Hoşgeldiniz!

Yeter Yeter

Kral Deniz - Yeter Yeter 18:43
Kral Deniz - Yeter Yeter 4.947 izlenme - 5 yıl önce dj mehmet ali çelik hatay payas
Yar Saçların Lüle Lüle 06:04
Yar Saçların Lüle Lüle 3.756 izlenme - 8 yıl önce ministry of clubzound @ facebook burak yeterden muhteşem bi çalışma
Yeter Be Yeter 04:18
Yeter Be Yeter 1.030 izlenme - 7 yıl önce yeter be yeter
Beni Bırakma Aylin - Yeter 7. Bölüm 04:12
Beni Bırakma Aylin - Yeter 7. Bölüm 303 izlenme - 2 yıl önce Zafer adliyede Coşkun'u bıçakladıktan sonra herkes büyük bir panik yaşar. Coşkun yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Zafer tutuklanıp cezaevine gönderilir. Duru'nun acısıyla baş etmeye çalışan Aylin, abisinin cezaevine girmesiyle iyice kahrolur. Coşkun'un katil olmadığından şüphelenen Uras ise, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Acılı baba rolünü oynamaya devam eden Yekta, Aylin ve çevresini oyun içinde oyunlarla istediği şekilde manipüle etmeye devam eder. Amacı ellerini kirletmeden hepsini tek tek cezalandırmaktır. Bunun için kardeşi Yılmaz'ı bile kullanmaktan kaçınmaz. Beş yıl önce oynadıkları oyunla adeta Yekta'nın zekâsına hakaret etmiş olan Aylin ve arkadaşları üst üste gelen darbelerle allak bullak olurken, Aylin, Yekta'nın hiç beklemediği bir adım atarak oyundan çıkmayı dener.
Kızım - Yeter 6. Bölüm 01:53
Kızım - Yeter 6. Bölüm 286 izlenme - 2 yıl önce Aylin çaresizce Duru'yu bulmaya çalışırken, eve bir not gelir. Kaçıran kişiler kızına karşılık para istemektedir. Aylin Yekta'yı polise gitmemeye ikna eder. Ancak buluşma yerinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Daha yaşadıklarının şokunu atlatamadan, Yekta onu yeni bir oyun oynamakla suçlar. Zafer ise, kızını kaybetmenin acısıyla ve Yekta'nın baskısıyla Coşkun'la hesaplaşmaya adım adım hazırlanır. Bütün bunlar olurken Aylin yaşananlardan dolayı kendini suçlamakta, kızına sağ salim kavuşmak için zamana karşı yarışmaktadır.
Sırtımdan Bİr Kez Daha Bıçakladın - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 02:10
Sırtımdan Bİr Kez Daha Bıçakladın - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 206 izlenme - 2 yıl önce Yeter 25. Bölüm Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Aylin ve ona yardım eden herkesi mercek altına alır. Amaçlarının Aylin ve çocukları kaçırmak olduğunu bilse de yüzleşmez. Zaten baştan beri ona bilgi aktaran biri vardır. Bu kişi; herkesin tahmin ettiği Filiz değildir. Üstelik hiç beklenmedik biri daha Yekta'ya yardım etmek için gönüllü olur. Aylin ve sevenleri bunlardan habersiz büyük kaçış için hazırlanırken Yekta da onlar için bir karşı hamle planlamaktadır. Bu planın başkahramanı da Duru'dur. İdil ise kapatıldığı klinikte herkesten uzak; kendi adaletini adım adım hazırlamaktadır. Ansızın gelen işbirliği teklifiyle ihtiyacı olan her şeye bir anda sahip olur.
