Hoşgeldiniz!

yetişkin

Gumball Yetişkin Oluyor 28:00
Gumball Yetişkin Oluyor 67.738 izlenme - 2 yıl önce GumBall Yetişkin Oluyor
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun ( 18) 00:37
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun ( 18) 8.769 izlenme - 10 ay önce Maymunlar aleminin en acımasız üyerinden olan babunun vahşeti.
Sylvester Stallone'un Yetişkin Filmi - The Party at Kitty and Stud's (1970) 02:35
Sylvester Stallone'un Yetişkin Filmi - The Party at Kitty and Stud's (1970) 4.747 izlenme - 9 ay önce Rocky'si ile Rambo'su ile gönlümüzde taht kurmuş yıldızımızın yıldız olmadan önceki dönemlerinde 'figüranlık bana göre değil yetişkin filmi de olsa kendi filmim de oynamalıyım' diyerek giriştiği bir yapımdan sahneler sunuyorum. İtalyan aygırını bir de böyle görün. Her ne kadar bulvar gazetesi yetişkin filmlerinden farksız olsa da bu ve belki de bunun gibi başka filmlerden kazandığı para ile ''rocky'yi'' oluşturmasına katkı sağladığı için filmografisinde önemli bir yeri vardır.
Kim Kardashian'ın Süt Verimliliği 00:38
Kim Kardashian'ın Süt Verimliliği 4.470 izlenme - 1 yıl önce İki kız kardeş Kim ve Khloe'nin yayınlanan sohbetinde; Kim Kardashian, "Geçen gün bir el temizleme şişesi açtım. Gözüme sıçradı ve gerçekten gözümü yaktı" diyor. Khloe ise lafa giriyor; "Siz onu şeyde kullanmamış mıydınız? Hani Kanye..." diyor ve susuyor. HuffingtonPost'a göre Khloe burada yataktaki talihsiz bir ana referans veriyor. Sohbet daha sonra daha da ilginç bir hale geliyor ve Kim Kardashian'ın göğsünden bir anda süt gelmeye başlıyor. Acaba "Yetişkin bir Kim Kardashian günde kaç litre süt verir?"
Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse 02:15
Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse 3.850 izlenme - 2 yıl önce Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse Neler Olur Buyrun Hep Birlikte İzleyelim
crıstıano ronaldo muhteşem izleyin! 02:49
crıstıano ronaldo muhteşem izleyin! 22.020 izlenme - 8 yıl önce tek kelimem süper hareketler cambaz
İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Erkek Tipi 08:01
İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Erkek Tipi 1.916 izlenme - 9 ay önce Bu videoda evlilik ve çift terapisi yaparken sık karşılaştığım 8 sorunlu erkek tipini anlattım. Buradaki sorunlar sadece erkeklere özgü sorunlar değildir ama bu video erkekler için :) Bir sonraki videoda kadınları anlatacağım. Bu videoda, Ana Kuzusu Erkekler, Yetişkin Çocuk Erkekler, Aşırı Kıskanç Erkekler, Flörtöz ve Çapkın Erkekler, İşkolik Erkekler, Bağımlı Erkekler, Psikopat Erkekler, Cinsel Açıdan Soğuk Erkekleri anlattım. Aynı videonun kadınlar olanını izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=K33Sh...
Genç Yetişkin Fragman Alt YazılıYoung AdultTrailer (2011) 01:48
Genç Yetişkin Fragman Alt YazılıYoung AdultTrailer (2011) 3.872 izlenme - 4 yıl önce Genç Yetişkin
YETİŞKİNLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 02:05
YETİŞKİNLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 1.228 izlenme - 1 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş Üstü Yetişkin Kişilerde Temel Yaşam Desteği nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından yetişkin kişilerde temel yaşam desteğinin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
Happy Tree Friends - Eye Candy (+18 Şiddet) 02:05
Happy Tree Friends - Eye Candy (+18 Şiddet) 959 izlenme - 1 yıl önce Happy Tree Friends, Aubrey Ankrum, Rhode Montijo, Kenn Navarro and Warren Graff tarafından geliştirilmiş bir yetişkinler için olan çizgi film. Gayet eğlenceli olduğu kadar da iğrenç.
