Hoşgeldiniz!

yetki

Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 25:00
Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 9.163 izlenme - 2 yıl önce Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanı taşıdıkları suyun fazla olması gerekçesiyle tartıştı.Belediye başkanı, komutan'ı rüşvet almakla suçladı.Araya savcının telefon bağlantılarıyla katılmasıyla ortam yumuşasa da nasıl bir sonuca bağlandı bilemiyorum. Sizce hangi taraf haklı?
Teamspeak 3  Yetki Ayarlama 21:30
Teamspeak 3 Yetki Ayarlama 2.512 izlenme - 5 yıl önce Teamspeak 3 Yetki Ayarlama Üstelik Sıkıntı Çekmeden !!!!!
Mc 42 Yetki Zepcix Gururunla Orda Kal 02:49
Mc 42 Yetki Zepcix Gururunla Orda Kal 3.492 izlenme - 9 yıl önce hoşçakal.....gururunla orda kal....
Youtuber Rank ! - Gereksiz Oda 18:15
Youtuber Rank ! - Gereksiz Oda 1.042 izlenme - 2 yıl önce Selamlar bu videomuzda çok güzel bir video ile karşınızdayım devamı için like ve yorum atmayı unutmayın , Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Minecraft EggWars'a el sahipliği yapan CubeCraft'da Youtuber Rank olduk !
Eveki Yetki (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 05:08
Eveki Yetki (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 173 izlenme - 6 ay önce Gumball ve Darwin'ı büyükanneleri Jojo evdeki yetkiyi alır ve her şeyi kontrol almaya çalışır. Kocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar. BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var. Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Teamspeak 3 Yetki Ayarlama 12:38
Teamspeak 3 Yetki Ayarlama 613 izlenme - 3 yıl önce Bu Vidyoda Teamspeak3 Yetki Nasıl Yapılır Ne İşte Yarar Bunu Anlatmaya Çalıştım İnş Yararlı Olmuştur Teamspeak3 Ücretsiz Ts Acmayıda Göstericem Sizler İlerki Zamanlarda Daha Baya Vidyo Gelecek Abone Olmayı Unutmayı İyi Günler
Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 00:45
Kendini Yetkili Görmeyen İstanbul İl Emniyet Müdürü 459 izlenme - 2 yıl önce Atatürk havaalanındaki patlamanın ardından kendinde açıklama yapacak yetkiyi bulamayan istanbul emniyet müdürünü izliyoruz...
Mc 42 Yetki & Zepcix-Aşk Ateşi 03:21
Mc 42 Yetki & Zepcix-Aşk Ateşi 1.582 izlenme - 8 yıl önce Konya/Çumradan Yükselen Ses..!
Yetki Vercem Gelene Son Oyuncu Cretive1-2 02:57
Yetki Vercem Gelene Son Oyuncu Cretive1-2 737 izlenme - 4 yıl önce Yetki Vercem Gelene Son Oyuncu Cretive1-2
Yüregime Vurdu Aşkımın Ateşi 03:22
Yüregime Vurdu Aşkımın Ateşi 746 izlenme - 8 yıl önce şaban selçuk
Japon Ordusuna Savaş Yetkisi Parlamento'yu Karıştırdı 00:35
Japon Ordusuna Savaş Yetkisi Parlamento'yu Karıştırdı 218 izlenme - 3 yıl önce Japon ordusuna savaş yetkisi Parlamento'yu karıştırdı Parlamento içinde ise muhalefet milletvekilleri meclis salonuna giren kapı girişlerini kapattı. Başbakan Shinzo Abe ve bakanların büyük gayretlerine rağmen içeri girilemeyince oylama ertelenmek zorunda kaldı.
Yetki Babam Apocan_42 02:56
Yetki Babam Apocan_42 412 izlenme - 8 yıl önce konya'lı yetki...
7. Cumhurbaşkanı Kenan Everen'in Veda Konuşması (1989) 25:59
7. Cumhurbaşkanı Kenan Everen'in Veda Konuşması (1989) 215 izlenme - 3 yıl önce 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in 08.11.1989 tarihinde TRT'de yaptığı veda konuşmasıdır. Video'yu Youtube'ya Yükleyen ; Jarre76 'ya teşekkür aderiz.
Yetki Dayanamam..apocan_42 02:55
Yetki Dayanamam..apocan_42 395 izlenme - 8 yıl önce işte konya çumra dan gelen ses.. tüm konya'lılara sesleniyorum paylaşın lütfen..
