışlarlayaşıyorum.com - çirkin bira yoktur, az kadın vardır diyen site
Sen Neymişsin Be Yenimahalleli Cafer? 01:05
Sen Neymişsin Be Yenimahalleli Cafer? 1.269 izlenme - 2 yıl önce Yenimahalle'nin bıçkın delikanlısı Cafer. Kendisini anlattığı bir video ile bu aleme hızlı bir giriş yapmış. Sevdiğini, sevmediğini, yerini-yurdunu kısacası her şeyini, alayına anlatmış. Babasının atasözüne olan bağlılığı ne kadar ata-erkil bir kişiliğe sahip olduğunu göstermiyor değil. Ayrıca sado-mazoya yatkınlığıda gözlerden kaçmıyor. Senden mi Cafer? Senden mi?
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 01:11
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 1.233 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz zaman içerisinde kendini tanıttığı bir video ile alkışlarla yaşamaya başlayan Cafer bu sefer isyanlarda!.. Köylü rockçıların okula yaptığı şeylere karşı tek başına gerekirse süngüsüyle savaşacak olan Cafer'i Murat Kekilli'nin desteği ile çılgın atarken izliyoruz bu sefer de... Vay beee!.. Bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12126/
Yenimahalleli Cafer'in  Kenan Hocayla Muhabbeti 02:11
Yenimahalleli Cafer'in Kenan Hocayla Muhabbeti 684 izlenme - 2 yıl önce Kendini tanıttığı videosunda bahsettiği Kenan hocasının acımasız tavırları karşısında sükunetini koruyamayan Cafer yeminini bozarak Kenan hocasının canını yakmak zorunda kalır. İlk videodan sonra çekilmiş bu videoda Cafer'in Hollywood starı tavırları,saç şekli ve gömleğiyle şıklığı alkışlayarak yaşatılmalıdır.
Çakma Yenimahalleli Cafer 02:54
Çakma Yenimahalleli Cafer 424 izlenme - 2 yıl önce Yenimahalleli Cafer'in bile çakması çıktığına göre artık bu dünyanın çivisi çıkmış demektir. Yarın işimden istifa edip Bodrum'a yerleşiyorum. İyi seyirler.