Hoşgeldiniz!

yeprem

hülya avŞar-reha yeprem gerİ dön fİnal sahnesİ 07:33
hülya avŞar-reha yeprem gerİ dön fİnal sahnesİ 32.137 izlenme - 9 yıl önce hülya avŞar-reha yeprem gerİ dön fİnal sahnesİ
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 00:40
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 6.609 izlenme - 3 yıl önce Sır kapısı programıyla parlayan Reha Yeprem ve Hülya Avşar'dan fetiş bir sahne.Reha'ya önerim acıyan her yeri öpme.
Gitar Ve İstiklal Marşı 01:05
Gitar Ve İstiklal Marşı 18.237 izlenme - 11 yıl önce M. Safa Yeprem'in modern düzenlemesiyle İstiklal Marşı'nın gitarla çalınmış versiyonu. Sözleri: Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehrene ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül... Ne bu şiddet, bu celal? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal; Hakkıdır, Hakk'a tapan, milletimin istiklal.
Kirli Çamaşırlar (Jenerik - 1996) 01:57
Kirli Çamaşırlar (Jenerik - 1996) 3.670 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Hülya Avşar ve Reha Yeprem'in oynadığı 1996 yapımı Star tv'nin 1 senelik ama unutulmayan dizilerinden bir tanesidir Kirli Çamaşırlar. Vidyoda da gördüğünüz gibi Uzanlar'ın televizyon tarihine altın maden olarak bıraktığı Dizi Tv'nin meyvelerini topluyoruz. Küçükken bizim köyde niyeyse bi tek Star Tv çekmiyordu. O yüzden çoğu Star Tv dizisinden haberim yoktu. 2000'lerin başında dijital yayınlar başlayınca Dizi Tv sayesinde sizlerin çoktan unuttuğu dizilerin bölümlerini her gün bekledim. Şimdilik sadece jeneriğini bulabildiğim Kirli Çamaşırlar'ın belki ilerleyen zamanlarda bölümlerini de ekleyebilirim. Not; Bazı yerlerde Kirli Çamaşırlar olarak değil de Süper Yıldız olarak geçiyor. Niyedir anlamlandıramadım.
Reha Yeprem - Gel Ey Nebi 07:02
Reha Yeprem - Gel Ey Nebi 3.183 izlenme - 4 yıl önce Garip Dost
Reha Yeprem Ft. Taha - Sen Ağlama 2011 05:46
Reha Yeprem Ft. Taha - Sen Ağlama 2011 5.604 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için www.facebook.com/faceimuslimin tıkla beğen ;
Reha Yeprem & Taha [gel Ey Nebi... 06:57
Reha Yeprem & Taha [gel Ey Nebi... 2.983 izlenme - 8 yıl önce daha fazlası için www.ilahisevda.com
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 00:40
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 2.224 izlenme - 4 yıl önce Sır kapısı programıyla parlayan Reha Yeprem ve Hülya Avşar'dan fetiş bir sahne.Reha'ya önerim acıyan her yeri öpme.
Sırlar Dünyası - Resimdeki Mezar 23:08
Sırlar Dünyası - Resimdeki Mezar 154 izlenme - 9 ay önce Sırlar Dünyası dizisine ait korku filmlerine taş çıkartacak bir bölüm
Bu Mektup Size Efendim.. By Nfk 07:56
Bu Mektup Size Efendim.. By Nfk 763 izlenme - 7 yıl önce bu mektup size efendim...
Ebruli Rüya 08:00
Ebruli Rüya 324 izlenme - 8 yıl önce
Erdal Uysal 03:13
Erdal Uysal 110 izlenme - 7 yıl önce şiirlerim
Burun damlası orucu bozar mı? 00:04
Burun damlası orucu bozar mı? 63 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Orucumu bilerek bozdum, ne yapmalıyım? 00:09
Orucumu bilerek bozdum, ne yapmalıyım? 48 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Hangi günlerde oruç tutulmaz? 00:13
Hangi günlerde oruç tutulmaz? 47 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Zekat nedir, kimlere farzdır, ne zaman verilir, neler için verilir? 01:06
Zekat nedir, kimlere farzdır, ne zaman verilir, neler için verilir? 36 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Sigara dumanı solumak orucu bozar mı? 00:15
Sigara dumanı solumak orucu bozar mı? 42 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
İstemeyerek ağız dolusu kusmak orucu bozar mı? 00:05
İstemeyerek ağız dolusu kusmak orucu bozar mı? 41 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Oruçluyken diş fırçalamak orucu bozar mı? 00:05
Oruçluyken diş fırçalamak orucu bozar mı? 39 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Üvey anne, üvey baba ve üvey çocuklara zekat verilebilir mi? 00:44
Üvey anne, üvey baba ve üvey çocuklara zekat verilebilir mi? 39 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Fitre nedir, ne zaman ve kimlere verilir? Fitre miktarı ne kadar? 00:26
Fitre nedir, ne zaman ve kimlere verilir? Fitre miktarı ne kadar? 31 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Taksitli olarak zekat verilebilir mi? 00:23
Taksitli olarak zekat verilebilir mi? 29 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Kan vermek orucu bozar mı? 00:05
Kan vermek orucu bozar mı? 26 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Parfüm ya da kolonya orucu bozar mı? 00:19
Parfüm ya da kolonya orucu bozar mı? 26 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Abdest alırken boğazımıza su kaçması orucu bozar mı? 00:05
Abdest alırken boğazımıza su kaçması orucu bozar mı? 22 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Alacakların zekatı nasıl verilir? 00:13
Alacakların zekatı nasıl verilir? 22 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Sevgi Dili, 15. Bölüm, Reha Yeprem 55:31
Sevgi Dili, 15. Bölüm, Reha Yeprem 12 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/198340/Sevgi-Dili/Sevgi-Dili-15-Bolum-Reha-Yeprem A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Oruç için nasıl niyet edilir? 00:15
Oruç için nasıl niyet edilir? 19 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Oruçluyken boy abdesti almak orucu bozar mı? 00:06
Oruçluyken boy abdesti almak orucu bozar mı? 18 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.
Astım hastalarının kullandığı sprey ilaçlar orucu bozar mı? 00:05
Astım hastalarının kullandığı sprey ilaçlar orucu bozar mı? 17 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.