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 01:04
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 738 izlenme - 1 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirme nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirmenin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
Kiralık Oda Fragman İzle 01:39
Kiralık Oda Fragman İzle 825 izlenme - 2 yıl önce Filmi full olarak izleyebilirsiniz Kiralık oda fragmanı Kiralık oda yetişkin film Kiralık oda fragman izle
Püskevit-2 00:29
Püskevit-2 1.076 izlenme - 5 yıl önce Yetişkinler püskevit videosu çekmiş çok komik.
Beagle 03:21
Beagle 668 izlenme - 4 yıl önce Üreticisi pamukçu doghouse dan beagle yavru ve yetişkin...
Celaleddin Yetişkin- Al Götür Sultanım 02:49
Celaleddin Yetişkin- Al Götür Sultanım 400 izlenme - 2 yıl önce Al Götür Sultanım
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 2 05:41
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 2 169 izlenme - 1 yıl önce Celal Ç.'nin maceralarına yoğun istek üzerine devam ediyoruz aslında başyapıtlarını Celal Ç.diye adlandıran ekip baş aktöre neden Polat Alemdar dediklerini anlamış değilim,kısa filmciler için üzülen ve eksi hanelerinde kabarma gösteren arkadaşlar üzülmesin belki hatalarını görürler ve daha kaliteli ve benzersiz kısa filmler için kolları sıvarlar...Neyse plastik tabancalarımız elimizde Polat peşimizde izleyelim efendim...
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 04:41
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 189 izlenme - 1 yıl önce Refikin'in böbrek mafyasına karşı verdiği büyük mücadele halen zihnimizi zedelerken, olum bak git videoları yüreklerimizi parçalarken,bu şahane başyapıtı sizlere sunmak istedim fazla sözü uzatmadan Cin Ali'nin pardon Celal Ç.nin bu akıl almaz senaryosunu izleyelim!
yetişkin sorunu...!!! 01:15
yetişkin sorunu...!!! 206 izlenme - 5 yıl önce yetişkinler neden böyleler....?
Esrarengiz Kasaba - En Eğlenceli Yetişkin Şakaları 04:25
Esrarengiz Kasaba - En Eğlenceli Yetişkin Şakaları 60 izlenme - 7 ay önce Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls), (IMDB Puanı 8.9'dur) Alex Hirsch tarafından oluşturulmuş Disney Channel orijinal serisidir. Alex Hirsch'in yönetmeni olduğu ilk çizgi filmidir. Ayrıca Alex, bu seri ile adını dünyaya duyurmuştur.15 Haziran 2012'de bir ön gösterim olarak ilk bölüm ABD'de yayınlanmıştır. Ancak dizi resmen 29 Haziran 2012'de yayına girmiştir. Türkiyede ise bazı sorunlar yüzünden 2013 yılında yayına girmiştir. Bu dizideki birçok karakterin seslendiricisi Cartoon Network'te de çalışmıştır. ABD'de 1. Sezon 20.bölümle 1 Ağustos 2013'te bitmiş, 2. Sezon ise 1 Ağustos 2014'te tekrar başlamıştır. 11 Mart 2015'te yayınlanan yarı-sezon finalinden sonra dört aylık bir ara verilmiştir, fakat 12 Temmuz'da yeni bölümler yayınlanmaya başlamıştır.
Çocukların ve yetişkinlerin stres tepkileri arasındaki farklar nelerdir? 01:04
Çocukların ve yetişkinlerin stres tepkileri arasındaki farklar nelerdir? 50 izlenme - 12 ay önce Çocuklar strese karşı tepkilerini sözel olarak ifade edemese de fiziksel belirtilerle gösterebilirler.