Yetki - Söyleseydin Giderken 02:17
Yetki - Söyleseydin Giderken 86 izlenme - 7 yıl önce yetki söyleseydin giderken
Yetki - Hardcore 01:05
Yetki - Hardcore 82 izlenme - 7 yıl önce yetki hardcoredemo
 Hükümetin kurulması için Davutoğlu’na tam yetki 03:15
Hükümetin kurulması için Davutoğlu’na tam yetki 42 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, 'Merkez Karar Yürütme Kurulumuz, Başbakanımıza 63. hükümetin kurulması yönünde yetki vermiş oldu. Karar oy birliğiyle verildi' dedi.
Yetki - Cebimde Ellerim 02:28
Yetki - Cebimde Ellerim 66 izlenme - 7 yıl önce yetki cebimde ellerim
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yetkisi Genişletilecek 01:59
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yetkisi Genişletilecek 9 izlenme - 6 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında CHP'nin yapacağı kurultay konuşuldu. Konuklardan Gazeteci Gürkan Hacır, canlı yayında konuyla ilgili edindiği bir bilgiyi paylaştı. Hacır, "CHP'nin tüzük kurultayında ön seçime ilişkin bir tasarrufta bulunacak tüzük kurultayı. Ön seçim milletvekilerinde var. Bunun genel başkan insiyatifine bırakılacağı kanaati var. Ön seçim tedrici olarak olabilir, tümden olabilir. Tüzükte düzenlemeye gidilerek kaldırılacak. Kemal Kılıçdaroğlu'nun yetkisi genişletilecek" dedi.
Yetki - Bu Kalpten De Kovuldun 02:28
Yetki - Bu Kalpten De Kovuldun 57 izlenme - 7 yıl önce yetki bu kalpten de kovuldun
Yetki - Kutupta Bedevi 03:33
Yetki - Kutupta Bedevi 37 izlenme - 7 yıl önce yetki kutupta bedevi
Cumhurbaşkanı’nın yetkileri, parlamenter sistem,başkanlık sistemi: Eğrisi Doğrusu - 07.08.2014 01:16:33
Cumhurbaşkanı’nın yetkileri, parlamenter sistem,başkanlık sistemi: Eğrisi Doğrusu - 07.08.2014 30 izlenme - 4 yıl önce Anayasaya göre Cumhurbaşkanı’nın yetkileri neler? Cumhurbaşkanı yetkilerini nereye kadar genişletebilir? Parlamenter sistemde başkan gibi davranmak mümkün mü? Parlamenter sistemden başkanlık sistemine nasıl geçilebilir? Taha Akyol sordu; Anayasa Hukuku Uzmanı Prof. Dr. Sibel İnceoğlu ve Kamuoyu Araştırmacısı Tarhan Erdem yanıtladı.
Müftülere Resmi Nikah Yetkisi Verilmesi 02:17
Müftülere Resmi Nikah Yetkisi Verilmesi 3 izlenme - 8 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi'nde 'müftülere resmi nikah yetkisi' tartışıldı. Konuklardan eski Devlet Bakanı Önay Alpago, müftülere resmi nikah yetkisi verilmesinin çok hukukluluğa ve toplumda ayrışmaya neden olacağını savundu. Alpago, "Laik devlet, her vatandaşına eşit mesafede olur. Bu tasarı belli bir dini ön plana çıkartan, farklı dine inanan kişileri ayrı tutan bir tasarıdır. Ayrıca dini nikah yapanlar ve yapmayanlar arasında oluşacak ayrışma, zaten yeteri kadar ayrıştığımız bir toplumda yeni bir ayrışmayı ve mahalle baskısı dediğimiz baskıyı getirir" diye konuştu.
Yetki Karmaşası Trendeki Yolcuları Perişan Etti 03:51
Yetki Karmaşası Trendeki Yolcuları Perişan Etti 1 izlenme - 4 ay önce Yetki karmaşası trendeki yolcuları perişan etti -Polis ve jandarma arasında yetki karmaşası yaşanınca yolcular mağdur olduAYDIN - Aydın'ın Nazilli ilçesinde bisikletiyle demiryolu köprüsünden geçmeye çalışırken trenin çarptığı şahıs yaralandı.
Hakemlerin Yetkileri Artırıldı 01:48
Hakemlerin Yetkileri Artırıldı 7 izlenme - 3 yıl önce MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, 5'inci ve 6'ncı hakemlerin yetkilerinin artırıldığını söyledi. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....