Hoşgeldiniz!

Yerel Tv Videoları İzle

yerel tv'lerdeki en komik anlar :)) 07:05
yerel tv'lerdeki en komik anlar :)) 29.663 izlenme - 8 yıl önce
erdal erzincan viyanın yerel tv sinde 01:03
erdal erzincan viyanın yerel tv sinde 13.982 izlenme - 10 yıl önce erdal erzincan viyanın yerel tv sinde
Müslüm Gürses Son Canlı Yayın 01:35
Müslüm Gürses Son Canlı Yayın 323 izlenme - 2 yıl önce Müslüm Gürses'in son canlı yayını. Bir yerel kanala konuk olmuş. Keyfi yerindeymiş...
volkan konak - yerel tv 00:33
volkan konak - yerel tv 587 izlenme - 7 yıl önce volkan konak'tan komik bir anı... yerel tv kanalında teyzenin cevabı...
Yerel Tv'de Çocuk Terörü 00:30
Yerel Tv'de Çocuk Terörü 315 izlenme - 2 yıl önce Kanal 59'da açık havada program yapan iki abinin parktaki çocuklar yüzünden başına gelen komik olay.
Röportaja Çağatay Molası 01:16
Röportaja Çağatay Molası 73 izlenme - 2 yıl önce Yerel bir kanala çok önemli açıklamalarda bulunan ve pek marka takip etmediğini söyleyen gencin röportajı sırasında babasıyla oradan geçen minik Çağatay mikrofonu kapıyor ve sevdiği kızlara mesaj göndermeyi ihmal etmiyor. Röportajın belki de en güzel kısmı son bölümü. Kapanışı yapan ve tüm alkışları toplayan Çağatay'a karşılık gencimiz 'Allah bağışlasın abi' diyerek mod'a girmeye çalışıyor.
Arachnophobia ve Yerel Tvlerin Atmasyon Haber Sorunsalı 01:35
Arachnophobia ve Yerel Tvlerin Atmasyon Haber Sorunsalı 71 izlenme - 2 yıl önce Asparagas haberimiz için gerekli malzemeler arazide kadere kısmet bir örümcek irisi yakalayan şoför ve yakaladığı örümcek, atmasyon haberin etkisini artırmak için emekli öğretmen görünüşüne sahip beyamca, acilen akşam haberlerine haber bulması gereken yerel tv muhabiri. Beyamca röportaj esnasında et yiyen dev örümcek olduğunu teyit için kıyma verdiğini ve örümceğin bunu yediğini söyleyerek toplumun bilinçaltına dikkat edin sizi de yiyebilir mesajını vermeye çalışırken söylediği yalana kendi de inanamadığı için gülüyor, üstüne bir de zavallı hayvana et yiyen örümcek ismini o anda kendilerinin taktığını itiraf edince güzelim asparagasın içine ediyor, habere inanan az sayıda kişi de et yiyen örümceğin menüsünün et yerine üzümden oluştuğunu görünce ulan bunlar da ne yalan söyleyeceğini şaşırdı diye düşünerek Mehmet Ali Erbil ile 50 sarışına geri dönüyorlar.
Yerel Tv Lerden Gariplikler 08:39
Yerel Tv Lerden Gariplikler 8 izlenme - 2 yıl önce yerel tv lerden gariplikler
Gençler Konuşuyor Üniversite Ve Yerel Halk 02:33
Gençler Konuşuyor Üniversite Ve Yerel Halk 12 izlenme - 5 yıl önce Gençler Konuşuyor Üniversite ve Yerel Halk