Hoşgeldiniz!

yerli araba

Yerli Kardes Bu Arabalar 02:50
Yerli Kardes Bu Arabalar 150.548 izlenme - 11 yıl önce Bakmadan Cıkma
Günsel - Yerli Otomobil - Sessizliği Sür 01:24
Günsel - Yerli Otomobil - Sessizliği Sür 2.895 izlenme - 1 yıl önce Hızlı, çevik ve tam bir Kıbrıslı. Tanıdık geldi mi? Kıbrıs muflonunu özel kılan ne varsa Günsel Model 1’i yaratmak için ilham aldık. Kabiliyetlerini yansıtan çizgilere, 90 farklı tasarımdan sonra ulaştık. görüldüğü üzere tasarımını kopya çekmişe benzemiyorlar (tampon kısmı belirsiz olmuş biraz daha dışarıya çıkıntılı olabilirdi) , eger ki motorunuda kendileri üretti ise tadından yenmez
Yerli ve Elektrikli  EVT S1 01:47
Yerli ve Elektrikli EVT S1 4.026 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin yeni yerli otomobilinin henüz bir adı yok. Ama adı konulan bir başka yerli otomobil var. EVT S1. Yani 'Elektrikli Vasıta Türkiye'... Hacettepe Üniversitesi'nde 11 Türk mühendisin ürettiği elektrikli spor otomobili, TRT Haber test etti.
ramiz - yerli araba dörtlüsü 01:44
ramiz - yerli araba dörtlüsü 5.390 izlenme - 7 yıl önce
Yerli Araba Üreten Fabrika Kapatıldı 01:52
Yerli Araba Üreten Fabrika Kapatıldı 4.457 izlenme - 6 yıl önce 0 YERLİ ARABA ÜRETEN FABRİKA KAPATiLDi!!!
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 00:56
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 1.211 izlenme - 2 yıl önce Bilim, Sanayii ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobilin prototipinin kamuflajlı görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı. Bakan Işık, 3 prototip üretildiğini, Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
yerli araba 01:51
yerli araba 907 izlenme - 6 yıl önce begenip paylasalm..
ramiz yerli araba 01:55
ramiz yerli araba 965 izlenme - 6 yıl önce
ilk yerli araba 01:24
ilk yerli araba 781 izlenme - 6 yıl önce
Yerli Otomobil 01:59
Yerli Otomobil 713 izlenme - 4 yıl önce Yerli Otomobil
Tofaş Candır, Canandır 00:46
Tofaş Candır, Canandır 356 izlenme - 3 yıl önce ''Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı'' sloganını desteklercesine bir olay. Her zaman servise zamanında gitmiş, yağı, suyu hiç eksik edilmeyerek çocukluklarından itibaren şımartılan lüks sınıf otomobilllerin tırı vırı sebeplerden bozulmasına karşın, tofaşımız canımız ciğerimiz façayı fena bozmuş halde bile ana işlevini yerine getiriyor. Belki envayi çeşit özelliği yok ama son yılların en gözde akımı minimalizmin en baba mottosu olan ''az çoktur'' işte bu görüntülerle gerçek oluyor. mesut bahtiyar' ın notu: içeriğin açıklaması düzenlenmiştir.
Erdoğan Yerli Araç İçin Çağrı Yaptı, Tobb Başkanı Harekete Geçti 07:09
Erdoğan Yerli Araç İçin Çağrı Yaptı, Tobb Başkanı Harekete Geçti 6 izlenme - 10 ay önce TOBB Yerli Otomobil İçin Harekete Geçiyor Cumhurbaşkanı'nın TOBB Genel Kurulu'ndaki yerli otomobil çağrısının ardından TOBB harekete geçti. 6 Haziran'daki TOBB Yönetim Kurulu Toplantısı'nda yerli oto için yol haritası çıkarılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Üniversitesi'nde gerçekleşen TOBB'un 73. Olağan Genel Kurulu'nda yerli otomobilin TOBB çatısından çıkmasını istediğini söylemişti. Hatta, "Bir teklifim var. Bu milletin evladı olarak buna hasretim. Gelin, şu yerli yüzde 100 üretimi olan otomobilimizi TOBB camiası içerisinden çıkartalım. TOBB yüzde 100 yerli otomobili 'Made in Turkey' olarak çıkarsın. Biz bu konuda yanınızdayız. Montajcılık bu millete yakışmıyor. Artık bu millet üretebilecek beyine de ürüne de sahip" demişti.