Hoşgeldiniz!

Yerçekimi Videoları İzle

Yerli Thor 01:07
Yerli Thor 20.379 izlenme - 2 ay önce Yerçekimine meydan okuyup fizik kurallarını alt üst eden çaycıyı izliyoruz
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 01:44
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 42.517 izlenme - 4 yıl önce George Clooney ve Sandra Bullock ile ‘Gravity/ Yerçekimi’ 11 Ekim’de sinemalarda!
9G Kuvvetine Maruz Kalan Pilot 00:58
9G Kuvvetine Maruz Kalan Pilot 15.910 izlenme - 2 yıl önce G kuvveti:Ani hız değişimlerinde ve manevralarda, pilotların maruz kaldığı ivmenin, yerçekimi cinsinden ifadesidir. Simülasyon eğitimlerin de 9g kuvveti uygulanarak pilotlara verilen dersler de,gerçekten de ne kadar zorlandıkları görülüyor.
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 01:48
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 38.235 izlenme - 4 yıl önce Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir.
bu adam fizik kurallarını alt üst ediyor 03:26
bu adam fizik kurallarını alt üst ediyor 53.906 izlenme - 8 yıl önce dominic lacasse yerçekimine meydan okuyor. bu şovu izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemediler....
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 12.420 izlenme - 3 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın...
Gök İtimi Kanunu 01:52
Gök İtimi Kanunu 5.228 izlenme - 1 yıl önce Gök itimi kanunu bizi üzerinde bulunduğumuz dünyaya bağlar ve bu gök itimi sayesinde kaslarımız, boyumuz şekillenir. Gravitional force diye bir şey yoktur aksine gökten ilahi bir kuvvet uçan şeyleri aşşağı doğru iterek eşsiz dengeyi yaratır. Tüm bunlar tesadüf olamayacağı gibi etrafınızdaki mükemmel sanatın da bir sanatçısı olmak zorundadır. Bakın bir pilot kalem kendi kendine olabilir mi tesadüfen olamaz. O zaman yer çekimi yoktur ilahi bir güç vardır.
Nasa'dan Yerçekimi (Gök İtimi) Parodisi 00:38
Nasa'dan Yerçekimi (Gök İtimi) Parodisi 2.383 izlenme - 1 yıl önce Astronotların uzaydan dünyaya döndüklerinde yaşadıkları zorlukları esprili şekilde anlatmaya çalışmışlar. Tabi gerçeklik payı da kesinlikle vardır. Kolay işler değil. Kahvede nusret abi anlatırdı uzay hakkında.. Çok bilgili adamdır uzmanlık alanı 1. pişti 2. uzay bilimi
Yer Çekimi Testi 00:28
Yer Çekimi Testi 9.365 izlenme - 9 yıl önce ewet sağlam
Yerçekimsiz Ortamda Kedi Ve Güvercin Ne Yapar? 01:15
Yerçekimsiz Ortamda Kedi Ve Güvercin Ne Yapar? 4.224 izlenme - 4 yıl önce Merikan Uzay Ve Havacılık Örgütü Nasa'nın Kedilerle Güvercinlerin Uzayda, Yani Yer Çekimsiz Ortamda Nasıl Davrandıklarını Belirlemek İçin Yaptıkları Deneylerin Görüntüleri İlk Kez Yayınlandı.
Yerçekimsiz Ortamda Saç Nasıl Yıkanır? 02:57
Yerçekimsiz Ortamda Saç Nasıl Yıkanır? 4.247 izlenme - 4 yıl önce Tüm yayın hakları NASA’ya ait olan bu müthiş görüntüde astronot Karen Nyberg harika bir deneme yapıyor.
Michio Kaku Evrendeki Toplam Enerji Miktarı Sıfırdır 05:24
Michio Kaku Evrendeki Toplam Enerji Miktarı Sıfırdır 2.442 izlenme - 1 yıl önce Kara enerji, sicim teorisi, kara madde ve evren kavramı,evren nasıl olur da hiç'ten meydana gelebilmektedir? Bu konularda modern çağın önemli fizikçilerinden prof. dr. michio kaku açıklamalarda bulunuyor. Bu tür konularda ulaşılabilen gerçek bilgileri uygun dille anlatmış. iyi seyirler...
Kate Upton yerçekimine meydan okudu! 01:05
Kate Upton yerçekimine meydan okudu! 3.328 izlenme - 3 yıl önce Sports Illustrated Swinsuit 2014 mayo çekimlerinde Kate Upton yine denenmemiş bir poz verdi. Yerçekimine meydan okuyan Upton işteböyle poz verdi.