Yeter Sevgilim Yeter [son Şaiir] 04:10
Yeter Sevgilim Yeter [son Şaiir] 781 izlenme - 8 yıl önce http://www.facebook.com/C0733021016
Ulaşcan Ay - Yeter Yeter 04:24
Ulaşcan Ay - Yeter Yeter 506 izlenme - 6 yıl önce
Kaçacağız - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 02:18
Kaçacağız - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 169 izlenme - 2 yıl önce Yeter 25. Bölüm Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Aylin ve ona yardım eden herkesi mercek altına alır. Amaçlarının Aylin ve çocukları kaçırmak olduğunu bilse de yüzleşmez. Zaten baştan beri ona bilgi aktaran biri vardır. Bu kişi; herkesin tahmin ettiği Filiz değildir. Üstelik hiç beklenmedik biri daha Yekta'ya yardım etmek için gönüllü olur. Aylin ve sevenleri bunlardan habersiz büyük kaçış için hazırlanırken Yekta da onlar için bir karşı hamle planlamaktadır. Bu planın başkahramanı da Duru'dur. İdil ise kapatıldığı klinikte herkesten uzak; kendi adaletini adım adım hazırlamaktadır. Ansızın gelen işbirliği teklifiyle ihtiyacı olan her şeye bir anda sahip olur.
Yeter 2.Sezon Tanıtım 00:30
Yeter 2.Sezon Tanıtım 107 izlenme - 1 yıl önce Yeter Dizisi Konusu: Aylin (Pelin Karahan), beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı'yla (Yurdaer Okur) evlenir. Yekta, çok takıntılı bir kişiliğe sahiptir ve hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan(Doğan Can Sarıkaya), gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul etmiştir. Aradan beş yıl geçmiştir. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak eşi Yekta'nın parayı bulmasıyla planı suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi ilk aşkı Uras olacaktır...
Aylinler Filiz'e Oyun Oynuyor - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 06:19
Aylinler Filiz'e Oyun Oynuyor - Yeter 25. Bölüm (23 Haziran Perşembe) 125 izlenme - 2 yıl önce Yeter 25. Bölüm Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Hastanede yapılan usulsüzlükten dolayı durdurulduğunu zanneden Yekta; bunun arkasında kimin olduğunu öğrenecek ve hesap soracaktır. Aylin ve ona yardım eden herkesi mercek altına alır. Amaçlarının Aylin ve çocukları kaçırmak olduğunu bilse de yüzleşmez. Zaten baştan beri ona bilgi aktaran biri vardır. Bu kişi; herkesin tahmin ettiği Filiz değildir. Üstelik hiç beklenmedik biri daha Yekta'ya yardım etmek için gönüllü olur. Aylin ve sevenleri bunlardan habersiz büyük kaçış için hazırlanırken Yekta da onlar için bir karşı hamle planlamaktadır. Bu planın başkahramanı da Duru'dur. İdil ise kapatıldığı klinikte herkesten uzak; kendi adaletini adım adım hazırlamaktadır. Ansızın gelen işbirliği teklifiyle ihtiyacı olan her şeye bir anda sahip olur.
Yeter 36.Bölüm Fragmanı (24 Kasım Perşembe) 00:28
Yeter 36.Bölüm Fragmanı (24 Kasım Perşembe) 54 izlenme - 1 yıl önce Yeter 35. Bölümde Neler Olabilir Fragmanı Harmanlı ailesinin üzerinde kara bulutlar dolaşmakta zorlu günler onları beklemektedir. O gecede yaşanan olayların sarsıntısını atlatamayan Yekta ve diğerleri Zafer'in kalbinden vurulduğu haberiyle daha da sarsılır. Şüphelerle ilgili deliller Atlas ve oğlu Tayfun'u göstermektedir. Peki ya katil kim Atlas mı? yoksa Tayfun mu? yoksa bunların hepsi bir komplo mu?
