Hoşgeldiniz!

Yetenek Avcısı Videoları İzle

Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 02:24
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 9.473 izlenme - 3 yıl önce Jeff Bernstein sporcuların menajerliğini yürüten başarılı bir isimdir fakat son zamanlarda elindeki tüm başarıları oyuncuları ya kaybetmiş ya da başka menajerlere kaptırmıştır. Çözüm yolu ararken, televizyonda Hindistanlı kriket oyuncularını seyreder. Aradığı madeni bulmuş gibidir. Kısa bir Hindistan seyahati sonrası yanında 3 kriket oyuncusu (Rinku Singh, Dinesh Patel ve Ash Vasudevan) ile döner. Bernstein elindeki bu yıldızlar ile alışıla gelmişin dışında bir uygulamaya gider ve onların Beysbol Birinci Lig’inde oynamaları için var gücüyle uğraşmaya başlar. Fakat her şey sandığı kadar kolay gitmeyecektir... Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Craig Gillespie üstlenirken, yapımın senaryosu ise Thomas McCarthy’e ait. Filmin başrolünde Jon Hamm yer alırken kendisine Alan Arkin, Lake Bell ve Bill Paxton'ın yanı sıra Madhur Mittal, Suraj Sharma ve Aasif Mandvi eşlik ediyor.
Tarakcı Hoca - Yetenek Avcısı (02.02.2010) 02:57
Tarakcı Hoca - Yetenek Avcısı (02.02.2010) 12.486 izlenme - 7 yıl önce durağanın meşur insanı tarakçı hoca
herkül yaşar 02:10
herkül yaşar 4.656 izlenme - 7 yıl önce derinkuyu aslanı herkül yaşar
Jet Ali Kanal 7 Yetenek Avcısında 04:54
Jet Ali Kanal 7 Yetenek Avcısında 3.200 izlenme - 7 yıl önce Jet Ali Kanal 7 Yetenek Avcısında
komik izdivaç yetenek avcısı 06:16
komik izdivaç yetenek avcısı 1.420 izlenme - 6 yıl önce komik izdivaç yetenek avcısı
İnanılmaz Yetenekli İnsanlar 05:30
İnanılmaz Yetenekli İnsanlar 458 izlenme - 3 yıl önce İnsan Oğlunun Ne Yapabileceğinin Kanıtına Varın Yetenek Avcıları Hız Kesmeden Yollarına Devam Ediyorr .
Herkül Yaşar - Tek Başına Römork Kaldırmak 08:08
Herkül Yaşar - Tek Başına Römork Kaldırmak 219 izlenme - 2 yıl önce Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde yaşayan Herkül Yaşar, nam-ı diğer Türk Rocky'si, bu kez de römork kaldırıyor. Daha önceki görüntüleri için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3714/herkul-yasar
Herkül Yaşar - Tek Başına Römork Kaldırmak 08:08
Herkül Yaşar - Tek Başına Römork Kaldırmak 238 izlenme - 4 yıl önce Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde yaşayan Herkül Yaşar, nam-ı diğer Türk Rocky'si, bu kez de römork kaldırıyor.
Az Gittik Uz Gittik Yetenek Avcisi Tv 01:36
Az Gittik Uz Gittik Yetenek Avcisi Tv 360 izlenme - 7 yıl önce sponsor arayiŞimiz devam etmektedİr
Yetenek Avcısı Türkçe Fragman 02:24
Yetenek Avcısı Türkçe Fragman 77 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Avcısı Türkçe Fragman
Yetenek Avcısı Filmi 00:56
Yetenek Avcısı Filmi 35 izlenme - 2 yıl önce Yetenek Avcısı Filmi Jeff Bernstein sporcuların menajerliğini yürüten başarılı bir isimdir fakat son zamanlarda elindeki tüm başarıları oyuncuları ya kaybetmiş ya da başka menajerlere kaptırmıştır. Çözüm yolu ararken, televizyonda Hindistanlı kriket oyuncularını seyreder. Aradığı madeni bulmuş gibidir. Kısa bir Hindistan seyahati sonrası yanında 3 kriket oyuncusu (Rinku Singh, Dinesh Patel ve Ash Vasudevan) ile döner. Bernstein elindeki bu yıldızlar ile alışıla gelmişin dışında bir uygulamaya gider ve onların Beysbol Birinci Lig’inde oynamaları için var gücüyle uğraşmaya başlar. Fakat her şey sandığı kadar kolay gitmeyecektir... Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Craig Gillespie üstlenirken, yapımın senaryosu ise Thomas McCarthy’e ait. Filmin başrolünde Jon Hamm yer alırken kendisine Alan Arkin, Lake Bell ve Bill Paxton'ın yanı sıra Madhur Mittal, Suraj Sharma ve Aasif Mandvi eşlik ediyor.
Sinema - 02:27
Sinema - "yetenek Avcısı" - İstanbul 15 izlenme - 3 yıl önce Sinema - "yetenek Avcısı" - İstanbul