Hoşgeldiniz!

yeşil vadi

İstanbul'da Gta Oynamak 01:54
İstanbul'da Gta Oynamak 6.229 izlenme - 5 gün önce İstanbul Ümraniye Buyaka AVM karşısındaki Yeşil Vadi Konaklarında geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen ilginç olayı izleyeceğiz.
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 2.495 izlenme - 3 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Tosun Paşa - Leyla İle Evlenmeye Karar Verdim 01:56
Tosun Paşa - Leyla İle Evlenmeye Karar Verdim 628 izlenme - 3 yıl önce 1976 Kartal Tibet yapımı olan "Tosun Paşa" Yeşilçam'ın klasikler listesinin en üst sıralarda yerini almış enves bir film.Tellioğulları ve Seferoğulları adlı iki aile Yeşil Vadi için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girseler de bunda başarılı olamazlar.Bizi kahkahalara boğan filmden Şener Şen'in Kemal Sunal'ı hamam da,hem kese atıp,hem de tartakladığı bölüm.
Tosun Paşa - Develer 02:54
Tosun Paşa - Develer 549 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın vefatının 12. yılında onu; hem bu müthiş kadroyla ve bu komik sahneyle bir de burda analım hem de alkışlarla yaşatalım...
Kim Bilecek - Küçük Enişte Erkan 02:05
Kim Bilecek - Küçük Enişte Erkan 506 izlenme - 3 yıl önce Erkan cesurdu , soru bilip parayı almak yerine format dışına çıkıp güreşmeyi seçti..Ben bu kararından sonra hep onu izledim, sürekli ,espiriler havada uçuşurken bile dikkatim dağılmadı..Çünkü Erkan ın kendine olan güveni biraz fazlaydı hem de pehlivanları görüp "Farketmez" demesi "Yeşil Vadi bizimdir" tarzı bir olaydı..Sonunda ne mi oldu? Malum bizim küçük enişteyi...
yeşilvadi2 04:57
yeşilvadi2 1.753 izlenme - 10 yıl önce yeşil vadi arsaofisi tanıtım filmi
Kurtlar Vadisi 04:12
Kurtlar Vadisi"Ni Devlet Desteğiyle Yeşil Vadiye Dönüştürdü - Erzincan 57 izlenme - 7 ay önce Doğu Anadolu'da, ağaç yoksunu kullanılmayan alanların ceviz ağacı dikilerek ekonomiye kazandırılması amacıyla başlatılan proje çerçevesinde, Erzincan'da kiraladığı 222 dönümlük ağaçsız araziye 2 bin 300 ceviz fidanı diken girişimci Yusuf Taşyumruk, "Kurtlar Vadisi" adını verdiği alanı hem...
inge aşkım ve ben 00:38
inge aşkım ve ben 297 izlenme - 9 yıl önce aşkım çok özledim seni
Yeşil Vadi Sezon Finali 14:36
Yeşil Vadi Sezon Finali 65 izlenme - 4 yıl önce Yeşil Vadi Sezona Erken Veda Ediyor. Mali Destek Eksikliği Hasebiyle Sozona Erken Veda..
lost - yeşil vadiyeşilçam 01:08
lost - yeşil vadiyeşilçam 124 izlenme - 8 yıl önce
Yeşil Vadinin Romantik Prensi 03:41
Yeşil Vadinin Romantik Prensi 27 izlenme - 3 yıl önce Orijinal,marjinal,etnik ve yeşilliklerle dolu garip ama gerçek bir klip. Not: Tesisatçı çatalı içerir..