Yeter 31. Bölüm Fragmanı (20 Ekim 2016) 00:30
Yeter 31. Bölüm Fragmanı (20 Ekim 2016) 85 izlenme - 1 yıl önce Büyük beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 20 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Yeter son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler. Yayın Tarihi : 20 Ekim Perşembe 2016 Yayın Saati : 20.00 Yapımcı : ATA TÜRKOĞLU Yönetmen : TARKAN KARLIDAĞ Senaryo : VİLMER ÖZÇINAR / NALAN MERTER SAVAŞ Oyuncular : YURDAER OKUR ( YEKTA), PELİN KARAHAN (AYLİN), KOREL CEZAYİRLİ ( URAS), TOLGA EVREN ( YILMAZ ), AYŞİN YEŞİM ÇAPANOĞLU (HANDAN), OSMAN ALBAYRAK (ÇOŞKUN), SELEN DOMAÇ (FİLİZ), FATİH KOYUNOĞLU ( ZAFER ), DENİZ ÖZMEN (SELÇUK), TUĞÇE KURŞUNOĞLU ( EBRU), CANSU KURGUN ( ADA), MUSTAFA MERT KOÇ ( MERT ), DOĞANCAN SARKAYA (KAAN), ELİZ NEŞE ÇAĞIN (DURU) VE WILMA ELLES (İDİL)
Yeter 39. Bölüm Fragmanı (15 Aralık Perşembe) 00:30
Yeter 39. Bölüm Fragmanı (15 Aralık Perşembe) 54 izlenme - 1 yıl önce Yayın Tarihi : 15 Aralık Perşembe 2016 Yayın Saati : 20.00 Yapımcı : ATA TÜRKOĞLU Yönetmen : TARKAN KARLIDAĞ Senaryo : VİLMER ÖZÇINAR / NALAN MERTER SAVAŞ Oyuncular : YURDAER OKUR ( YEKTA), EKİN TÜRKMEN (MİRAY), KOREL CEZAYİRLİ ( URAS), TOLGA EVREN ( YILMAZ ), AYŞİN YEŞİM ÇAPANOĞLU (HANDAN), OSMAN ALBAYRAK (ÇOŞKUN), SELEN DOMAÇ (FİLİZ), FATİH KOYUNOĞLU ( ZAFER ), DENİZ ÖZMEN (SELÇUK), CANSU KURGUN ( ADA), DOĞANCAN SARKAYA (KAAN), ELİZ NEŞE ÇAĞIN (DURU) VE WILMA ELLES (İDİL)
Yeter 16. Bölüm Fragmanı (14 Nisan Perşembe) 00:29
Yeter 16. Bölüm Fragmanı (14 Nisan Perşembe) 106 izlenme - 2 yıl önce ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Ebru Aylin'i kaçırmıştır ve Yekta'nın kendisini ameliyat etmesi için mecbur bırakmaktadır. Ebru eğer ameliyattan sağ çıkarsa Aylin'in yerini söyleyecektir. Ebru'yu ameliyat etse bile öleceğini bilen Yekta şansı olmadığını düşünmektedir. Zaman Ebru'nun aleyhine işlerken her iki kadınında kaderi birbirine bağlıdır. Yekta bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?
Selçuk Burada! - Yeter 24. Bölüm (16 Haziran Perşembe) 07:31
Selçuk Burada! - Yeter 24. Bölüm (16 Haziran Perşembe) 68 izlenme - 2 yıl önce Tamamını izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/yeter/bol... Aylin büyülü rüyasından uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur... Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.
Yeter 18. Bölüm Fragmanı (28 Nisan Perşembe Atv) 00:30
Yeter 18. Bölüm Fragmanı (28 Nisan Perşembe Atv) 83 izlenme - 2 yıl önce ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 28 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak Ebru'nun denize düşmesiyle Yekta cinayetin tek şüphelisi olarak görülmektedir. Yekta ne kadar birlikte olduklarını polisten gizlemeye çalışsa da aile çevresinde haberin yayılmasına engel olamaz. Yekta Aylin'den bir kez daha şans istemektedir. Aylin'in tek derdi ise o evde çocuklarının güvende olup olmamasıdır.
