Hoşgeldiniz!

yetkin dikinciler

evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 02:00
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 28.084 izlenme - 8 yıl önce "high school musical" serisi ile gençlerin hayranlığını kazanan ashley tisdale'in başrolde oynadığı "evimde uzaylı var" filminin türkçe seslendirmesini halil ergün, yetkin dikinciler, yiğit özşener gibi usta isimler yaptı. pearson ailesi tatil için maine şehrine gider. fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler. dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. 11 eylül'de sinemalarda!
babam ve oğlum 'un unutulmaz sahneleri 03:03
babam ve oğlum 'un unutulmaz sahneleri 11.636 izlenme - 10 yıl önce
Çanakkale Yolun Sonu Filminin Fragmanı 01:15
Çanakkale Yolun Sonu Filminin Fragmanı 3.907 izlenme - 5 yıl önce 15 Mart 2013'te sinemalarda! Takvimler Nisan 1915'i gösterdiğinde I. Dünya Savaşı'nın en çetin cephelerinden biri olan Çanakkale'de işgalci güçler aylardır s...
Yarım Kalan Mucize Fragmanı 01:48
Yarım Kalan Mucize Fragmanı 3.262 izlenme - 4 yıl önce 2013 Yerli yapımı dram filmi Yarım Kalan Mucize'nin fragmanı. 1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir.
Yetkin Dikinciler & Onur Akın - Dağınık Gazel 06:16
Yetkin Dikinciler & Onur Akın - Dağınık Gazel 1.944 izlenme - 5 yıl önce ONUR'lu YILLAR - 25. Yıl Onur Akın Şarkıları Yeni Albüm Albümdeki Eserler: 1.Edip Akbayram – Bana Bir Gül Ver 2.Müslüm Gürses – Asi Ve Mavi 3.Işın Karaca – Geceyi Sana Yazdım 4.Yavuz Bingöl - Seviyorum Seni 5.Suavi – Aşk Bize Küstü / Bozgun 6.Yaşar – Firari 7.Hayko Cepkin – Ey Hayat 8.Öykü Gürman & Rutkay Aziz – Ne Olur Bir Sabah 9.Haluk Levent – 33 Kurşun 10.Kubat – Gaybana Geceler 11.Seksendört – Yağmur Yüreklim 12.Yonca Lodi – Hala Koynumda Resmin 13.Yetkin Dikinciler & Onur Akın – Dağınık Gazel 14.Seyfi Yerlikaya – Yüreğimdesin 15.Ahmet Koç – Ahım Kalacak 16.Koro – Bekle Bizi İstanbul
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 02:01
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 620 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzda annemizin elimizden tutup günlere götürmesi geldi aklıma. ablaların, teyzelerin arasına girerdik. Anlamadığımız dedikoduları dinler mal gibi tvye bakardık. Tek derdimiz pasta börek ve gelen diğer çocuklardı. Lakin çocukluğumuzun en travmatik olaylarından biri orta yaşa erişmiş veya erişmeye yakın olan bayanlara abla dememizdi. O ablalar. bizi öptükten sonra - Ne yakışıklı çocukmuş kız bu. + Sağ ol abla. - Abla deme güzelim lazım olur. odada yükselen şen kahkalar ve çocukta oluşan travma.
umut yolculari 00:43
umut yolculari 1.245 izlenme - 8 yıl önce gerçeğin aslında ne kadar gerçek olduğunu anlatan soğuk sokakların sıcak yüzüne dokunan bir hikaye umut yolcuları.erler film / türker inanoğlu yapımcılığında yönetmenliğini ümmü burhan'ın üstlendiği senaryosunu ahmet yurdakul'un kaleme aldığı başrollerinde zuhal olcay yetkin dikinciler ali ipin haluk piyes sedef avcı cem kurtoğlu ve bülent alkış'ın paylaştığı umut yolcuları ağustos ayında star tv ekranlarında
umut yolcuları çok yakında star tv'de! 01:01
umut yolcuları çok yakında star tv'de! 1.206 izlenme - 8 yıl önce umut yolcuları çok yakında star tv'de!yeni tanıtım filmi!!
Kızım İçin Fragmanı 01:38
Kızım İçin Fragmanı 680 izlenme - 4 yıl önce Kızım İçin 6 Aralık Cuma günü vizyona girecek. Tuncer yıllar önce evliliğini bitirmiş ve artık kırklı yaşların ortasına gelmiştir. Bu evlilikten doğan tek çocuk Tuba ise 18 yıldır babasına ne olduğunu bilmeden yaşamaktadır. 18. doğum gününü kutlamaya hazırlanan Tuba, beklenmedik bir anda babası olduğunu söyleyen Tuncer'i karşısında bulur. Tuncer, yıllardır göremediği kızıyla bu uzun zaman dilimini telafi etmeyi istemektedir. Birlikte çıkacakları sürpriz yolculuk bir her ikisine de hiç tatmadığı duyguları armağan edecektir. Filmin başrollerinde Yetkin Dikinciler ve Eda Ece yer alırken, yönetmenliğini Hakan Haksun üstleniyor. Yapımcılık ise Avşar Film'e ait.
