Hoşgeldiniz!

Yetkinlik

İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 01:18
İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 81 izlenme - 4 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahm Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: İnsan kaynakları planlaması nasıl yapılmalı? "İK planlaması öncelikle İK departmanlarının görevidir; ancak bu süreç kurum bünyesindeki tüm departmanlarla birlikte gerçekleştirilmelidir.
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 01:25
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 30 izlenme - 4 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: Şirketler stratejik insan kaynakları planlamasına neden ihtiyaç duyar? "Bütün şirketlerin bir stratejik planı olmalı. Eğer şirketinizin stratejik planı yoksa öncelikle o düzeyde bir danışmanlık alınmalı. Stratejik plan var; ancak insan kaynakları planlaması yapma konusunda şirkette bir deneyim yoksa bu konuda da uzman bir İK danışmanından stratejik insan kaynakları planlaması danışmanlığı alınabilir" Planlamada dikkat edilmesi gereken hususlar neler?
Sare Davutoğlu: 04:58
Sare Davutoğlu: "Her Geçen Gün Kadınlarımızın AK Parti'ye Katılımı Artıyor" 56 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: - "Kadın, sadece aileden, çocuklardan, kadınlardan, engellilerden sorumlu görevler üstlenmemeli. Ben şu andaki mevcut milletvekillerimizin hem şu anda aday gösterilen milletvekillerimizin birçok farklı alanda söz sahibi olacak, karar verebilecek, politika uygulayabilecek yetkinlikte olduğunu görmekten gerçekten büyük gurur duydum"- "Her geçen gün kadınlarımızın AK Parti'ye katılımı artıyor.