Hoşgeldiniz!

yere atmak

 iPhone 6 & 6 Plus Sağlamlık Testi 04:52
iPhone 6 & 6 Plus Sağlamlık Testi 15.246 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 vs 6 Plus 'un Düşmeye karşı sağlamlığını kontrol etmek amacıyla yapılan test videosu. Dikkat çekecek bir video aslında. Sert zemine bırakılmasına rağmen çok önemli bir zarar görmedi gibi.
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 00:35
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 1.438 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da eski asker Ben Smith (diğer adıyla orospu çocuğu), Çay Partisinin bir toplantısında yaptığı konuşma sırasında İslam'a hakaret edip, elindeki Kur'an-ı Kerim-i yere fırlatmış. Lan a... oğlu herkes herşeyde özgürdür ama belli bir sınırla. Haddini çok fazla aşmışsın sen pezevenk azıcık saygı duymayı öğren.
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 00:35
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 837 izlenme - 4 yıl önce Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri
Kendi Kendini Yere Atmak (Futbol İçerir) 00:21
Kendi Kendini Yere Atmak (Futbol İçerir) 374 izlenme - 3 yıl önce Daha öncede bu tarz şizofren bir futbolcu ile karşılaşmıştık şimdide Yunanistan Ligi'nde oynanan bir maçta Giannis Kondoa, arkasından rakibinin geldiğini görüyor ve hakemi kandırabilmek için kendisini yere atıyor. Futbol bazen beyinde kalıcı hasarlara yol açabiliyor canlarım
F.Bahçeli Oyuncuların Penaltı Alma Çabaları 00:13
F.Bahçeli Oyuncuların Penaltı Alma Çabaları 192 izlenme - 3 yıl önce Sezon başından beri alışkanlık haline getirdikleri ceza sahasında yere düşüp penaltı kapma olayını bu maçtada sürdüren fbli oyuncular ibretlik görüntülere sebep oluyor. Diego hakemi aldatmaktan sarı kart gördü.
Çok Fazla Çamur Kaleci Olmak 00:54
Çok Fazla Çamur Kaleci Olmak 232 izlenme - 3 yıl önce Porto'nun Setubal'i 3-1 yendiği karşılaşmada Porto'nun 1-1'i bulduğu penaltı golü sonrası kaleci Pawel Kieszek penaltı sonrası topu almak isteyen Rafael Martins'e kafa atmış o da yetmemiş kendini de yer atmış. Ancak kendince uyanık geçinen kaleci kırmızı kart görmekten de kurtulamamış.
Oyuncuya Kafa Atıp Mağduru Oynayan Melo 00:06
Oyuncuya Kafa Atıp Mağduru Oynayan Melo 161 izlenme - 3 yıl önce Bu toprakların gördüğü en sorunlu futbolcu olan, sadece çirkef ve ahlaksız topçulara tapan Galatasaraylılar tarafından sevgi ve saygı gören şahıstan karakterine yakışan bir hareket. Böyle futbolcuların soyunun tükenmesi dileğiyle
Gol Kralı - Burak Yılmaz'ın Akıl Hocası 00:43
Gol Kralı - Burak Yılmaz'ın Akıl Hocası 157 izlenme - 3 yıl önce Aziz Nesin romanından uyarlanmış başrolünde kemal sunal'ın oynadığı gol kralı filminden bir sahne.
Busquets'in Verdi mi Acaba Bakışı - Barcelona 00:14
Busquets'in Verdi mi Acaba Bakışı - Barcelona 165 izlenme - 3 yıl önce Mükemmel bir fake ile kendini yere atan Busquets olay sonrası tüm içtenliğiyle rolünü oynarken bir yandan da içi içi yemektedir. Ulan hakem verdi mi acaba faulü? diye. ve sonunda dayanamayıp kontrol etmeye karar verir...
Boksta Kendini Yere Atmak 02:57
Boksta Kendini Yere Atmak 127 izlenme - 3 yıl önce ABD'de boks tarihinin en skandal maçlarından birisi oynanadı. Eski Olimbiyat Şampiyonu çinli Zhang Zhilei ile ABD'li Curtis Tate'yi karşı karşıya getiren maçta henüz saniyeler 17'i gösterirken, ABD'li boksör aldığı hafif darbeler sonrasında yerde kaldı. Maç nakavt ile bitti ancak tartışmalar hala sürüyor.
Kendini Yere Atmada Level Atlayan Futbolcu 00:15
Kendini Yere Atmada Level Atlayan Futbolcu 174 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da Münster forması giyen Benjamin Siegert'in abartılı hareketleri tepki topladı. Benjamin Siegert'in kendisine yapılan müdahale sonrasında kendisini röveşata ile yere atması ortaya ilginç görüntüler çıkardı.
Sakızı Çiğnedikten Sonra Yere Atanlar 01:40
Sakızı Çiğnedikten Sonra Yere Atanlar 85 izlenme - 4 yıl önce Sakızları yere atmayın başınıza her türlü kaza gelebilir :)
Burak Yılmaz'ın Bebekliği 00:59
Burak Yılmaz'ın Bebekliği 108 izlenme - 3 yıl önce Minik bebek ailesinin dikkatini çekmek için yalandan kendini yere atıp arkasından çılgın gibi ağlıyor. Ailesi de bu durumu fark edip kameraya almış.
Arif Hakkında Herşey 01:53
Arif Hakkında Herşey 55 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca yanlış bilgilendirildik Arif hakkında, yok efendim kendini her maç yere atar penaltı alır felan. Adam kendimi yere atmadım demiyor, anlatıyor kendini neden yere attığını. Uçak korkusuymuş meğerse. Dipnot: Arif'in Manchester'a attığı golü ararken buraya gelen varsa ben onun var ya ... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9579/schmeichel-degil-butun-maykillar-gelse-o-golu-ordan-alamazdi
Bana 65 Maçta Sadece 2 Penaltı Çalındı - Burak Yılmaz 01:18
Bana 65 Maçta Sadece 2 Penaltı Çalındı - Burak Yılmaz 60 izlenme - 3 yıl önce ''Anlamsız penaltıları izliyoruz, ligimizde geçenlerde de bu konu oldu. Bir istatistik çıkarılmış ve 65 maçta 2 tane penaltı çalınmış bana. En son penaltının ne zaman çalındığı da belli değil. Geçen sene bana verilmeyen yüzde yüz 4 tane penaltı ve rakiplere çıkmayan 4 tane kırmızı kart var. Gazeteciler ve yorumcular tarafından yüzde yüz penaltı denilen pozisyonları söylüyorum. Ama biz hiç bunları çıkıp konuşmadık. Başkaları gibi hiç yaygara yapmadık. Ortalığı alevlendirmedik. Biz sadece işimizi yapmaya çalışıyoruz ama bu penaltı olayına kesinlikle katılmıyorum. İstatistikler zaten ortada. Kendimi atma olayına katılmıyorum; 65 maçta 2 tane penaltı çalınan bir oyuncunun zaten önceliği bu değildir. Eğer önceliğim bu olsaydı emin olun bu rakam çok çok daha fazla olurdu.''
Malagalı Futbolcudan Düşme Numarası! 00:42
Malagalı Futbolcudan Düşme Numarası! 19 izlenme - 4 yıl önce Malagalı futbolcu kendini yere atıyor.