İlhan Tarus - Çocukluğumuz (Sesli Kitap) 10:25
İlhan Tarus - Çocukluğumuz (Sesli Kitap) 278 izlenme - 3 yıl önce İlhan Tarus - Çocukluğumuz (Sesli Kitap) Seslendirme: Yetkin Dikinciler Daha fazlası www.izlesene.com/radyotiyatrosu kanalında....
umut yolcuları 00:54
umut yolcuları 635 izlenme - 8 yıl önce çok yakında star'da!
umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da! 01:01
umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da! 622 izlenme - 8 yıl önce umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da!
yetkin dikinciler ft. onur akın - dağınık gazel - (2013) 06:19
yetkin dikinciler ft. onur akın - dağınık gazel - (2013) 761 izlenme - 5 yıl önce yetkin dikinciler ft. onur akın - dağınık gazel - (2013) - (alisayar)
Yetkin Dikinciler(Hayatımın Anlamına.) 03:50
Yetkin Dikinciler(Hayatımın Anlamına.) 377 izlenme - 8 yıl önce yetkinm seni çok sewiyorum 33
Yarım Kalan Mucize Fragman 01:48
Yarım Kalan Mucize Fragman 478 izlenme - 4 yıl önce 1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir. Erkek kılığında köyünden kaçıp, okula gitme çabası aslında Anadolu’da yeni bir eğitim seferberliğinin habercisidir.
Umut Üzümleri (Film Müziği) 01:27
Umut Üzümleri (Film Müziği) 417 izlenme - 5 yıl önce 17 Mayıs 2013'te Sinemalarda... Yönetmen : Tunç Okan Anadolu'nun küçük bir köyünde çorak topraklarını bir toptancıya kaptırmak üzere olan Rumen köylü halkı, kurtuluş için bir çare bulmaya çalışmaktadır. Bu esnada köye henüz tayini çıkan öğretmen zamanla işleri değiştirecektir. Köylüler çorak topraklarını canlandırabilmek için planladıkları sulama projesi için topraklarını ipotek ettirerek zengin tüccara borçlanmışlardır. Ancak borçlarını ödeyemeyince tüccar bu topraklara yeni bir yerleşim alanı oluşturmaya karar verir. Bunu durdurmaya çalışan köylüler köy muhtarı ve yeni gelen öğretmenin önderliğinde büyük bir mücadeleye girişerek topraklarını kurtarmaya çalışacaklardır. 'Otobüs' ve 'Fikrimin İnce Gülü-Sarı Mercedes' filmleriyle unutulmazlar arasına giren Tunç Okan'ın yirmi yıl aradan sonra sinemaya döndüğü filminin başrollerinde Ahmet Mekin, Yetkin Dikinciler ve Altan Erkekli gibi başarılı isimler bulunuyor.
Umut Üzümleri - Fragman 02:06
Umut Üzümleri - Fragman 393 izlenme - 5 yıl önce Anadolu'nun Küçük Bir Köyünde Çorak Topraklarını Bir Toptancıya Kaptırmak Üzere Olan Rumen Köylü Halkı Kurtuluş İçin Bir Çare Bulmaya Çalışmaktadır.
umut yolcuları dizisi yakında 00:54
umut yolcuları dizisi yakında 410 izlenme - 8 yıl önce umut yolcuları dizisi yakında dizifil.com
Toprağın Önemini Anlatan Şahane TEMA Filmi (AISS) 05:27
Toprağın Önemini Anlatan Şahane TEMA Filmi (AISS) 154 izlenme - 3 yıl önce İleri Sürdürülebilirlik Araştırmaları Enstitüsü(AISS)’nün toprak konusunda hazırladığı, ülkemizde TEMA Vakfı tarafından Yetkin Dikinciler’in Türkçe seslendirmesiyle yayınlanan bilgilendirme filmi.
