Hoşgeldiniz!

Yeşil Işık Videoları İzle

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.062.987 izlenme - 2 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Yeşil Işıktan 240 Defa Aracıyla Peş Peşe Geçen Çılgın Şoför 04:49
Yeşil Işıktan 240 Defa Aracıyla Peş Peşe Geçen Çılgın Şoför 1.684 izlenme - 2 ay önce Yeşil ışıkta geçme olayını biraz abartan şoför Manhattan'da peş peşe 240 yeşil ışıktan geçti. Gece saatlerinde boş yolda ilerleyen Noah Forman isimli adam bu anlarını da timelapse video haline getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeşil Işık Flmi Şarkısı ---Seni Aradım 04:08
Yeşil Işık Flmi Şarkısı ---Seni Aradım 6.559 izlenme - 8 yıl önce yeşil ışık flmi şarkısı ---seni aradım
Yeşil Güç Vim 00:30
Yeşil Güç Vim 431 izlenme - 2 yıl önce Küçüklüğümde beni etkisi altına alan ve mutfakta gerçekten parladığına inandığım fantastik bir deterjandır. Sıvı deterjanlar çıkmasıyla kaybolmuştur. Ama hala bi yerlerde bu yeşil ışığın parladığına inanıyorum.
Yeşil Işık Beklerken Sıkılmanızı Engelleyecek Uygulama | Streetpong 00:58
Yeşil Işık Beklerken Sıkılmanızı Engelleyecek Uygulama | Streetpong 367 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da karşıdan karşıya geçerken kırmızı ışığa yakalanma durumunda insanların beklerken sıkılmaması için geliştirilen bir uygulama Streetpong. Karşı tarafta da birisinin bulunması gereken uygulama da karşılıklı iki kişi oyun oynayabiliyor.
Bisikletçilere Trafik Işığının Mantığını Anlatmak (İngiliz Kamu Spotu) 00:23
Bisikletçilere Trafik Işığının Mantığını Anlatmak (İngiliz Kamu Spotu) 423 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin ve belki de dünyanın en iyi otomobil programı Top Gear, demek istediğini anlatılabilecek en vahşi yoldan anlatan bir kamu spotu meydana getirmiş. Mottosu ise şu: "Ey bisikletçiler, yeşilde geçin; kırmızıda durun! Öğrenin artık şu lanet farkı!"
Gökyüzünde Dolaşan İlginç Yeşil Işık 02:16
Gökyüzünde Dolaşan İlginç Yeşil Işık 529 izlenme - 6 yıl önce medine mescidi haramda tesadüfen çekilen videodaki yeşil ışığı farkedebilecekmisiniz
Cadde Hikayeleri123 03:20
Cadde Hikayeleri123 586 izlenme - 8 yıl önce
Peş Peşe 240 Yeşil Işıktan Geçen Çılgın Sürücü! 04:49
Peş Peşe 240 Yeşil Işıktan Geçen Çılgın Sürücü! 8 izlenme - 2 ay önce Yeşil ışıkta geçme olayını biraz abartan Noah Forman isimli sürücü Manhattan'da peş peşe 240 yeşil ışıktan geçti. Gece saatlerinde boş yolda ilerlerken çektiği görüntüleri timelapse video haline getiren sürücü ortaya inanılması güç görüntüler çıkardı.
Abdüllatif Şener CHPye Yeşil Işık Yaktı 01:18
Abdüllatif Şener CHPye Yeşil Işık Yaktı 92 izlenme - 2 yıl önce Şener, "2015 seçimlerinde CHP'den aday olacak mısınız" sorusuna "Şu an erken bir tarih. Henüz verilmiş bir kararım yok" diyerek açık kapı bıraktı.
