Hoşgeldiniz!

yeşil peri

...:::: Absinthe:::... 02:57
...:::: Absinthe:::... 10.358 izlenme - 9 yıl önce bEn bÖyLe İçtİm.. yEŞiL pErİ....
Absinthe (Yeşil Peri ) Hazırlanışı 02:00
Absinthe (Yeşil Peri ) Hazırlanışı 759 izlenme - 2 yıl önce Absinthe (yeşilperi) hazırlanışını sizlerle paylaştık umarım beğenirsiniz.. daha fazlası için kanalımızı takip ediniz..
Absinth'in Alevli Bardak Gösterisiyle Damıtılması 03:34
Absinth'in Alevli Bardak Gösterisiyle Damıtılması 574 izlenme - 3 yıl önce absinthin damıtılma ve içilme şeklinin ateşli şov şeklinde yapılışını izliyoruz. karıştırılan likörler ve damıtma sonrası pipetlerle absinthin tadına baktık nane likörü gibiydi. normalde yüzde 70 alkol olan absinthtte damıtılma sonucu yüzde 30 kalmıştı. gerçekten çıkan alevler bile ne kadar sert bir içki olduğunu kanıtlar nitelikteydi. absinth nedir öğrenmek için ilk videomuzu izleyebilirsiniz : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242515/absinth-nedir-nasil-yapilir
Absinth İçmenin İncelikleri (Kıro Edition) 03:12
Absinth İçmenin İncelikleri (Kıro Edition) 227 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlarımız absinth nasıl içilir konusu hususunda uygulamalı anlatımda bulunuyor.
Absinth Nedir Nasıl Yapılır 04:43
Absinth Nedir Nasıl Yapılır 181 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en sert içkisi olarak bilinen absinthin çek cumhuriyetindeki tarihini ve yapılışının uygulamalı anlatımını izliyoruz. Video rağbet görürse absinthin damıtılma ve içilme şeklinin ateşli şov şeklinde yapılışını da yükleyeceğim.
Dj Gökhan Ekinci & Yeşil Peri Buda Club / Eskişehir 03:31
Dj Gökhan Ekinci & Yeşil Peri Buda Club / Eskişehir 66 izlenme - 4 yıl önce Dj Gökhan Ekinci & Yeşil Peri Buda Club / Eskişehir