Hoşgeldiniz!

yetiş

Funda Arar - Ömrüme Yetiş (2015) 03:28
Funda Arar - Ömrüme Yetiş (2015) 246.114 izlenme - 3 yıl önce Funda Arar - Hoşgeldin (2015) Full Albüm Şarkı Sözleri (Lyrics) Göndersem gitmez anılar Hepsi yatılı misafir Bir şarkı bir şiir Herhangi bir şehirde Yakalanırım sana Cennet de olurum ama Gel yetiş ömrüme Sevmedim kimseyi sevsem bile işe yaramaz Bu gönül senle dolu hiç kimse sığamaz Billahi bir daha buralara gelmedi yaz Sakladım kalbimi senden başka kimse bulamaz Söz: Zeki Güner Müzik: Febyo Taşel Düzenleme: Febyo Taşel Funda Arar 2015 Hoşgeldin Albümü Şarkıları Funda Arar ­Hayatın Hesabı Şarkısı Funda Arar ­Gitme Kal Şarkısı Funda Arar­ Göç Funda Arar­ Hoşgeldin Şarkısı Funda Arar­ Ne Hırsızı Şarkısı Funda Arar­ Gamsız Şarkısı Funda Arar­ Üç Günlük Şarkısı Funda Arar­ Kaç Kadeh Kırıldı Şarkısı Funda Arar­ Ömrüme Yetiş Şarkısı Funda Arar­ Taraf Şarkısı Funda Arar­ Ben Tabi Ki Şarkısı Funda Arar­ Sevdim Bir Kere Şarkısı Funda Arar­ Yediverenim
Funda Arar - Ömrüme Yetiş 03:23
Funda Arar - Ömrüme Yetiş 108.286 izlenme - 2 yıl önce Funda Arar Ömrüme Yetiş Şarkı Sözleri: Göndersem gitmez anılar Hepsi yatılı misafir Bir şarkı bir şiir Herhangi bir şehirde Yakalanırım sana Cennet de olurum ama Gel ömrüme yetiş Sevmedim kimseyi sevsem bile işe yaramaz Bu gönül senle dolu hiç kimse sığamaz Billahi bir daha buralara gelmedi yaz Sakladım kalbimi senden başka kimse bulamaz Funda Arar'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Hoşgeldin" albümünde yer alan "Ömrüme Yetiş" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz: Zeki Güner Müzik & Düzenleme: Febyo Taşel
Kocası Tarafından Köpekle İlişkiye Zorlanan Kadın 01:53
Kocası Tarafından Köpekle İlişkiye Zorlanan Kadın 9.006 izlenme - 3 ay önce Sapık Koca, Köpekle İlişkiye Zorladığı Karısının Cinsel Organına Kumanda Soktu Bir televizyon programına katılan 45 yaşındaki 3 çocuk annesi kadının söyledikleri kan dondurdu. Kadının iddiasına göre kocası cinsel organına televizyon kumandası soktu, hayvanlarla ilişkiye zorladı. Show TV'de yayınlanan Zahide Yetiş'in programına katılan bir kadının iddiaları kan dondurdu. "SICAK TÜPÜN ÜSTÜNE OTURTTU" 3 çocuk annesi 45 yaşındaki M.G. 10 sene evli kaldığı eşi tarafından şiddetin her türlüsünü gördü. Eşinin ayağını çekyata bağlayarak kırdığını, doktora götürmemesi nedeniyle 6 ay boyunca yerlerde sürünerek yaşadığını, eşinin zorlamasıyla sıcak tüpün üzerine oturduğunu iddia etti. Yaraları yüzünden aylarca oturamayan, kıyafet giyemeyen kadının yaşadıkları bununla da sınırlı kalmadı. Eşinin jiletle dudaklarının kenarının kestiğini ve aynalara bakamadığını söyleyen kadın, eşinin kafasına ayakkabıyla vurduğunu ve yarılan kafasını eşinin diktiğini anlattı. "HAYVANLARLA İLİŞKİYE ZORLADI" M.G. fiziksel şiddetin yanı sıra cinsel şiddete de maruz kaldı. Eşinin kendisinden kumandayı cinsel organına koymasını ve evin içinde öyle dolaşmasını istediğini söyledi. Genç kadının sabrını taşıran ise eşinin kendisini köpek ile beraber olmaya zorlaması oldu. Bu olaydan sonra 3 çocuğunu da alarak kadın sığınma evine sığındı. ÇOCUKLARINA KAVUŞMAK İSTİYOR 2 sene sonunda kadın sığınma evinden çıkarak çevresinden gelen yardımlarla geçinmeye başladı. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle üç çocuğunu yetiştirme yurduna bırakmak zorunda kaldı. Verdiği hukuk mücadelesi sonucunda koruma kâğıdı aldı. Eşi 15 sene hapis cezası aldı fakat cezası onanmadığı için hâlâ dışarıda. Can güvenliği olmadığını söyleyen talihsiz kadın eşinin hala kendisine haber göndererek ulaşmaya çalıştığını belirtti. M.G. şimdi eski sağlığına kavuşup yetiştirme yurdunda olan çocuklarını da yanına alarak kendisine yeni bir hayat kurmak istiyor.