Yerçekimi - Kamera Arkası ve Röportaj 03:50
Yerçekimi - Kamera Arkası ve Röportaj 3.683 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock ve George Clooney'nin yer aldığı Yerçekimi filminin oyuncularla ve yönetmenle yapılan röportaj videosu.
Gravitiy/Yer Çekimi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 2 01:44
Gravitiy/Yer Çekimi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 2 2.971 izlenme - 3 yıl önce 25 Ekim'de sinemalarda! www.facebook.com/warnerbrosturkey Yerçekimi/Gravity' Akademi Ödüllü® Sandra Block (The Blind Side," "The Proposal") ve George Clooney...
Matematik Hikayeleri - Isaac Newton 05:00
Matematik Hikayeleri - Isaac Newton 952 izlenme - 10 ay önce Bilime önemli katkılarda bulunan Isaac Newton'ın hayatına ve buluşlarına dair Matematik Hikayeleri programının hazırlamış olduğu bir videoyu izleyeceksiniz arkadaşlar.Takip edenlerin bilgilerini tazeleyeceği , etmeyenlerin belki de ilgi duymasına yardımcı olabiliceğini düşündüğümden paylaşmak istedim . İyi seyirler .
Yerçekimi Teorisini Kuran Einstein - Vahhabi Şeyh 00:29
Yerçekimi Teorisini Kuran Einstein - Vahhabi Şeyh 1.402 izlenme - 2 yıl önce Vahhabi Şeyh Abdullah Yolcunun ibretlik ve enteresan fikirleri...
Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 02:44
Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 1.230 izlenme - 2 yıl önce Mıknatıs gücüyle çalışan bu icat, mükemmel bir şekilde üzerinde duran şeyleri dengede tutabiliyor.
Ay'da Aleti Yere Düşüren Astronotun Dramı 01:16
Ay'da Aleti Yere Düşüren Astronotun Dramı 1.213 izlenme - 2 yıl önce İnsanlığın en önemli anlarından biri olarak gösterilen aya ayak basılmasından sonra hesaba katılmayan işlerden biri muhtemelen yerçekimi olmayışının yaşatacağı aksiliklerdi. Görüntüler 1972 yılına ait.
Hoover Barajının Yerçekimine KarşıKoyması 00:20
Hoover Barajının Yerçekimine KarşıKoyması 42 izlenme - 3 hafta önce Hoover Barajı'nda yaptıkları bir deneyde baraja doğru döktükleri su adeta yerçekimine karşı koyup Newton'un kemiklerini sızlattı.
Yerçekimi Kamera Arkası 05:47
Yerçekimi Kamera Arkası 1.287 izlenme - 3 yıl önce Yerçekimi Kamera Arkası
Bikini Ve Yerçekimi 00:36
Bikini Ve Yerçekimi 900 izlenme - 2 yıl önce Sahil kenarında artistik hareketler yapan kızın yerçekimine yenik düşmesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
GRAVITY KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 22:58
GRAVITY KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 2.489 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Yerçekimine Meydan Okuyan Pitbull 03:29
Yerçekimine Meydan Okuyan Pitbull 580 izlenme - 2 yıl önce Meksika'da 34 yaşındaki Rafael Caraveo Saldivar'a ait pitbull cinci Antara isimli köpek, dört metrelik dik duvara tırmanarak bu alandaki rekorun sahibi oldu. 31.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yerçekimine Meydan Okuyan Pitbull' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tüy Mü, Bovling Topu Mu Daha Önce Düşer? 04:49
Tüy Mü, Bovling Topu Mu Daha Önce Düşer? 685 izlenme - 2 yıl önce Bizde olsa geyiğine girmeyin iflahınızı sikerim. Meşhur soru olan 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ile başlayan fizik dünyamızı alt üst eden ikinci gerçek.
Michael Jackson - Anti Gravity Lean Hareketinin Sırrı 01:48
Michael Jackson - Anti Gravity Lean Hareketinin Sırrı 875 izlenme - 2 yıl önce Dizlerini kırmadan, normalinden fazla bir şekilde öne eğilerek yaptığı dans gösterisi için özel dizayn edilmiş bir ayakkabı kullanan sanatçı, yıllar önce bu özel ayakkabının patenti için bizzat başvurmuş. Buluş, sahne tabanındaki bir çiviye ayakkabılardaki bir topuk deliğini iliştirerek ayakkabıyı giyenin ağırlık merkezini geriye doğru kaydırmasına olanak veriyor. Temel olarak bu ayakkabılar, ayakkabı giyenin ayağını öne doğru basitçe kaydırılmasına olanak sağlayan, özel olarak dizayn edilmiş bir topuk yuvasını içeriyor.
