Hoşgeldiniz!

Yerleşim Videoları İzle

200 Bin Yıl Öncesinden İnsan Nüfusunun Dünyaya Yayılışı 06:24
200 Bin Yıl Öncesinden İnsan Nüfusunun Dünyaya Yayılışı 4.099 izlenme - 5 ay önce İnsanların dünya üzerinde popülasyonunu gösteren bir video. 200 bin yıl önce afrikadan başlayan bir yolculuk.
Define Robiscik Farkı İle 02:57
Define Robiscik Farkı İle 51.951 izlenme - 9 yıl önce videomdan goruntular robiscik roma yerleşim yerleri
Alibeyli Köyü 03:48
Alibeyli Köyü 1.088 izlenme - 9 yıl önce anam vasfiye özer anısına köy resimleri
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch Şarkısı 03:22
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch Şarkısı 189 izlenme - 2 yıl önce "Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch" Gallerde buluna bir kasabanın ismiymiş. Videoda şarkı yardımıyla nasıl telaffuz edileceği öğretiliyor. İzliyoruz efenim.
Düzce 03:35
Düzce 169 izlenme - 8 yıl önce bir doğa harikası
Başkan Türe: Anamur'a Suriyelilerin Yerleştirilmesine Karşıyız 04:29
Başkan Türe: Anamur'a Suriyelilerin Yerleştirilmesine Karşıyız 69 izlenme - 2 yıl önce Mersin'in MHP'li Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, "Anamur'a Suriyelilerin yerleşmesi ve yerleştirilmesine karşı olduğumuzu belirtmek istiyoruz" dedi.
Filistin Bayrağını İndirmek İsteyen İsrailli Yerleşimcinin Küstahlığı 03:26
Filistin Bayrağını İndirmek İsteyen İsrailli Yerleşimcinin Küstahlığı 65 izlenme - 3 yıl önce Filistin Bayrağını İndirmek İsteyen İsrailli Yerleşimcinin Küstahlığı
Bodrum’da Yangın Alevler Yerleşim Yerine Ulaştı 02:57
Bodrum’da Yangın Alevler Yerleşim Yerine Ulaştı 11 izlenme - 9 ay önce Bodrum'da çıkan yangında, 8 hektar tarım ve 6 hektar makilik alan küle dönerken, bir su deposu da zarar gördü. Alevlerin bir ara evlere yaklaşması üzerine yürekleri ağza getiren yangın, itfaiye ve orman ekipleri tarafından 2 saatte güçlükle kontrol altına alındı. İslamhaneleri Mahallesi'ndeki makilik alanda bugün saat 12.30 sıralarında alevler yükselmeye başladı. Alevler, kuru ot ve çalıların rüzgarın da etkisiyle hızla tutuşmasıyla kısa sürede büyüyerek tarım arazilerine ulaştı. Çevredeki evlerde yaşayanlardan kimileri çatılardan korku dolu gözlerle yangını izlerken, kimisi de kazma, kürek, tırmık ve doldurdukları kovalarla su taşıyarak alevlere ilk müdaheleyi yaptı. Bölgeye 6 itfaiye aracı, Bodrum Orman İşletme Şefliği'ne ait iki arazöz ile 30 orman işçisi sevk edildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karaköy'ü Yaşıyoruz 01:43
Karaköy'ü Yaşıyoruz 35 izlenme - 3 yıl önce Şehri yaşamak, İstanbul’u daha yakından tanımak için bundan sonra sokaklardayız. İlk durağımız Karaköy. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan semt son birkaç senedir altın çağını yaşıyor. Galerilerin, kafelerin ve restoranların yer aldığı dar sokaklar bambaşka bir hikaye ve ruhu anlatıyor.
Karaköy’ü Yaşamaya Devam Ediyoruz! 01:32
Karaköy’ü Yaşamaya Devam Ediyoruz! 23 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gün çıktığımız Karaköy turuna devam ediyoruz…
Abd İsrailin Yerleşim Yerleri Planına Tepki Gösterdi 00:51
Abd İsrailin Yerleşim Yerleri Planına Tepki Gösterdi 29 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Yahudi Yerleşimciler Batı Şeria'da Cami Yaktı 01:02
Yahudi Yerleşimciler Batı Şeria'da Cami Yaktı 13 izlenme - 2 yıl önce Yahudi yerleşimciler Batı Şeria'da cami yaktı
Ahmet Rıfat Albuz  - Tvnet : İsrail'in Yerleşim Planı Ab'nin Gündeminde 02:02
Ahmet Rıfat Albuz - Tvnet : İsrail'in Yerleşim Planı Ab'nin Gündeminde 11 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Güneydoğu’da Özgürlük Yok, Hiçbir Parti Miting Yapamıyor. Kck Yerleşim Birimlerinden Çekilmez 04:43
Güneydoğu’da Özgürlük Yok, Hiçbir Parti Miting Yapamıyor. Kck Yerleşim Birimlerinden Çekilmez 2 izlenme - 2 yıl önce Güneydoğu’da özgürlük yok, hiçbir parti miting yapamıyor. KCK yerleşim birimlerinden çekilmez.