Zahide Yetiş'in Programına Katılan Sakallı Kadın   03:47
Zahide Yetiş'in Programına Katılan Sakallı Kadın 11.853 izlenme - 7 ay önce Show TV'de yayınlanan Zahide Yetiş'in programına katılan sakallı kadını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.
Zahide Yetiş: Rus Kızları Ne Öyle Suratsızlar Enerjileri Düşük 01:09
Zahide Yetiş: Rus Kızları Ne Öyle Suratsızlar Enerjileri Düşük 4.130 izlenme - 3 ay önce Mesut Yar'la Burada Laf Çok programına katılan Andrey Stan'a Zahide Yetiş tarafından gelen Türk kızları mı Rus kızları mı sorusuna Rus kadınları çok bakımlı cevabından sonra Zahide Yetiş ne o öyle suratsız enerjileri düşük olduktan sonra güzel olsalar ne olur, dedi.
Bin Liraya Aşk Satan Sahte Hoca (Zahide Yetiş'le 25 Mayıs Cuma) 05:40
Bin Liraya Aşk Satan Sahte Hoca (Zahide Yetiş'le 25 Mayıs Cuma) 1.128 izlenme - 4 hafta önce Ankara’da kendilerini falcı, medyum ve hoca olarak tanıtarak “dolandırıcılık” yapanlara yönelik geçen hafta düzenlenen operasyonda, 5 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan ‘Medyum Süheyla’ lakaplı Süheyla Ö., dolandırıcılıktan tutuklandı. Ana haberlere çıkan bu dolandırıcılık haberini Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş canlı yayında değerlendirdi.
İsmail Beyhan Yetiş Tövbeye (İlahiler) 06:49
İsmail Beyhan Yetiş Tövbeye (İlahiler) 165.399 izlenme - 9 yıl önce menzil ilahileri
Çankırılı Şaban - Yetiş Baba 04:57
Çankırılı Şaban - Yetiş Baba 71.421 izlenme - 8 yıl önce çankırılı şaban - yetiş baba http//www.dj-gokhan.net
Zahide Yetiş'in Bebeğinin İlk Görüntüleri 05:15
Zahide Yetiş'in Bebeğinin İlk Görüntüleri 3.680 izlenme - 4 ay önce Hamileliliğinin 6. Ayına giren Zahide Yetiş, bebeğinin ultrason görüntülerini ilk kez Zahide Yetiş'le canlı yayınında gösterdi.
Zahide Yetiş Oruçlu Olduğunu Unutursa 01:39
Zahide Yetiş Oruçlu Olduğunu Unutursa 19.195 izlenme - 1 yıl önce Zahide Yetiş Programında konuk olarak, İbrahim Saraçoğlu vardı. İbrahim Saraçoğlunun konuşmasından sonra oruçlu olduğunu unutan Zahide Yetiş, canlı yayında işte böyle kameralara yansıdı
Sakallı Kadın Doğal Görünümüne Kavuştu (Zahide Yetiş) 01:48
Sakallı Kadın Doğal Görünümüne Kavuştu (Zahide Yetiş) 4.496 izlenme - 6 ay önce Zahide Yetiş'in programına katılan ve sakallı görüntüsü ile herkesi şaşkına çeviren Aynur, aradan geçen zamanda doğal görünümüne kavuştu.
Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 02:10:07
Said Hatipoglu Zahide ile Yetis Hayata 22 05 2014 HQ 47.525 izlenme - 4 yıl önce Said Hatipoglu ile ruhları çoşturan bir sohbet
11 Yaşındaki Kızlar Çıtır Olur 00:17
11 Yaşındaki Kızlar Çıtır Olur 18.203 izlenme - 1 yıl önce Kanallarda "sabah programları" adı altında yapılan absürt yayınlardan birinde bu kez pedofili içeren sözler sarfedildi. Show TV'de "Zahide Yetiş'le" isimli programa konuk olan Dr. Cihan Aksoy, "11 yaşındaki kızlar çıtır olur" dedi. Programın sunucusu Zahide Yetiş "Seyircimiz 11 yaşındaki kızının dizlerinden çıtırdama sesi geldiğini söylüyor. Ama Hocam 11 yaşında kızım demişler de bizim de dizlerimizden geliyor zaman zaman... Neden?" şeklindeki sorusu yöneltti.
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 04:55
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 27.316 izlenme - 5 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
Gömüldüğü Mezardan Çıkıp Köyüne Dönen Amca 02:20
Gömüldüğü Mezardan Çıkıp Köyüne Dönen Amca 5.548 izlenme - 8 ay önce Defnedildikten yıllar sonra köyüne döndüğü öne sürülen Mustafa Yılmaz, "Mezardan neden çıktınız?" sorusuna verdiği cevapla sunucu Zahide Yetiş'i şaşkına çevirmiş.
Mustafa Karataş: Oruç Tutarken Denize Giren Günahkardır 01:29
Mustafa Karataş: Oruç Tutarken Denize Giren Günahkardır 8.961 izlenme - 2 yıl önce Zahide Yetiş'in programında izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Prof. Dr. Mustafa Karataş 'Denize girmek orucu bozar mı?' sorusuna; 'Sadece ağızdan, burundan değil; insanın cinsel organlarından da su girse orucu bozulur. Dolayısıyla denize gire gire orucunu tehlikeye artmış oluyor. Bir defa oruçla oynadığı için günahkar olur. Oruç tutuyorsun, denizde ne işin var? Başka su bulamadın, duş almak için denize girdin. Bu olur. Ama yüzmek, eğlenmek maksatlı giriyorsan oruç niye tutuyorsun? Allah diyor ki sana; 'Oruç seni korur'. Gözünü, kulağını, nefsini tut. Bu da seni korusun. Ama oruç tutuyor gözüküp, yemeyip, içmeyip her türlü haltı karıştırırsan olmaz. Öyle bir şeye gerek yok ki. Oruçken denize girmek çok tehlike birşey. Kefalete kadar gider. Akşam gir, gece gir çok meraklıysan. Yahut da ramazandan sonraya erteleyeceksin.' şeklinde cevap verdi.
Alişan Kapaklıkaya'dan Gözyaşlarına Boğan Baba Hikayesi 05:07
Alişan Kapaklıkaya'dan Gözyaşlarına Boğan Baba Hikayesi 3.425 izlenme - 8 ay önce Anlattığı "Siyah Pantolon" hikayesi ile tüm Türkiye'nin yüreğine dokunan Yazarımız Alişan Kapaklıkaya , Show TV 'de katıldığı Zahide Yetiş'in programında anlattığı babasının hikayesi ile de izleyenleri göz yaşlarına boğdu.
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 00:31
Zahide Yetişi Utandıran Göğüs Gafı 13.202 izlenme - 3 yıl önce İtalyan aşçıdan tavuk kokoreç tarifi alan Zahide Yetiş, "Tavuk göğsü kullanacağız" sözlerinin ardından ellerini kendi göğüslerine götürünce utandı.
Zahide Yetiş'den Çıtır Özürü 01:01
Zahide Yetiş'den Çıtır Özürü 4.733 izlenme - 1 yıl önce Doktor Cihan Aksoy'un ekranda yaptığı "çıtır" gafı üzerine Zahide Yetiş de dün programında izleyicilerinden özür diledi...
Siyah Pantolon Hikayesi Ağlattı (Zahide Yetiş'le 30 Ekim Pazartesi) 08:42
Siyah Pantolon Hikayesi Ağlattı (Zahide Yetiş'le 30 Ekim Pazartesi) 2.684 izlenme - 8 ay önce Yazar Alişan Kapaklıkaya, Zahide Yetiş'le programında yüreklere dokunacak 'siyah pantolon' hikayesi ile tüm izleyenleri duygulandırdı. Hikayesinde gerçek ve yaşanmış bir olayda kardeşini nasıl kaybettiğini anlatan Alişan Kapaklıkaya'nın videosu, kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu.
doğal güzellik duygu yetiş 01:30
doğal güzellik duygu yetiş 26.221 izlenme - 7 yıl önce duygu yetişin güzel görüntüleri sizlerle.