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı 3. Fragmanı 01:34
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı 3. Fragmanı 1.345 izlenme - 4 yıl önce 25 Ekim'de sinemalarda! Yerçekimi/Gravity' Akademi Ödüllü® Sandra Block (The Blind Side," "The Proposal") ve George Clooney'nin ("Up in the Air," "Syriana") başrollerini paylaştığı, izleyicileri uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çeken bir gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini Oscar® adayı Alfonso Cuarón ("Children of Men") üstleniyor. Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir. 'Yerçekimi/Gravity' Alfonso Cuarón & Jonás Cuarón tarafından yazıldı. Filmin yapımcıları Alfonso Cuarón ve David Heyman. ( "Harry Potter" serisi) Yönetici Yapımcılar; Chris deFaria, Nikki Penny ve Stephen Jones. Sahne arkasında bir çok defa Oscar'a aday olmuş görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ("Children of Men," "The New World"), yapım tasarımcısı Andy Nicholson ( "Alice in Wonderland" filminin sanat yönetimi süpervizörü), editör Mark Sanger (VFX editör "Alice in Wonderland") ve kostüm tasarımcısı Jany Temime ( "Harry Potter" serisi) yer alıyor. Efektler Oscar adayı görüntü efektleri süpervizörü Timothy Webber ("The Dark Knight") ve Oscar Ödüllü özel efekt yöneticisi Neil Corbould'a ("Gladiator") ait. " Yerçekimi/Gravity" in tamamı Londra'daki Shepperton Stüdyolarında çekildi. 4 Ekim 2013'ten itibaren vizyoan girmesi planlanan "Yerçekimi/Gravity" filminin dağıtımı bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından tüm dünyada 3D ve 2D olarak yapılacaktır.
Yerçekimi TV Fragman 00:33
Yerçekimi TV Fragman 671 izlenme - 4 yıl önce Yerçekimi TV Fragman
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:48
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 1.205 izlenme - 4 yıl önce 25 Ekim'de sinemalarda! Yerçekimi/Gravity' Akademi Ödüllü® Sandra Block (The Blind Side," "The Proposal") ve George Clooney'nin ("Up in the Air," "Syriana") başrollerini paylaştığı, izleyicileri uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çeken bir gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini Oscar® adayı Alfonso Cuarón ("Children of Men") üstleniyor. Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir. 'Yerçekimi/Gravity' Alfonso Cuarón & Jonás Cuarón tarafından yazıldı. Filmin yapımcıları Alfonso Cuarón ve David Heyman. ( "Harry Potter" serisi) Yönetici Yapımcılar; Chris deFaria, Nikki Penny ve Stephen Jones. Sahne arkasında bir çok defa Oscar'a aday olmuş görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ("Children of Men," "The New World"), yapım tasarımcısı Andy Nicholson ( "Alice in Wonderland" filminin sanat yönetimi süpervizörü), editör Mark Sanger (VFX editör "Alice in Wonderland") ve kostüm tasarımcısı Jany Temime ( "Harry Potter" serisi) yer alıyor. Efektler Oscar adayı görüntü efektleri süpervizörü Timothy Webber ("The Dark Knight") ve Oscar Ödüllü özel efekt yöneticisi Neil Corbould'a ("Gladiator") ait. " Yerçekimi/Gravity" in tamamı Londra'daki Shepperton Stüdyolarında çekildi. 4 Ekim 2013'ten itibaren vizyoan girmesi planlanan "Yerçekimi/Gravity" filminin dağıtımı bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından tüm dünyada 3D ve 2D olarak yapılacaktır.
Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'li Passengers'tan Harika Yerçekimi Videosu 00:53
Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'li Passengers'tan Harika Yerçekimi Videosu 120 izlenme - 7 ay önce Başrolünde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'in yer aldığı Passengers (Uzay Yolcuları) filminden yeni bir klip yayınlandı. Sony Pictures’ın yayınladığı klipte, Jennifer Lawrence’in, yerçekimi nedeniyle sorun yaşadığı bir sahneyi, izliyoruz.