Resmen Aşk Dileniyorsun - Yeter 39. Bölüm 15 Aralık Perşembe 02:02
Resmen Aşk Dileniyorsun - Yeter 39. Bölüm 15 Aralık Perşembe 52 izlenme - 1 yıl önce Miray’ı cezalandırarak hayatından çıkaran Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak bunun için önce bozulan düzeni yeniden kurmalıdır. Tam da bu aşamada Duru’nun okulundan bir telefon gelir. Öğrenecekleri Yekta için utanç vericidir. Diğer yandan Kaan’ın da sınav sonuçları açıklanır. Tam da Yekta’nın istediği ve Kaan’ın gerçekten hak ettiği gibi baştan aşağıya zayıftır. Yekta iki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır. Bu artık onunla çocuklar arasında kazananı belli bir savaştır. İçerde geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı o değil; neden olanlar ödeyecektir. En başta onu tehditle hapse yollayan Atlas. Öte yandan Zahide ondan saklanan büyük gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşır. Selçuk bebek gerçekten onun torunu mudur? Yurdaer Okur (Yekta), Ekin Türkmen (Miray), Wilma Elles (İdil), Korel Cezayirli (Uras), Tolga Evren (Yılmaz), Selen Domaç (Filiz), Ayşin Yeşim Çapanoğlu (Handan), Fatih Koyunoğlu (Zafer), Tuğçe Kurşunoğlu (Ebru), Cansu Kurgun (Ada), Doğan Can Sarıkaya (Kaan), Eliz Neşe Çağın (Duru)
Yeter 33. Bölüm Fragmanı (3 Kasım 2016) 00:30
Yeter 33. Bölüm Fragmanı (3 Kasım 2016) 58 izlenme - 1 yıl önce Beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Yeter son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler. Yapımcı : ATA TÜRKOĞLU Yönetmen : TARKAN KARLIDAĞ Senaryo : VİLMER ÖZÇINAR / NALAN MERTER SAVAŞ Oyuncular : YURDAER OKUR ( YEKTA), PELİN KARAHAN (AYLİN), KOREL CEZAYİRLİ ( URAS), TOLGA EVREN ( YILMAZ ), AYŞİN YEŞİM ÇAPANOĞLU (HANDAN), OSMAN ALBAYRAK (ÇOŞKUN), SELEN DOMAÇ (FİLİZ), FATİH KOYUNOĞLU ( ZAFER ), DENİZ ÖZMEN (SELÇUK), TUĞÇE KURŞUNOĞLU ( EBRU), CANSU KURGUN ( ADA), MUSTAFA MERT KOÇ ( MERT ), DOĞANCAN SARKAYA (KAAN), ELİZ NEŞE ÇAĞIN (DURU) VE WILMA ELLES (İDİL)
Yeter 7. Bölüm Fragmanı (20 Şubat Perşembe) 00:33
Yeter 7. Bölüm Fragmanı (20 Şubat Perşembe) 90 izlenme - 2 yıl önce Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak... Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.
Yeter 19. Bölüm Fragmanı (5 Nisan Perşembe) 00:30
Yeter 19. Bölüm Fragmanı (5 Nisan Perşembe) 78 izlenme - 2 yıl önce Büyük beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 5 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Ebru'nun canına kastettiği iddiası ile cinayet davası açılan Yekta'nın tek kurtuluşu Ebru'nun yaşıyor olma ihtimalidir. Yekta bu zor durumdan kurtulmak için bulduğu her ipucunun peşinden gider. İpucu onu İdil'e sürüklemiştir. Fakat İdil ortadan kaybolmuştur. Yekta İdil ve Ebru'nun işbirliği yaptığını düşünmektedir. Yekta kendini temize çıkarabilecek midir?
Yeter 39. Bölüm Fragmanı (15 Aralık 2016) 00:30
Yeter 39. Bölüm Fragmanı (15 Aralık 2016) 50 izlenme - 1 yıl önce Büyük beğeniyle izlenen Yeter dizisinin yeni bölümü 15 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Yeter son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler.
Yeter 35.Bölüm Fragman (17 Kasım Perşembe) 00:30
Yeter 35.Bölüm Fragman (17 Kasım Perşembe) 49 izlenme - 1 yıl önce Yeter 35. Bölümde Neler Olabilir Fragmanı Harmanlı ailesinin üzerinde kara bulutlar dolaşmakta zorlu günler onları beklemektedir. O gecede yaşanan olayların sarsıntısını atlatamayan Yekta ve diğerleri Zafer'in kalbinden vurulduğu haberiyle daha da sarsılır. Şüphelerle ilgili deliller Atlas ve oğlu Tayfun'u göstermektedir. Peki ya katil kim Atlas mı? yoksa Tayfun mu? yoksa bunların hepsi bir komplo mu? Yeter 34. Bölümde Neler Olabilir Fragmanı Yekta'nın anlayışlı tavrı Aylin'in fikirlerini değiştirir. Fakat içinde Yekta'nın yeni bir oyun oynayıp oynamadığı konusunda şüpheleri bulunmaktadır. Yekta Aylin'in Duru'yu geri getirmesi için ikna etmeye çalışırken diğer yandan ona yardım eden kişinin kim olduğunu araştırır. Elde ettiği ipuçlar Yekta'yı Atlas'a götürür. Yekta ya Atlas'la yüzleşecek ya da yaşadığı cehennem azabının hesabını soracaktır. Kendini yeni bir yol ayrımında bulan Yekta eskisi gibi olmak için kendine çok fazla neden
Vedat İçen - Yeter Be 02:13
Vedat İçen - Yeter Be 102 izlenme - 6 yıl önce imaj radyo
Yeter 39.Bölüm 2. Fragmanı (15 Aralık Perşembe) 00:30
Yeter 39.Bölüm 2. Fragmanı (15 Aralık Perşembe) 32 izlenme - 1 yıl önce Yeter Konusu Kadına şiddeti konu alan yeni dizi Yeter ismiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Pelin Karahan ile Yurdaer Okur'un paylaştığı dizisi hakkında bilgileri ulaştıkça sizlere buradan aktarıyor olacağız.
