Hoşgeldiniz!

Yeşim Varol Şen

Sık Bakıcı Değiştirmenin Zararları Nelerdir? 02:32
Sık Bakıcı Değiştirmenin Zararları Nelerdir? 73 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Sık Bakıcı Değiştirmenin Zararları Nelerdir?
Çocuk bakıcısı nasıl kontrol edilmeli? 01:24
Çocuk bakıcısı nasıl kontrol edilmeli? 37 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Çocuk bakıcısı nasıl kontrol edilmeli? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/damlaiktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuğun bakıcıya bağlılığı annenin yerini zedeler mi? 01:48
Çocuğun bakıcıya bağlılığı annenin yerini zedeler mi? 35 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Çocuğun bakıcıya bağlılığı annenin yerini zedeler mi?
Bakıcının çocuğumuz için uygun olduğunu nasıl anlarız? 02:06
Bakıcının çocuğumuz için uygun olduğunu nasıl anlarız? 29 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Bakıcının çocuğumuz için uygun olduğunu nasıl anlarız?
Bakıcıdan ev işleri yapması istenebilir mi? 02:18
Bakıcıdan ev işleri yapması istenebilir mi? 29 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Bakıcıdan ev işleri yapması istenebilir mi?
Bakıcı seçerken dikkat edilecek hususlar HD 01:04
Bakıcı seçerken dikkat edilecek hususlar HD 26 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Bakıcı seçerken dikkat edilecek hususlar
Çocuğa bakıcının bakmasının avantaj ve dezavantajları 02:05
Çocuğa bakıcının bakmasının avantaj ve dezavantajları 15 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Çocuğa bakıcının bakmasının avantaj ve dezavantajları
Çocuğa büyükannenin bakmasının avantaj dezavantajları 03:01
Çocuğa büyükannenin bakmasının avantaj dezavantajları 14 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Çocuğa büyükannenin bakmasının avantaj dezavantajları
Bakıcının görev tanımı nedir? 00:58
Bakıcının görev tanımı nedir? 13 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen cevaplıyor: Bakıcının görev tanımı nedir?