Hoşgeldiniz!

yeşil alan

Komşudan Peluş Oyuncak Çalıp Oynayan Kedi 00:34
Komşudan Peluş Oyuncak Çalıp Oynayan Kedi 151 izlenme - 11 ay önce Yan komşunun bahçesine girerek oyuncak çalıp kendi mıntıka alanına geçtikten sonra hunharca oynayan kedinin görüntülerini izliyoruz.
Kahraman Köpeğin Yoldaki Solucanları Kurtarması 00:59
Kahraman Köpeğin Yoldaki Solucanları Kurtarması 111 izlenme - 9 ay önce ABD'nin Illinois Eyaletinde yolda gördüğü solucanları çimlere taşıyarak onların hayatlarını kurtaran köpeğin kamera yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Doğayı Sev 02:30
Doğayı Sev 434 izlenme - 3 yıl önce Yok ettiğimiz doğa, gün gelecek bizi yok edecek... Doğayı sev, yeşili koru... Film Adı: Zincir Yönetmen-Senaryo: Kamiljan Abdulkerim Kurgu-Görüntü Yönetmeni: İkram Nurmehmet Oyuncular: Emrah Şahan - Serda Açıkalın World Environment Day Dünya Çevre Günü Daha fazlası için: izlesene.com/sahangiller
Unutulan Gündem - İstanbul'da Kentsel Tasarım ve Yeşil Alan Sorunu 34:28
Unutulan Gündem - İstanbul'da Kentsel Tasarım ve Yeşil Alan Sorunu 412 izlenme - 3 yıl önce - 1900lerden 2000lere İstanbul'un Kentsel Tarihi - 2000lerden günümüze İstanbul - Ekümenopolis Nedir ? - 3.Köprü , Taksim Meydanı, Gezi Parkı İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo TV Sinema 3.sınıf Yapım ve Yönetim dersi kapsamında hazırlanmıştır.
Şanlıurfa'nın Doğa Güzellikleri: Göbeklitepe ve Harran - Yeşil Doğa 03.02.2018 34:18
Şanlıurfa'nın Doğa Güzellikleri: Göbeklitepe ve Harran - Yeşil Doğa 03.02.2018 42 izlenme - 4 ay önce Yeşil Doğa bu hafta Şanlıurfa'daydı. Güven İslamoğlu, Şanlıurfa’da bir rota yaptı, Göbeklitepe ve Harran'ı ekrana taşıdı.
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 10:57
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 1.091 izlenme - 9 yıl önce
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 00:59
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 46 izlenme - 1 yıl önce Sinpaş Holding tarafından İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Avangarden adlı projede ev sahipleri ile firma temsilcileri karşı karşıya geldi. Sinpaş GYO’nun Ümraniye’de bulunan Avangarden projesinin yanındaki 6 bin metrekarelik arazide yeni bir proje başlamasına itiraz eden site sakinleri geçtiğimiz hafta sonundan bu yana eylem yapıyordu. Bugün inşaat çalışmalarını yürüten işçiler ve güvenlik görevlileriyle site sakinleri karşı karşıya geldi. Kepçeleri araziye sokmak istemeyen proje sakinleri ile Sinpaş GYO çalışanları arasında kavga çıktı.
Her Yer Yeşillik 00:08
Her Yer Yeşillik 98 izlenme - 5 yıl önce Her Yer Yeşillik
Erdemli Belediyesi Tanıtım 07:40
Erdemli Belediyesi Tanıtım 61 izlenme - 4 yıl önce www.BAYANKAMERAMAN.com www.profesyonelkameracekimi.com KAMERA ÇEKİMİ YAPIYORUZ ALF AJANS DÜĞÜN, NİŞAN, SÖZ, KINA GECESİ, SÜNNET ASKER EĞLENCESİ, EVLİLİK TEKL...
İstanbul İçin Çarpıcı Yeşil Alan Raporu - Yeşil Doğa 23.07.2017 Pazar 33:11
İstanbul İçin Çarpıcı Yeşil Alan Raporu - Yeşil Doğa 23.07.2017 Pazar 12 izlenme - 10 ay önce Güven İslamoğlu, sağlıklı bir şehir için gerekli olan aktif yeşil alan konusunu ve Sultangazi ilçesinin büyük problemi Cebeci taş ocaklarını gündeme getirdi. Bir tarafta toz toprak içinde yaşayan, diğer tarafta yemyeşil parkların tadını çıkaran insanların hikayesini ekrana taşıdı.
Yalova'da Yeşil Alan Polemiği 03:53
Yalova'da Yeşil Alan Polemiği 6 izlenme - 11 ay önce - Yalova'da yeşil alan polemiği Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman "Öküz altında buzağı arıyorlar"YALOVA - Yalova'nın gündemine bomba gibi düşen ve en önemli polemik maddesi olan Akademik Odaların Açık Hava Müzesinin arsasının kendilerine verilmesi talebi Yalova Platformu ve Akademik Odaları...
Karadeniz’deki Yeşil Alanları Nasıl Koruyabiliriz 02:53
Karadeniz’deki Yeşil Alanları Nasıl Koruyabiliriz 1 izlenme - 5 ay önce Karadeniz’deki yeşil alanları nasıl koruyabiliriz?
Bakan Özhaseki Gündemdeki Sorulara Yanıt Verdi - Hafta Sonu 26.08.2017 Cumartesi 52:12
Bakan Özhaseki Gündemdeki Sorulara Yanıt Verdi - Hafta Sonu 26.08.2017 Cumartesi 2 izlenme - 9 ay önce Deprem ve sel gibi afetlerde yaşanan kayıpların önüne geçebilmek için hükümetin planında neler var? Kentsel dönüşüm ne kadar sürecek, ne kadar bina yenilenecek? Büyükşehirlerde yeşil alanların artırılması ve korunması için neler yapılmalı? Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemdeki önemli sorulara Hafta Sonu’nda yanıt verdi.