İbrahim Tatlıses - Yetiş Ya Muhammed Yetiş Ya Ali 03:15
İbrahim Tatlıses - Yetiş Ya Muhammed Yetiş Ya Ali 16.935 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses - Yetiş Ya Muhammed Yetiş Ya Ali
Zahide Yetiş'ten Çok Sert Gülben Ergen Açıklaması: Evli Erkekleri Ayartıyor 01:23
Zahide Yetiş'ten Çok Sert Gülben Ergen Açıklaması: Evli Erkekleri Ayartıyor 1.982 izlenme - 8 ay önce Evli erkeklerle ilişki yaşaması gündemden düşmeyen Gülben Ergen'e bir tepki de ünlü sunucu Zahide Yetiş'ten geldi. Yetiş, "Gülben evli erkekleri ayartıyor." dedi.Çok sert hakketen Gülben Ergen iyi falso verdi herkes yükleniyor kadına
Belkıs Akkale - Yetiş Ya 03:45
Belkıs Akkale - Yetiş Ya 11.931 izlenme - 4 yıl önce Belkıs Akkale - Yetiş Ya Şarkı Sözleri (lyrics): İnsanı insandan ayırıyorlar Bu sizden bu bizden kayırıyorlar Dört kitap ne diyor anlamıyorlar Ortalık karıştı düzen bozuldu Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali Yolumuz düştü Haci Bektaş'a Kaderde olan gelirmiş başa Can düşman olmuş kardaş kardaşa Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali Anaya babaya saygı kalmamış İnsanlık elinden nasip almamış Herşeyi var ama gözü doymamış Bi çare insanlar nefsine uymuş Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali Öyle bir dünya ki kıran kırana Düşenin sırtından vuran vurana Aşkolsun gerçekten bir dost bulana insanlik yaralı can pazarında Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 08:42
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 3.726 izlenme - 2 yıl önce Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel konuk. Bulaşık makinesinde sebzeli tavuk yemeği yapmanın yöntemini açıklayan Meltem Açıkel, herkesi şaşkına çevirdi. Meltem Açıkel’in verdiği tarifte; havuç, maydanoz, tavuk, kırmızı biber, yeşil biber, soğan, sarımsak ve elma yer alıyor. Kavanoz içerisine konan sebzeli tavuk, ağzı kapatılarak bulaşık makinesine atılıyor ve uzun programda makine çalıştırılıyor. Tavuk yemeğinin bulaşık makinesinin içerisinde kendi buharıyla ağır ağır pişeceğini belirten Meltem Açıkel, istenirse yemeğin bulaşıklar yıkanırken de pişebileceğini söyledi.
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 00:31
Dilenci Kılığına Giren Zahide Yetiş Tacize Uğradı 12.856 izlenme - 4 yıl önce Dilenci Rolüne Giren Zahide Yetiş'e Taciz Bakırköy Meydanında Sosyal Deney Çeken Zahide Yetiş Tacize Uğradı Zahide Yetiş O Anları Canlı Yayında Böyle Anlattı
Asiye Hala İbrahim Öldü 02:40
Asiye Hala İbrahim Öldü 19.347 izlenme - 8 yıl önce karadeniz kayıp türküleri
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 03:01
Zahide Yetiş Yoka Yapıyor 4.506 izlenme - 3 yıl önce Zahide Yetiş'in reyting uğruna ne saçmalıklar yaptığını izliyoruz. Canlı yayında yoka yapmak da oldukça zor olsa gerek.
Kenan Coşkun - Pirim Sen Yetiş 04:54
Kenan Coşkun - Pirim Sen Yetiş 2.859 izlenme - 1 yıl önce KENAN COŞKUN AĞLAYAN TÜRKÜLER - 4 ULUSU MÜZİK YAPIM
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 01:44
Hatipoğullarının Veliahtı Said Hatipoğlu 8.597 izlenme - 3 yıl önce Said hatipoğlu izleyenleri kıvrak jest ve mimikleri ile mest etti, sırıtkan yüz yapısı ile genç kızların gözdesi haline gelen said babadan oğula nesil olduklarını/olacaklarını belirtti.