Sıradışı Çocuklar (Bölüm 1) 15:50
Sıradışı Çocuklar (Bölüm 1) 72 izlenme - 1 yıl önce Her kültürün toplum tarafından kabul edilen kendine has özellikleri vardır. Bu program bazı izleyicilerin rahatsız edici bulabileceği görüntüler içermektedir. Kimi çocuklar yaşından büyük davranmak zorunda kalır, Tayland da 3 yaşında bir yetişkin gibi para için kickbox karşılaşmalarına katılabilir. 5 Yaşında bir çocuk bir bebek gibi Annesinden süt emmeye devam edebilir. Hindistanda ise 9 yaşında bir çocuğun tanrıya olan bağlılığını vücudunu jiletle doğrayarak göstericek kadar olgun olduğu düşünülür. İnançları uğruna kan döken, Bebeklik çağı bitmiş olmasına rağmen annesinden süt emen yada para için hayatlarını riske atan bu çocuklar yaptıklarıyla tabuları yıkmış bulunuyor..
Çocuk Gelinlere Hayır - Sarı Mikrofon 03:59
Çocuk Gelinlere Hayır - Sarı Mikrofon 32 izlenme - 9 ay önce Sarı mikrofon bu defa mikrofonu biraz küçültüp ,yakalara takarak evrensel bir konuya ,kanayan yaramız çocuk gelinlere parentez açıyor.Video Hatay'ın Hassa ilçesinde insanların başından geçen dramatik evlilik hikayelerini ve insanların ne kadar bilinçsiz evlilikler yaptıklarını anlatıyor.
tohum 02:00
tohum 216 izlenme - 7 yıl önce
Genç yetişkinleri Aşk sorunu 5 böüm 3. kısım 22:02
Genç yetişkinleri Aşk sorunu 5 böüm 3. kısım 149 izlenme - 4 yıl önce kısa özet Can Gül birleri sevişmeye devam ederken diğer aileler Ferdi Tulum, Melike, Siper Seliz kapar birlik olup Can ve Gül Aşkını bozacaklar mı _ Lela araları bozmaya çalışırken Bir düşünür daha iyi fikirim var diyerek araları bozmadan vazgeçer Acaba gelecek bölümde neler olacak
Psikolojik Yaşam Merkezi 02:24
Psikolojik Yaşam Merkezi 129 izlenme - 3 yıl önce Psikolojik Danışmanlık Psikolog,pedagog,aile Danışmanlığı,,yetişkin Terapisi,evlilik Terapisi,cinsel Terapi,yaşam Koçluğu,öğrenci Koçluğu,aile Koçluğu
5 Dakikada Çocukluktan Yetişkinliğe 04:58
5 Dakikada Çocukluktan Yetişkinliğe 85 izlenme - 3 yıl önce Abd'li Film Yapımcısı Anthony Cerniello Aynı Aileden Değişik İnsanların Fotoğraflarını Kullanarak 5 Dk'lık Bir Video Hazırladı. Videoya Çeşitli Efektler De Uygulayan Cerniello 5 Dk İçinde Bir Çocuğun Büyüme Sürecini Gözler Önüne Sermeyi Amaçlıyor.
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 01:07
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 29 izlenme - 2 yıl önce Yetişkin Eğitim Uzmanı Özer Koç, yetişkin eğitiminde katılımcının eğitime dahil olması gerektiğini ifade etti.
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? 08:09
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? 34 izlenme - 2 yıl önce Çocukları katleden yetişkinler aslında bir zamanlar kendilerinin de çocuk olduklarını unutmasalardı keşke... Video'daki sadece yaşının numarasının büyümesini dilediğim "12 yaşındaki" Adora SVITAK'ın bu konuşması dünyayı cehenneme çeviren tüm siyasilere, para babalarına ve biz tüm kendini yetişmiş sananlara gelsin...
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? - TED 08:09
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? - TED 30 izlenme - 1 yıl önce Çocukları katleden yetişkinler aslında bir zamanlar kendilerinin de çocuk olduklarını unutmasalardı keşke... Video'daki sadece yaşının numarasının büyümesini dilediğim "12 yaşındaki" Adora SVITAK'ın bu konuşması dünyayı cehenneme çeviren tüm siyasilere, para babalarına ve biz tüm kendini yetişmiş sananlara gelsin...
Ergenlik nedir? 00:28
Ergenlik nedir? 19 izlenme - 12 ay önce Ergenlik hem çocukluktan hem de yetişkinlikten izler taşıyan bir dönemdir.