Hoşgeldiniz!

yetişmek

İbrahim Tatlıses - Küçük İbo Klonses 05:24
İbrahim Tatlıses - Küçük İbo Klonses 6.477 izlenme - 2 yıl önce 2008 yılında ibo show programına Küçük İbo katılır. İbrahim Tatlıses'in klasikleri arasında olan mutlu ol yeter isimli şarkıyı seslendiren küçük ibo, hareketler olsun, nağmeler olsun; tamamiyle Tatlıses'i taklit etmekte ve başta İbrahim abisi olmak üzere, izleyenlerden itibar ve takdir kazanmaya çalışmaktadır. Başta ben olmak üzere site ahalisini yeterli derecede başkasının yerine utandıran bu videoyu siz değerli arkadaşlarımın beğenisine ve sabrına sunuyorum. Saygılar.
Metroyla Yarışan Adam 02:20
Metroyla Yarışan Adam 5.204 izlenme - 3 yıl önce Kardeşimiz duraklarda metrodan iniyor ve bir sonraki durağa kadar metroyla yarışıyor, sonuç ne mi oluyor?
73 Saniyede Bir Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek 01:08
73 Saniyede Bir Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek 745 izlenme - 2 yıl önce Yumurtadan çıkıp yetişkin bir ördek olmasına kadar geçen süreyi time lapse olarak 73 saniyede izliyoruz...
Ambulans Şoförü Olmanın Zorlukları 09:55
Ambulans Şoförü Olmanın Zorlukları 761 izlenme - 3 yıl önce Abilerimiz ismi lazım değil bir güney amerika ülkesinde, şehir girişindeki bir kazadan haber alıyorlar ve koyuluyorlar, o sırada araçta bulunan kamerayla da ne cefayla olay yerine ulştıklarını gösteren bir kamera, izliyoruz
Aykut Kocaman ve Matematiksel Futbol 01:31
Aykut Kocaman ve Matematiksel Futbol 525 izlenme - 2 yıl önce Aykut Kocaman'ın Gençlerbirliği maçında alınan 2-0 lık mağlubiyet sonrası basın açıklaması, zirve ile olan puan farkının 7 puana çıkması, matematiksel hesaplar ve mantıklı hesaplar arasında gel gitler yaşayan Aykut hocanın basın mensupları karşısındaki zor anlarını izliyoruz. İç sesini duyamıyoruz ama tahmin ediyoruz.
Çocuk Esirgeme Kurumu'nda Yetişen Ünlüler 05:00
Çocuk Esirgeme Kurumu'nda Yetişen Ünlüler 289 izlenme - 4 yıl önce Tanyeli, Asya ve Tuğçe Güder çocuk esirgeme kurumunda yaşadıklarını 5n1k'da anlattı.
Okula Gitmenin Tehlikeli Yolu - Güney Afrika 00:16
Okula Gitmenin Tehlikeli Yolu - Güney Afrika 104 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da derse yetişmek isteyen bir öğrenci kamyonun arkasında tehlikeli yolcuğu göze alıyor. bazen okula iulaşmak için çaba harcamak gerekir.
patates'in hikayesi bölüm 1 00:36
patates'in hikayesi bölüm 1 170 izlenme - 7 yıl önce bir patates kızartmasının öyküsü
patates'in hikayesi bölüm 2 00:49
patates'in hikayesi bölüm 2 159 izlenme - 7 yıl önce patates'in hikayesinin devamı
Bu Adam Işıktan Hızlı 01:08
Bu Adam Işıktan Hızlı 97 izlenme - 5 yıl önce Adamın hızına makina bile yetişemiyor.
Dilek Ağacı Keşke Sinemaya Yetişebilseydik 00:11
Dilek Ağacı Keşke Sinemaya Yetişebilseydik 48 izlenme - 3 yıl önce Dilek Ağacı "Keşke Sinemaya Yetişebilseydik" Daha fazlası ve takip etmek için www.izlesene.com/braveoyunda
Limon Hangi Mevsimde Yetişir? - Sokak Röportajı 06:09
Limon Hangi Mevsimde Yetişir? - Sokak Röportajı 56 izlenme - 3 yıl önce Limon Hangi Mevsimde Yetişir? - Sokak Röportajı
Namaz Bayramdır. Namaza Yetişmek Bayrama Yetişmektir 00:57
Namaz Bayramdır. Namaza Yetişmek Bayrama Yetişmektir 1 izlenme - 1 ay önce Namaz bayramdır. Namaza yetişmek bayrama yetişmektir.