Bahar Tolga - Yeter Yeter 01:51
Bahar Tolga - Yeter Yeter 100 izlenme - 4 yıl önce Bahar Tolga - Yeter Yeter
Yeter 31. Bölüm 2. Fragman (20 Ekim Perşembe) 00:30
Yeter 31. Bölüm 2. Fragman (20 Ekim Perşembe) 35 izlenme - 1 yıl önce Yeter Dizisi Konusu: Aylin (Pelin Karahan), beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı'yla (Yurdaer Okur) evlenir. Yekta, çok takıntılı bir kişiliğe sahiptir ve hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan(Doğan Can Sarıkaya), gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul etmiştir. Aradan beş yıl geçmiştir. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak eşi Yekta'nın parayı bulmasıyla planı suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi ilk aşkı Uras olacaktır.
Ulaşcan Ay - Yeter Yeter 04:24
Ulaşcan Ay - Yeter Yeter 104 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Benimle Evlenir misin? Çıkış Tarihi: 03.04.1997 Türkçe Pop
Yeter 33.Bölüm 2.Fragmanı (3 Kasım Perşembe) 00:30
Yeter 33.Bölüm 2.Fragmanı (3 Kasım Perşembe) 32 izlenme - 1 yıl önce Aylin (Pelin Karahan), beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı'yla (Yurdaer Okur) evlenir. Yekta, çok takıntılı bir kişiliğe sahiptir ve hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan(Doğan Can Sarıkaya), gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul etmiştir. Aradan beş yıl geçmiştir. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak eşi Yekta'nın parayı bulmasıyla planı suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi ilk aşkı Uras olacaktır.
Benden Uzak Duracaksın - Yeter 39. Bölüm 15 Aralık Perşembe 03:34
Benden Uzak Duracaksın - Yeter 39. Bölüm 15 Aralık Perşembe 28 izlenme - 1 yıl önce Miray’ı cezalandırarak hayatından çıkaran Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak bunun için önce bozulan düzeni yeniden kurmalıdır. Tam da bu aşamada Duru’nun okulundan bir telefon gelir. Öğrenecekleri Yekta için utanç vericidir. Diğer yandan Kaan’ın da sınav sonuçları açıklanır. Tam da Yekta’nın istediği ve Kaan’ın gerçekten hak ettiği gibi baştan aşağıya zayıftır. Yekta iki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır. Bu artık onunla çocuklar arasında kazananı belli bir savaştır. İçerde geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı o değil; neden olanlar ödeyecektir. En başta onu tehditle hapse yollayan Atlas. Öte yandan Zahide ondan saklanan büyük gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşır. Selçuk bebek gerçekten onun torunu mudur? Yurdaer Okur (Yekta), Ekin Türkmen (Miray), Wilma Elles (İdil), Korel Cezayirli (Uras), Tolga Evren (Yılmaz), Selen Domaç (Filiz), Ayşin Yeşim Çapanoğlu (Handan), Fatih Koyunoğlu (Zafer), Tuğçe Kurşunoğlu (Ebru), Cansu Kurgun (Ada), Doğan Can Sarıkaya (Kaan), Eliz Neşe Çağın (Duru)