Köpeklerden İnsanlık Dersi! 00:49
Köpeklerden İnsanlık Dersi! 210 izlenme - 4 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü, 3 Sokak Köpeğinin Kızılay'da Karşıdan Karşıya Geçmek İçin Yeşil Işığın Yanmasını Beklediği Sırada Mobese'ye Yansıyan Görüntülerini ...
mescid-i haramda dolaşan yeşil ışık 02:16
mescid-i haramda dolaşan yeşil ışık 182 izlenme - 6 yıl önce
Teyzelerin Işıkla İmtihanı ft. Nermin Abla 01:45
Teyzelerin Işıkla İmtihanı ft. Nermin Abla 58 izlenme - 2 yıl önce Aynı ablalar olmalarından ziyadesiyle şüphe ettiğim bir güruhla geçtiğimiz günlerde Haydarpaşa'da denk geldik. O gün garda bir ışık gösterisi yapılmaktaydı değerli arkadaşlarım. Binanın duvarlarına renk renk böyle ışıklar ışınlar falan sürttürülüyor, sonra ışıklar, lazerler bilmemneler gökyüzüne doğru tutuluyordu. Belediyecilik deyince Türkiye'de akla gelen ilk ve tek isim olan, Ankara'nın gözbebeği Melih Abi'nin görür görmez üzerine tüküreceği, adına sanat denmiş saçma sapan birşeydi velhasıl. İnsan oraya bir Rus sirki kurar, efendime söylüyüm, Ferhat Göçer konseri falan ayarlar.. Neyse efendim bu teyzeler ilk olarak pozitif enerji depolamak adına elele tutuşup garip sesler çıkararak genişcene bir yuvarlak oluşturdular. Akabinde lig usulü kurşun dökmeye başladılar birbirlerine. Tam böyle omuzlarından biyerlerinden acayip şeyler fırlatırlarken Nermin abla çıkageldi. "Yok yok yok, daş maş cam hiçbişe yok" diyerek olaya son noktayı koydu. Gerçekten de unutamayacağım bir geceydi.
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 01:10
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 22 izlenme - 1 yıl önce Köpeğe Dikkat, Köpekten insanlara ders verici hareket; Kırmızı yanarken karşıya geçmeye çalışan köpek değil insan! Yeşil yanarken geçen ise insan değil köpek!
Yeşil ışık beklerken soyulmak 00:36
Yeşil ışık beklerken soyulmak 55 izlenme - 4 yıl önce Scooterlı kız trafik ışıklarını beklerken soyuldu
Yeşil ışık keyfi 1 saniye 00:44
Yeşil ışık keyfi 1 saniye 36 izlenme - 4 yıl önce Yeşil ışık keyfi 1 saniye
Yeşil Işıktan Sonra Tırcının Dikkatsizliğinden Oluşan Kaza 00:57
Yeşil Işıktan Sonra Tırcının Dikkatsizliğinden Oluşan Kaza 27 izlenme - 3 yıl önce Yeşil Işıktan Sonra Tırcının Dikkatsizliğinden Oluşan Kaza..
Meclis'te Başörtüsüne Yeşil Işık 00:41
Meclis'te Başörtüsüne Yeşil Işık 23 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, 4 Eylül Sivas Kongresi'nin 94'üncü yıl dönümüne katılmak için Sivas'a geldi. Özel bir uçakla Milli Savunma ...
Yeşil Işık Beklerken Sıkılmanızı Engelleyecek Uygulama | Streetpong 00:58
Yeşil Işık Beklerken Sıkılmanızı Engelleyecek Uygulama | Streetpong 14 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da karşıdan karşıya geçerken kırmızı ışığa yakalanma durumunda insanların beklerken sıkılmaması için geliştirilen bir uygulama Streetpong. Karşı tarafta da birisinin bulunması gereken uygulama da karşılıklı iki kişi oyun oynayabiliyor.
İhsan - Yeşil Işık (Demo) 00:18
İhsan - Yeşil Işık (Demo) 7 izlenme - 2 yıl önce İhsan - Yeşil Işık (Demo)