Yetkin Dikinciler - Başka Hayal Girmesin 04:00
Yetkin Dikinciler - Başka Hayal Girmesin 128 izlenme - 3 yıl önce Türk Sinemasının 100. yılı şerefine düzenlenen Şarkılarla Filmler gecesinde, Yetkin Dikinciler - Başka Hayal Girmesin performansı
Simge Sağın, Azra Akın ve Yetkin Dikinciler Şeffaf Oda'ya konuk oldu   14 Mayıs 2017 Pazar 41:59
Simge Sağın, Azra Akın ve Yetkin Dikinciler Şeffaf Oda'ya konuk oldu 14 Mayıs 2017 Pazar 46 izlenme - 9 ay önce 150 milyon tıklanan Miş Miş şarkısıyla hayatımıza giren Simge Sağın’ın dönüm noktası ne? Simge soyadının ne olacağını söyledi? Vizyona yeni giren romantik komedi Her Şey Mümkün’de Azra ve Yetkin hangi karakterleri canlandırıyor? Dünya Güzeli Azra Akın’ın en büyük hayali ne? Londra’da kazandığı oyunculuk okuluna neden gitmedi? Pişman mı? Azra Akın’dan evlilik sinyalleri... Yetkin Dikinciler’den yaşam felsefesini yansıtan özlü sözler... Mavi Gözlü Dev filminde Nazım’ı canlandıran Yetkin Dikinciler’den etkileyici sesi ve yorumuyla Nazım şiiri... Simge Sağın, Azra Akın ve Yetkin Dikinciler ile keyifli, müzikli bir pazar klasiği Şeffaf Oda, CNN TÜRK’te ekrana geldi.
Yetkin Dikinciler'in 03 Haziran'ı... 04:57
Yetkin Dikinciler'in 03 Haziran'ı... 131 izlenme - 4 yıl önce Yetkin Dikinciler'in 03 Haziran'ı Böyle Geçti Ama...
Yetkin Dikinciler - Dağınık Gazel 06:19
Yetkin Dikinciler - Dağınık Gazel 151 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Onur Akın 25. Sanat Yılı Çıkış Tarihi: 21.02.2013 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Göç geçer Geçer ayrılıklar baladı Bize böyle pay kalır Ağla sevdiğim belki dönemem Kış yanar düş üşür yüreğimde Ağlarım gözyaşım beyaz kalır Sonra askerler yeniden kuşatırlar aşınmış kaleleri Bin havar parçalar gecenin döşeğini Ocaklar iniler yas büyür orta yerde kan kalır Dıngılava'da peştamallı çocuklar havuzlara işerler Gözlerinde bir mahmur özlem kalır Derken bir Ankara bir poyraz beni döve döve içeri alır Yollar da giderek uzaklaşır giderek uzaklaşır Fahişeler terli kasıklarıyla sabaha uğurlanır Kuşlar inkar edilir gökyüzü yağmalanır Ben büyürüm bu kederle kalbim uslanır Ağla sevdiğim ağla ve kucakla kumral delikanlını Buralarda çatılmış bir tüfeğim böğrümde taflan kalır Şimdi Kızılay'da oturmuşum hasretin kancasında Geçer zaman geçer yıllar günlere bir yeni hazan kalır Ağla sevdiğim sen hep mağlup bir ağlayışta Ben uzak susarım bu mağlubiyet için hep anlayışta Bak çöpçüler bu geceyi de piç edip süpürdüler Ben ise haber değeri olmayan bir haykırışta Özleminle hala bir yakarışta Ağla bende ağlarım Gözyaşlarım özlemine az kalır Buralarda nem var Nem varsa sende kalır Ben gittim ve yittim Oralarda usul, usul talazlanan nehirlerde yaz kalır Yaslarım günleri yüzüme gözyaşım beyaz kalır Ve günler geçer herkes gider pistler boşalır Sahnede bir kurtlar bir ben bir klasik dans kalır Ağla sevdiğim buralarda döne dönemem Artık bir yeşile dolmasak da anılardan haz kalır Sen de bir zaman duyarsın Bir gün bir taze mezar kazılır Ardından bir dağınık gazel ile kül ile Ankara'da bir ölü Yılmaz kalır Söz: Yılmaz Odabaşı Müzik: Onur Akın
Trt Okul'da Kırmızı Noktalı Muhabbet 02:01
Trt Okul'da Kırmızı Noktalı Muhabbet 158 izlenme - 5 yıl önce Vahide Gördüm'den Keremcem'e Dil Sürçmesi: Abla Deme Bir Gün Lazım Olur
Kalplerimiz Seni Unutur Mu? Yetkin Dikinciler 31.01.2015 Tvem 01:13:16
Kalplerimiz Seni Unutur Mu? Yetkin Dikinciler 31.01.2015 Tvem 56 izlenme - 2 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Ahmet Mithat - İstanbul'da Don Kişot (Sesli Kitap) 13:22
Ahmet Mithat - İstanbul'da Don Kişot (Sesli Kitap) 69 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Mithat - İstanbulda Don Kişot (Sesli Kitap) Seslendiren: Yetkin Dikinciler Daha fazlası www.izlesene.com/radyotiyatrosu kanalında....
18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali Başladı 05:34
18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali Başladı 27 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'ne katılanlardan görüntü- Festival başkanı, oyuncu Damla Sönmez'in konuşması- Film gösterimleri- Ödüllerin verilmesi 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali- Ankara Opera ve Balesi'nde başlayan festivalde, hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Zeki Alasya anıldı 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali, Ankara Opera ve Balesi'nde oyuncu Başak Daşman ve Yetkin Dikinciler'in sunduğu programla başladı.